Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells kızımın ds260 formunu actirmak istiyorum, onceki konulardaki gibi mail attim sadece benim formu actilar. Ayni maile cevap olarak sunu yolladim. Baska bir islem yapmama gerek var mi?

Dear Sir/Madam,

Please family member is DEMIR YAGMUR BEREN unlock DS260 form as I would like to make some revisions.
    Thank You.

NAME: TOLGA DEMIR
    CASE NO: 2019EU000002XXX
    DATE OF BIRTH: XX/XX/19XX

• @crazycells cevabiniz icin cok tesekkur ederim verem degilde hepati b tasiyicisiyim. Giriste benim her hangi bir islem yapmama gerek yok degil mi? Bu arada visa mizi sorunsuz aldik bunda sizin ve formun katkisi cok var detaylari daha sonra yazacagim cok tesekkur ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolga-demir DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells kızımın ds260 formunu actirmak istiyorum, onceki konulardaki gibi mail attim sadece benim formu actilar. Ayni maile cevap olarak sunu yolladim. Baska bir islem yapmama gerek var mi?

Dear Sir/Madam,

Please family member is DEMIR YAGMUR BEREN unlock DS260 form as I would like to make some revisions.
    Thank You.

NAME: TOLGA DEMIR
    CASE NO: 2019EU000002XXX
    DATE OF BIRTH: XX/XX/19XX

ok, su an icin bir sey yapmaniza gerek yok; eger yine de acmazlarsa soyleyin cumleyi ben aktaririm size. Ingilizceyi anlayamamis olabilirler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kuzeyyuzu DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells cevabiniz icin cok tesekkur ederim verem degilde hepati b tasiyicisiyim. Giriste benim her hangi bir islem yapmama gerek yok degil mi? Bu arada visa mizi sorunsuz aldik bunda sizin ve formun katkisi cok var detaylari daha sonra yazacagim cok tesekkur ederim.

tamamdir, bundan dolayi annotation var vizede; ama giriste bu tur konularda bir sorgu ya da muamele yapilmiyor.

• @crazycells gece 3 te formu doldurunca cocuguma yenidogan bebegimizi eklemisim. Bebege ablasini eklemeye calisirken farkettim 🙂 yarina kadar acilmazsa bilgi veririm tekrar.

• Salam. Bizim de case number 11 binlerde. Az once bizede mail geldi. Ben Azerbaycandan yaziyorum. Xahis edirem bilen varsa gondermek ucun hansi senedlerin lazim oldugunu Azerbaycan dilinde yazsin.

• Ben KCC'ye mail atarak eşimin henüz gelmemiş olan polis belgesi olmadan Türkiye'deki sabıka kaydıyla yollasam yeterli olup olmayacağını sordum. Hepsini toplayıp öyle yollamamı söylediler. Az önce cevabı geldi. 2-4 hafta demişti Hollanda bekliyoruz haftaya falan gelirse Ocak randevularına yetişiriz herhalde.. Şimdi de başka bir bekleme macerası

• herkese merhabalar benim randevum saat 9 daydi ama saat 8 de içeri aldilar iceride çok kaldım yaklasik iki buçuk saat falan bütün araplar vize almak için beni beklemisler herhalde 😂 ilk once belgeleri teslim ettik bu 18 yasindan buyukler ıcin bir mail geiyormus bana gelmemisti calisan hanimefendi kağıdı imzalatti belge amerika da seferberlik olursa katilirmisin ben de dedim tabiki😅 ikinci yerde 330 usd o dedim ve karar ani mulakat icin yaklaşık yarım saat bekledim hanimefendi o kadar naziktiki onumde bir aile vardi cocuklu gulmekten kirildilar ordaki calisanlar hep yardım etmeye çalışıyor sakin turkiye gibi dusunmeyin adim attigin an farklı bir medeniyete girdigini hissettiriyorlar en sonda da kadin sadece nereye gideceksiniz ve ne yapacaksınız dedi 5 ay dir new jersey gitmek için karar almistim gorusmede new jersey diyemedim heyecandan telafuz edemedim😅 en sonda da tebrikler vizeniz onaylandi dedi arada cam olmasa bi sarilabilirmiyim diyecektim çok sevindim umarim herkes bu guzel duyguyu tadar

• @isag hayırlı olsun. sonraki süreçler de Allah yardımcınız olsun.

• @isag hayırlı olsun.Bol şanslar...

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@halil-şekeroğlu evet, bilgilendirme icin tesekkurler. Dediginiz gibi herkese sirayla gidecek gibi gorunuyor bu email...

Merhaba,

Gorebildigim kadariyla KCC, kazananlarin takip edecegi adimlari anlatan sayfalarini (http://dvselectee.state.gov), bu adimi (DS-260 sonrasi belgelerin dijital ortamda istenmesi) da icerecek sekilde guncellemis. Ilgili sayfayi asagida ve su linkte gorebilirsiniz.

KCC-Docs-Requested.png

Ilk paragrafin aciklamasi:
    "Size ve aile uyelerinize ait DS-260 formlariniz KCC ‘ye ulasip islendikten sonra, gerekli destekleyici belgeleri tarayip dijital ortamda gondermenizi isteyen talimatlar alacaksiniz (email ile). Size iletilen talimatlarda gerekli oldugu belirtilen belgelerin TAMAMI dijital olarak ve istenildigi gibi KCC’ye ulasmadan (gelen talimatlarda belgeleri KCC’ye nasil ileteceginiz aciklanmistir) mulakat tarihiniz belirlenmeyecektir. Bahsedilen bu belgelerin orjinallerini konsolos ile mulakatiniza gotureceksiniz. Bu sureci mumkun oldugunca erken tamamlamaniz onemle tavsiye edilir (mulakat tarihinizin belirlenebilmesi icin)."

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aynur-alizadeh DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Salam. Bizim de case number 11 binlerde. Az once bizede mail geldi. Ben Azerbaycandan yaziyorum. Xahis edirem bilen varsa gondermek ucun hansi senedlerin lazim oldugunu Azerbaycan dilinde yazsin.

Surada cevap verdim, bilginize:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/526/dv2019-azərbaycan-green-card-lotereyasi-qalibləri/60

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@isag DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

herkese merhabalar benim randevum saat 9 daydi ama saat 8 de içeri aldilar iceride çok kaldım yaklasik iki buçuk saat falan bütün araplar vize almak için beni beklemisler herhalde 😂 ilk once belgeleri teslim ettik bu 18 yasindan buyukler ıcin bir mail geiyormus bana gelmemisti calisan hanimefendi kağıdı imzalatti belge amerika da seferberlik olursa katilirmisin ben de dedim tabiki😅 ikinci yerde 330 usd o dedim ve karar ani mulakat icin yaklaşık yarım saat bekledim hanimefendi o kadar naziktiki onumde bir aile vardi cocuklu gulmekten kirildilar ordaki calisanlar hep yardım etmeye çalışıyor sakin turkiye gibi dusunmeyin adim attigin an farklı bir medeniyete girdigini hissettiriyorlar en sonda da kadin sadece nereye gideceksiniz ve ne yapacaksınız dedi 5 ay dir new jersey gitmek için karar almistim gorusmede new jersey diyemedim heyecandan telafuz edemedim😅 en sonda da tebrikler vizeniz onaylandi dedi arada cam olmasa bi sarilabilirmiyim diyecektim çok sevindim umarim herkes bu guzel duyguyu tadar

hayirli olsun, bundan sonraki asamalarda bol sanslar.

• bu cuma sağlık kontrolu için unganlara randevu aldım , sanırımı başlıca istenen CS belgesi pasaportlar , aşı kaydı ve gözluk.
    ancak şu isteneni çözemedim , kızımızın doğum belgesini mi istiyor?
    " If you are a mother, bring the birth dates for each child in US Calendar format (mm/dd/yyyy) "
    ???????

• arkadaşlar merhaba. bir sorum olacak. ben Bekarım ve amerikaya tek başıma gidicem. vukuatlı nüfus kaydını isterken hangisini seçicem. KİŞİ, AİLE, AİLE NÜFUS

• @katre aile nüfus

• Sayın @sfati çok teşekkür ederim.

• Arkadaşlar bir sorum daha olacak. KCC nin istediği askerlik durum belgesinde ben bedelli askerliğimi yeni bitirdim. Askeriyeden terhis kağıdımı verdiler. Bu belgeyimi göndericem veya benim bununla ilgili belge göndermem gereklimidir?

• Merhabalar arkadaşlar, bana da KCC den email geldi. Case number 10xxx. Birkaç sorum olacaktı;
    1- Askerliğimi 1 yıl öğretmen asker olarak yaptım, bunun için de askerlik tezkeresi gönderecekmiyim?
    2- Doğum belgesi Vukuatlı nüfus örneği olur mu?
    3. Police record dedikleri adli sicil kaydı mı oluyor?
    4. Tüm bu belgeleri noter onaylı İngilizceye çevirmemiz uygunmudur?
    Şimdiden teşekkürler..

• @oceanman15 çeviriye gerek yok.. e devletten alıp gonderebilirsiniz

Adli sicil kaydı

Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Arkerlik terhis belgesi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |