Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

şaka gibi kaldı 25 gün... buradan en az 40 kişinin kazandığını görmek ve duymak istiyorum 25 gün sonra anlaştık mı? 🙂

Hep diyorum ilk 100 den bir sıra da ben alayım 😏🗽

• @natoly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

18 Yaşında veya altındaki kişiler Green Card'a başvuruyor ama kazanırsam lise diploması 1 ay sonra elime geçer anca bir sorun olur mu? başvurayım mı yoksa hedef DV2025 mi olsun?

olmaz dostum ben de öyle başvurdum bu sene numaran 10 filan olacak ki öyle sorun olsun

• @debbieLA77 Disko topu sayacımız var derken şaka yapmıyordum 🙂

• @ilkerkaynar90 Bence de çok şeker gözlerini kapatıyor bir ara bir de severken adam 😃

• geçen sene tutmadı bu sene ben kaçarr

• @emirgenco cogu kisi tutturamayacagi icin hayatimiza devam etmek mantikli.

• @hasnotben sen yine Hasnot sın biz doesnt I yaşıyoruz burada 😆

• Merhaba. Herkese şimdiden bol şans. Umarım herkes kazanır ☺
    Bizde ilk kez başvurduk eşimle. Birşey soracağım az zaman da kaldığı için, bizim pasaportumuz yok. Eğer ki çıkarsa DS-260 formunda da pasaport şart mı. Okuyorum sürekli forumu ama bunla ilgili birsey göremedim.

• @Derya-Murat Selamlar
    0bcf116c-093e-43ed-a757-09195f1b1497-image.png
    Selamlar,
    Pasaport kesinlikle şart. Yurtdışı fikriniz varsa çoktan çıkarmanız gerekirdi, böyle şeyler beklemeye gelmez.
    Bir pasaport 2 ayda bile gelebiliyor yoğunluktan. DS formunu geç gönderirseniz şansınızı bile kaybedebilirsiniz. Zaten ankara mülakat vermiyor doğru düzgün.

• Çok teşekkürler. Yeni katildim pek bilgimiz yoktu açıkcası. çok geç kaldım galiba. Burada bir başlıkta arkadaşlardan biri sağlık kontrolünde ve mülakata giderken pasaport gerekli diye yazmış. Şimdi kafam iyice karişti,acaba ben mi yanlış okudum anladım.

• @selamibasaran Polonyada erasmus yapmıstım, askerlikde Sivas Temeltepeye cıkmısdı, soğukdan o kadar nefret ediyorum ki anlatamam. Karın kışın hiç olmadığı kasırga olmayan bir yer seçmeye çalışcam 2. Sene.

• 25 gün 16 Saat kala herkese iyi geceler.. sağımızda solumuzda park etmiş şöyle araçların olduğu sokaklarda gezme hayalleriyle..

IMG_3656.jpeg

• ⭐⭐ Yasaklı

@ilkerkaynar90 evet 73 75 model eldorado benzinli 7 litre v8. Annemin 97 yilinda ogretmenaasiyla zorlanmadan aldigi beko yerli milli .bulasikakinasi bozuldu, su giris ventili hap kadar parca 250 tl hemde merdivenalti faturasiz yansanayi.sokmek icin pense bile 30 40 lira .pasli curuk tabi vd40 sikican100 lira. Porcozle sukur duzelttim simdi calisti.ulusta sokak sokak parcaci cikmaci gezdim. Hayat yasam vakit bukadar degersiz iste. Parca satan iade almam beni ilgilendirmez diyor ilkokul terk doymus ,pavyonda yiyen tipler.Rezalet bir ulke oldu. Araba muayenesi 1500 lira sahin lastigi bile 4000 tl olmus.ayni paraya amerikada 63 model dodge 800 marketpleyste belirdi cildirdim. Teypte Dr.Dre ding ding dong dinlicen ters kapili lincoln continental ile.

• ⭐⭐

@yenihayaletadam bu sira Numarasi butun cekilisi kazananlarin icinde mi olusuyor yoksa. Vatandasi oldugun ulkede mi kazananlarin icinde sira numarasi olusuyor

• @Derya-Murat pasaport şart değil kim uydurdu onu. Mülakata giderken götürebilirsiniz.

• @Derya-Murat Ds-260 formunu pasaport olmadan doldurabilirsiniz, mülakat tarihi gelince de ds-260 formunu açtırıp pasaport girebilirsiniz. Ben de birkaç kişiye sormuştum böyle söylediler. Herhangi bir sıkıntı olmaz. Eğer greencard çıkarsa hemen peşinden pasaport da çıkarın, anladığım kadarı ile mülakat tarihi çok erken belli olmuyor. Eğer mülakat tarihi belli olsun pasaport çıkartırız diye düşünürseniz geç kalabilirsiniz.

• @Derya-Murat pasaport bilgilerinin girildiği yerde other travel document seçeneğini seçip mülakata pasaport çıkartıp gidebilirsiniz

• ⭐⭐

Umarım gerçekten ve yürekten isteyenler( benim gibi 😉) evlerinde bayram havası olsun inşallah

• ⭐⭐⭐

@emirgenco, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam bu sira Numarasi butun cekilisi kazananlarin icinde mi olusuyor yoksa. Vatandasi oldugun ulkede mi kazananlarin icinde sira numarasi olusuyor

Bence yumurta tavuktan 😂😂

• ⭐⭐⭐

Gunaydinlar efenim ☺

Los Angeles, California 🌆 🌴

FB_IMG_1681184955898.jpg

📸 [instagram.com/micshots]

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |