Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@sahin-ömer USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle) içinde söyledi:

@crazycells USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle) içinde söyledi:

@mutlu Adresi konsolosluktaki gorusme sirasinda verebilirsiniz, ayrica daha sonrasinda ABD'ye girerken ya da USCIS'in sitesinden de degistirmeniz mumkun. USCIS customer service'i arayarak ya da suradan degisiklik yapabilirsiniz: Change of Address - Case Status - USCIS

Hicbir posta sorunu yasamamak icin saglam bir adresi en gec mulakat zamani vermenizi ve eger mumkunse sonradan degistirmemenizi tavsiye ederim, daha sonraki degisikliklerde kartin hangi adrese gittigi karisabiliyor, cok fazla ornek var maalesef bu yonde.

@crazycells Ben henüz USCIS ücretini yatırmadım. Ds260'da ki adresim değişti. USCIS ücretini adresi güncelledikten sonra mı yatırmalıyım? Amerikaya girişten önce adres değişikliği yapıp , uscis ücretini yatırmalı mıyım yoksa girişte havaalanında güncellemek ve sonrasında ücreti yatırmak mı daha mantıklı?

Mulakatiniz gectiyse ABD'ye girmeden adres degisikligi yapamiyorsunuz. ABD'ye girerken adres degisikligi yapabilirsiniz. Girdikten sonra veya girmeden once ucreti odemeniz yeterli. Dediginiz sekilde de yapabilirsiniz, bir farki olmayacak.

• @crazycells mülakatı geçtim ve vizem onaylandı, adres değişikliğini havaalanındaki yetkililere mi bildirmemiz gerekir yoksa herhangi bir yere gitmemiz mi gerekiyor? Teşekkürler cevabın için

• ⭐⭐ Yasaklı

sahinomer case numberiniz kactı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sahin-ömer USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle) içinde söyledi:

@crazycells mülakatı geçtim ve vizem onaylandı, adres değişikliğini havaalanındaki yetkililere mi bildirmemiz gerekir yoksa herhangi bir yere gitmemiz mi gerekiyor? Teşekkürler cevabın için

ABD'ye girerken adres degisikligini havalimaninda yapacaksiniz.

• @calibraturbo 22*** di agustosta mülakat oldu.
    @crazycells çok teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐

Bugün USCIS sistemi bakım onarımda ,İşlem yapacakların dikkatine

USCIS will conduct system maintenance on Thursday, Nov. 1, 2018, from 9 p.m. until 11:30 p.m. (Eastern).
    During this time, our online tools may be unavailable, including:
    • Check My Case Status
    • e-Request
    • Change of Address Online
    • Check Processing Times
    • Civil Surgeon Locator
    • FOIA Status Check
    • Office Locator
    • Forms by Mail
    We apologize for any inconvenience this may cause.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@nazo evet ertelesen iyi olur. Bu mesaj kayıtlı olduğum email adresime Immigarition Office den geldi .

• ⭐⭐

Merhabalar,
    Bugün itibariyle USCIS sitesine login olup durumumu kontrol ettiğimde aşağıdaki gibi mesaj görüyorum.

On November 6, 2018, we mailed your new card for your Form OS155A, Immigrant Visa and Alien Registration, Receipt Number IOE063XXXXXX, to the address you gave us. If you do not receive your card by November 21, 2018.....

Herhalde bir sorun yoktur, adrese kartı postalamışlardır diye düşünüyorum . OS155A formunun ayrı bir özelliği var mıdır ?Yapmamız gereken ekstra bir şey ?
    Teşekkürler,

• @arnblt USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle) içinde söyledi:

Merhabalar,
    Bugün itibariyle USCIS sitesine login olup durumumu kontrol ettiğimde aşağıdaki gibi mesaj görüyorum.

On November 6, 2018, we mailed your new card for your Form OS155A, Immigrant Visa and Alien Registration, Receipt Number IOE063XXXXXX, to the address you gave us. If you do not receive your card by November 21, 2018.....

Herhalde bir sorun yoktur, adrese kartı postalamışlardır diye düşünüyorum . OS155A formunun ayrı bir özelliği var mıdır ?Yapmamız gereken ekstra bir şey ?
    Teşekkürler,

Merhaba, kartınızın postalandığına dair bilgilendirme mesajını görüntülemişsiniz. Yani bir problem yok. Kartınızı 21 Kasım'a kadar teslim almazsanız uscis ofise uğrayın. OS155A göçmenlik formuna ait bilgidir, forma verilen kısaltma, numara ne derseniz artık (:
    hayırlı olsunn

• Herkese merhaba.ben uscis ödemesini yapacamda herhangi bir banka kartı olurmu tl hasabından yatırabilirmiyim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turan93 USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle) içinde söyledi:

Herkese merhaba.ben uscis ödemesini yapacamda herhangi bir banka kartı olurmu tl hasabından yatırabilirmiyim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba ?

bu kartinizin yurtdisi odemelerine acik olup olmadigiyla ve de dolar odemesi yapip yapamayacagiyla ilgili bir soru. Bankanizdan almalisiniz bu bilgileri.

• ⭐⭐

@gizemyavuz92 teşekkür ederim.

• @crazycells teşekkür ederim

• Herkese iyi akşamlar. Uscis ödemesini şimdi banka kartımla yaptım. İşlem onaylandı fakat para hesabımda hala duruyor. Bankamın müşteri hizmetleri ile görüşme yaptım yurt dışı işlemleri oldugu için 5 veya 10 gün içinde hesabınızdan çekilir para dedi bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turan93 USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle) içinde söyledi:

Herkese iyi akşamlar. Uscis ödemesini şimdi banka kartımla yaptım. İşlem onaylandı fakat para hesabımda hala duruyor. Bankamın müşteri hizmetleri ile görüşme yaptım yurt dışı işlemleri oldugu için 5 veya 10 gün içinde hesabınızdan çekilir para dedi bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz?

Direkt sorunuzu yazin isterseniz, nasil bir yardima ihtiyaciniz var, ben tam anlayamadim. Zaten banka cevaplamis sorunuzu?

• Merhaba. Asıl talihli babam ve immigrant fee için gerekli bilgileri girdikten sonra ödemem gereken tutar sadece 220$ olarak göründü ve ödemeyi gerçekleştirdim. Fakat annem, kardeşim ve bende işlemlere dahiliz. Bizim ödememizi nasıl gerçekleştireceğim, bulamadım.. Bilgileri tekrar girince ödeme yapılmıştır uyarısı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@betyb USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle) içinde söyledi:

Merhaba. Asıl talihli babam ve immigrant fee için gerekli bilgileri girdikten sonra ödemem gereken tutar sadece 220$ olarak göründü ve ödemeyi gerçekleştirdim. Fakat annem, kardeşim ve bende işlemlere dahiliz. Bizim ödememizi nasıl gerçekleştireceğim, bulamadım.. Bilgileri tekrar girince ödeme yapılmıştır uyarısı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen..

herkes icin ayri ayri odeyebilirsiniz, herkesin vizesinin uzerinde ayri bir "A-number" yani registration number olmali.

• @crazycells Pasaportta yazıyor anladığım kadarıyla, doğru mudur?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |