Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @achillesoag 6100 diyorsunuz da ama exel listesinde 8 binlerde ve 12 binlerde mülakat alan var

• ⭐⭐⭐

@Fermando1996çpd taşıyacağınız konsolosluğa yazmanız gerekir yani Türkmenistan konsolosluğuna talebinizi ileteceksiniz

• ⭐⭐⭐

@Ahmet-Demetgül her konsolosluk tercümana izin vermiyor araştırmanız gerekir taşıyacağınız konsolosluğa bağlıdır

• @Emre-Kurtulmuş peki Nerelerden araştırabilirim bilginiz var mı

• @Emre-Kurtulmuş çok teşekkür ederim arkaya atıyorlar diyorlar bu doğrumu acaba, yani oranın konsolosluğu Ankara kadar yoğun değil sıkıntı çıkmaz dimi umarım

• Merhabalar, 20 Ocak olumlu mülakatımız sonrası eşimle birlikte vizelerimizi almıştık. Mart ayı sonunda ABD’ye giriş yapmayı düşünüyoruz. Fakat temelli olarak Temmuz’un 10’unda gideceğiz. Aklıma takılan ve sormak istediğim sorular şu şekilde:
    1- Yaşamayı düşündüğümüz yer Miami fakat Mart ayında girişi ve çıkışı New York olarak yapmamızda bir sakınca var mıdır?
    2- İlk girişimizde tüm konaklamayı New York’da yapıyor olacağız ve Green Cardlarımız için Miami’de adres veriyor olacağız. Bu problem yaratır mı?
    2- Giriş ve çıkış süresi 2 veya 3 gece olmasında (yani kısa süreli) bir sakınca var mıdır? Açıkçası henüz Türkiye’deki işlerimizi tam anlamıyla ayarlayamadığımız için uzun kalamıyoruz. Bir sırt çantası ile gidip 2-3 gece kalıp dönmek istiyoruz.
    Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@tpekgil54 3 sorunuzun cevabı da hayır bir problem olmaz zaten ilk yıl yerleşmeniz için resmiyette olmayan bi süre veriyorlar ilk yıl sonunda artık gene devam ederse bu sefer uyarabilirler hayırlı olsun simdiden

• @Fermando1996çpd ferman bey ankara değildir 6100 üstü alanlar yurtdısı dosyalarıdır.

• @Emrey34 efendim tekrar bakarmisiniz mülakat yeri Ankara yazıyor bende şaşırdım yoksa hatamı yaptım siz bir bakın

• ⭐⭐

@Fermando1996çpd Bu yıl şu ana kadar 60XX üzerinde mülakat alan olmadı. Bir kişi var o hem 2022 hem de 2023 talihlisi, dikkat ederseniz vizesini DV22 ile 1.8.2022'de almış yan sütunda açıklama var.

• @Serap-2 hmm olabilir exel listenin başında da var bir tane demek ki oda onun gibi olabilir sorry efendim 21 bindeyim ve 12.05.2022 ds korkuyorum ondan biraz telaşlandim yavaş ilerlediğinden dolayı

• Merhaba üzerime kayıtlı arsam var. Değeri yaklaşık güncel kurla 25-30 bin dolar civarında ama TL karşılığı olarak gözüküyor belgede. Bu belgeyi götürürsem sıkıntı olur mu?(belgede hiç bir şekilde dolar ibaresi yok)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca sorun olmaz, kullanabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@Ahmet-Demetgül konsoloslukların sitesinden araştırabilirsiniz eğer orada yazmıyorsa taşıyabileceğiniz konsolosluğun mail adresine yazarak bilgi alabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@Fermando1996çpd sizi ankaranın listesinden çıkarıp ilgili konsolosluğun listesine ekleyecekler. Önemli nokta taşıyacağınız konsolosluğun performansı ve sayısı taşıyacağınız ülkede beklemede dosya yoksa zaten geriye gidebileceğiniz bir durum yok

• Merhaba
    Mülakat maili alınca ilk önce AIS kaydı yapılması gerektiğini okuyorum
    Linki tıkladığımda
    1- kaydet
    Devam et

Diye iki seçenekten hangi ile kayıt yapılacak acaba ?
    Sadece “kaydet “ mi yoksa “ devam et” kısmında da yapılacak birşey var mı?
    Tşk

• 309FE3D3-D327-4B89-ABC8-5F51E9363109.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz mülakat almadıysanız bu işlemi yapamazsınız.

• @gucarslan
    Yok henüz almadım
    Sadece nasıl alındığını şimdiden öğrenmek için sormuştum
    Mail aldığımda başka bir şekilde mi oluyor yoksa aynı linkten mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz mail adlığınızda bu link üzerinden kayıt yapacaksınız, "kaydet" diyerek.

Benzer Başlıklar

• 296
  • 3
  • 1
  • 27
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |