Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Günaydın herkese 🙂 bir sorum olacak. sabah sabah bünyeye vesvese yüklendi.
    Youtubetaki DS260 formu doldurma videolarında adres kısmında noktalama işaretleri kullanmayın diyorlar. Bu durum green card başvuru formunda da geçerli mi?

• ⭐⭐

@cobijones55, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın herkese 🙂 bir sorum olacak. sabah sabah bünyeye vesvese yüklendi.
    Youtubetaki DS260 formu doldurma videolarında adres kısmında noktalama işaretleri kullanmayın diyorlar. Bu durum green card başvuru formunda da geçerli mi?

Hiç bilmiyorum ama, ben yapmamıştım, boşluk bıraktım ben

• @cobijones55 geçen senelerde forumda böyle bir muhabbet dönmüştü noktala işareti ile adresini yazıp gc çıkan vardı yani sorun olmamıştı.

• ⭐⭐

@yenihayaletadam no no no hemen iptal et onu öyle bişey yok... rüyalar gerçek olur unutma biz Freddy cruger ile büyüdük 🙂

• ⭐⭐

Kalan 40 gün ve ABD'nin alfabetik sıraya göre 40. eyaleti olan (Kırk yapaaaaarrr ve ABD'nin kırkıncı yılı pardon o burada değildi) South Carolina'dan (Güney Karolina) herkese günaydın 🙂

best_places_to_live_in_south_carolina.jpeg.jpg

photo-1623608103477-2b90432a3f85.jpg

Bright-Lights-Beautiful-City-Aerial-View-of-RiverPlace.jpg

• ⭐⭐

@Sencerium evet bende onu öğrendiğimde çok mutlu oldum süpürgenin sadece adaptörünü değiştirebiliyorsun 🙂 peki aynı şey saç kurutma makinası ve maşaları içinde geçerli mi ben dayanamayıp onları da almıştım da sanki çok kullanıyormusuş gibi:))

• ⭐⭐

Zaman yaklaştıkça daha çok stres oluyorum, bi an önce gelsin artık şu gün diyorum.

• @debbieLA77 hayır mesela kahve makinesi saç düzleştirici veya saç kurutma makinesi doğrudan 220 v ile çalışıyor onlar abd de çalışmayacaktır.

• 220v ile çalışan her cizah abd elektriğine bağladığında patlamaz ama mevcut verimli çalışmasınıda yapmaz yani saç kurutma makinesi çalışır ama sadec çok düşük devirle hava üfler çünkü 220 v isteyen bir alete 110 v elektrik vereceksin oradan hesap et

• Mutlu bir gün olması dileklerimle, Günaydınlar herkese.
    Çekiliş günü yaklaşıyor, yaklaştıkça umut , heyecan ,hayaller.♪♪♪♫♫
    Bu duyguları yaşayanlar; Merhabalar ☼ ☺☺
    ◄☼►

• ⭐⭐

@Sencerium ama bana satarken kablosu kalacak adaptör değişimi ile amerikada çalıştırabilirsiniz dedi o sadece süpürge için mi geçerli 😞

• ⭐⭐

Merhabalar herkese günaydınlar. iyi haftalar.
    b0aa77b4-cd63-40e9-94bb-a8eecf835a75.jpg
    10ee38cf-7dd1-4603-99c4-b0be30624a69.jpg

• @debbieLA77 ürünün markası modeli ne söyle ben bakıp sana diyeyim nasıl yapacağını.

• ⭐⭐

@Sencerium vallahi öyleymiş şimdi işteyim akşam hemen bakıcam ama üzülüyorum valla öyle gibi

Makinenizi yurt dışında kullanma

Cihazınız, cihazınızı satın aldığınız yerde kullanılanla aynı aralığa sahip bir elektrik kaynağı bulunan bir ülkede kullanılabilir:
    Voltaj 220-240V ise şu ülkelerde kullanılabilir:

220-240V

Avustralya
    Çin
    Mısır
    Avrupa
    Grönland
    Hong Kong
    Hindistan
    Endonezya
    İrlanda
    Malezya
    Yeni Zelanda
    Peru
    Filipinler
    Rusya
    Singapur
    Güney Afrika
    Güney Kore
    Tayland
    Birleşik Arap Emirlikleri
    Birleşik Krallık
    Voltaj 100-127V ise şu ülkelerde kullanılabilir:

100-127V

Kanada
    Japonya
    Meksika
    Tayvan
    Amerika Birleşik Devletleri

Örneğin, Birleşik Krallık’ta satın alınmış olan bir makine, Avrupa’da çalışacaktır. Amerika Birleşik Devletleri’nde satın almış olduğunuz bir makine ise Avrupa’da çalışmayacaktır.

• @debbieLA77 hadi senin içini rahatlatayım ürünlerini kullanabilmen için aşağıda resmini attığım dönüştürücüler var 110 v elektriği 220 v a çeviriyor birazcık pahalıdırlar ama türkiyeden götürdüğün eşyalarını ancak bunlar ile çalıştırırsın.

f43220b8-2795-4c63-a088-40e3c9709a47-image.png

• ⭐⭐

@Sencerium bunu buradan mı alacam oradan mı alıcam 🙂 yaw zaten düşündüğümüz şeye bak bunları buradan bir alıyorsak oradan alım gücümüzle iki tane alırız yemin ediyorum ama ilk başlarda hayat kurtarır...

• @debbieLA77 oradan alırsan daha ucuz olur

• @debbieLA77 benim hanım mesela eğer gidersek elektronik hiç bir seyini almayacak. tek istediği tabak ve çatal kaşık takımları birde semaverini istiyor 🙂

• ⭐⭐

@Sencerium yaw arkadaş ne pahalı bir memleketiz türk insanına göre tabi dünyaya bedava bize servet herşey bu nasıl iş ya... neyse neyse bize ne biz hep beraber gidiyoruz :)) yaa şu mangal partisinden biraz bahsetelim kaç kişi olduk eksik gedik bişey kaldı mı? kaçta toplanıyoruz.... neredeyiz vs...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |