Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @achillesoag 6100 diyorsunuz da ama exel listesinde 8 binlerde ve 12 binlerde mülakat alan var

• ⭐⭐⭐

@Fermando1996çpd taşıyacağınız konsolosluğa yazmanız gerekir yani Türkmenistan konsolosluğuna talebinizi ileteceksiniz

• ⭐⭐⭐

@Ahmet-Demetgül her konsolosluk tercümana izin vermiyor araştırmanız gerekir taşıyacağınız konsolosluğa bağlıdır

• @Emre-Kurtulmuş peki Nerelerden araştırabilirim bilginiz var mı

• @Emre-Kurtulmuş çok teşekkür ederim arkaya atıyorlar diyorlar bu doğrumu acaba, yani oranın konsolosluğu Ankara kadar yoğun değil sıkıntı çıkmaz dimi umarım

• Merhabalar, 20 Ocak olumlu mülakatımız sonrası eşimle birlikte vizelerimizi almıştık. Mart ayı sonunda ABD’ye giriş yapmayı düşünüyoruz. Fakat temelli olarak Temmuz’un 10’unda gideceğiz. Aklıma takılan ve sormak istediğim sorular şu şekilde:
    1- Yaşamayı düşündüğümüz yer Miami fakat Mart ayında girişi ve çıkışı New York olarak yapmamızda bir sakınca var mıdır?
    2- İlk girişimizde tüm konaklamayı New York’da yapıyor olacağız ve Green Cardlarımız için Miami’de adres veriyor olacağız. Bu problem yaratır mı?
    2- Giriş ve çıkış süresi 2 veya 3 gece olmasında (yani kısa süreli) bir sakınca var mıdır? Açıkçası henüz Türkiye’deki işlerimizi tam anlamıyla ayarlayamadığımız için uzun kalamıyoruz. Bir sırt çantası ile gidip 2-3 gece kalıp dönmek istiyoruz.
    Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@tpekgil54 3 sorunuzun cevabı da hayır bir problem olmaz zaten ilk yıl yerleşmeniz için resmiyette olmayan bi süre veriyorlar ilk yıl sonunda artık gene devam ederse bu sefer uyarabilirler hayırlı olsun simdiden

• @Fermando1996çpd ferman bey ankara değildir 6100 üstü alanlar yurtdısı dosyalarıdır.

• @Emrey34 efendim tekrar bakarmisiniz mülakat yeri Ankara yazıyor bende şaşırdım yoksa hatamı yaptım siz bir bakın

• ⭐⭐

@Fermando1996çpd Bu yıl şu ana kadar 60XX üzerinde mülakat alan olmadı. Bir kişi var o hem 2022 hem de 2023 talihlisi, dikkat ederseniz vizesini DV22 ile 1.8.2022'de almış yan sütunda açıklama var.

• @Serap-2 hmm olabilir exel listenin başında da var bir tane demek ki oda onun gibi olabilir sorry efendim 21 bindeyim ve 12.05.2022 ds korkuyorum ondan biraz telaşlandim yavaş ilerlediğinden dolayı

• Merhaba üzerime kayıtlı arsam var. Değeri yaklaşık güncel kurla 25-30 bin dolar civarında ama TL karşılığı olarak gözüküyor belgede. Bu belgeyi götürürsem sıkıntı olur mu?(belgede hiç bir şekilde dolar ibaresi yok)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca sorun olmaz, kullanabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@Ahmet-Demetgül konsoloslukların sitesinden araştırabilirsiniz eğer orada yazmıyorsa taşıyabileceğiniz konsolosluğun mail adresine yazarak bilgi alabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@Fermando1996çpd sizi ankaranın listesinden çıkarıp ilgili konsolosluğun listesine ekleyecekler. Önemli nokta taşıyacağınız konsolosluğun performansı ve sayısı taşıyacağınız ülkede beklemede dosya yoksa zaten geriye gidebileceğiniz bir durum yok

• Merhaba
    Mülakat maili alınca ilk önce AIS kaydı yapılması gerektiğini okuyorum
    Linki tıkladığımda
    1- kaydet
    Devam et

Diye iki seçenekten hangi ile kayıt yapılacak acaba ?
    Sadece “kaydet “ mi yoksa “ devam et” kısmında da yapılacak birşey var mı?
    Tşk

• 309FE3D3-D327-4B89-ABC8-5F51E9363109.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz mülakat almadıysanız bu işlemi yapamazsınız.

• @gucarslan
    Yok henüz almadım
    Sadece nasıl alındığını şimdiden öğrenmek için sormuştum
    Mail aldığımda başka bir şekilde mi oluyor yoksa aynı linkten mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz mail adlığınızda bu link üzerinden kayıt yapacaksınız, "kaydet" diyerek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |