Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

• @gucarslan imzaya taşıyacağım. Fakat Durum sorgulama maili atarken dikkat etmem gereken bi husus var mı acaba çünkü hata yapmak istemiyorum

• Herkese merhaba, dosya taşıma konusunda ufak bir sorum olacak. Konsolosluklara nasıl bir mail atıyorsunuz, herhangi bir taslak var mıdır? Bir de konsolosluktan olumlu cevap gelmesi halinde mi KCC ile iletişime geçiyoruz? İnanın o kadar çok okudum ki içinde kayboldum artık konuların, dosya numaramız ve Ankara'nın gidiş hızı ile ilgili endişelerim var, dolayısıyla şansımızı denemek isteriz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Demetgül verdiğim linki inceleyim lütfen.

• @gucarslan Merhaba Uğur bey. Ankara mülakat verdi mi?

• ⭐⭐⭐

@aslanamca henüz avrupa mülakatı görmedik ankaradan belki bu akşam 🙏

• ⭐⭐

• @gamefry pardon kaçırdım sanırım o kısmı. barbados a tek giden ve vize alan kişilerin ailelerine ankara mı dv vizesi verdi/bastı?

• Temmuz ayi Fiscal Year'in mulakat dagitilan son ayi mi oluyor? Yoksa Agustos ve Eylul'de ayrica dagitim oldugu durumlar var mi?

• @datanist, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@achillesoag Gecen sene talep etmedikleri halde Mumbai’ye dosya transferi yapilmisti. Ancak, oncesinde 3 kisinin Mumbai’ye gidip dosya tasima talebinde bulunmasi bunda etkili oldu diye dusunuyorum.

Ilaveten ben Mayis ayinin sonunda dosya tasima icin email gondermeye baslamistim. Sirasiyla, Sarajevo, El Salvador ve Montevideo kabul etmisti.

Ne kadar cok konsolosluk ile iletisime gecilirse o kadar faydali olur diye dusunuyorum.

Merhaba,
    siz dosya taşıyarak mı vize mülakatı aldınız?

• ⭐⭐⭐

@koray2000 30 eylüle kadar vizeniz basılabilir aksi halde 1 Ekimde yeni DV süreci başlar. Mülakat konusuna gelirsek bazı konsolosluklar eylül başında eylülün sonuna doğru mülakat verebiliyor ancak ankara genelde mülakatların en az 30-40 gün önceden verdiği için ağustos bitmeden son mülakatını veriyor diyebiliriz. Ama isterse eylülün başındada eylül ayı içine mülakat verir

• @sinandogan Evet, imzamda detaylari gorebilirsiniz.

• @fatih-duyus Talep edenlere evet verdiler.

• Herkese merhaba tabloya nasil ekleniyoruz.Bilgi verenlere simdiden tesekkurler

• ⭐⭐⭐

@ekorkut bu konu başlığının ilk sayfasında talihli kayıt formu var onu doldurmanız gerekiyor

• @Emre-Kurtulmuş sagolun sanirim talimatlara gore becerdim.

• Herkese merhaba,
    Geçtiğimiz günlerde İngiltere’deki konsolosluğa mail atmıştım. Burada turistik bulunacağım için belki case taşıma işlemi olabilir diye düşünmüştüm. Mailime currently residing olmadığım takdirde olumlu dönüş yapamadıklarını belirttiler.
    Sizinle de paylaşmak istedim bilginiz olması açısından.

• @Erdoğan-0 hocam sıranız çok yüksek değil ki endişe etmenize gerek yok bence..

• Merhaba,

DV2023 mülakatları ile için mülakat sırası gelmesi durumunda, mail ortamında mı mülakat daveti iletilmektedir.?

• avrupa ve afrika mayıs ayı mulakatı verirken ankaranın sessiz kalması endişe verici. sanki başka problemler var gibi... avrupaya taşıyan ds 260 gönderim farketmeksizin 29500 ler mulakatını aldı. önceden ağzıma 12 binleri almaya korkuyordum. malaesef şimdi belki on binler alamayacak.

Benzer Başlıklar

• 19
  • 8481
  • 296
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |