Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aemte sarıdan vazgecemeeeem 🤭

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu ben kendime yapamam da sizlere yaparım kendime sol elle sağ ele oje suremiyorum farkettim şey protez tırnaksız kadın yok gibi birşey orada videolarda gördüm ve çok kötü yapılmış bakarsın içimizden cevher çıkar işimiz bu olur

• @berolika bana bı yardım o Zaman ☺

• @Zelene hahahah neden olmasın 😄 ben hiç kullanmadım protez tırnak hatta uzun tırnak bile kullanamıyorum çocuklar olunca zaten uzatmak mümkün olmuyo ama pek sevmiyorum da ben. Yalnız gerçekten sol elle sag elime ben de çok zor oje sürüyorum 🙈

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@goyro666 böyle mesajları okuyunca çok yükseliyorum ben ya içim kıpır kıpır oluyo vallahi 🤭

Eğer aynı uçakta gitmek nasip olursa yakamıza kırmızı karanfil olmasada yeşilkartforum sticker'ı yaptırıp dağıtalım 😛

Bugün Houston'da bora rüzgarı var lütfen dışarı çıkarken kalın giyinin, üşütmeyin. Size de günlük canlı yayın yapıyorum daha ne olsun😅

Pandemide annemin saç ve tırnak bakım işlerine yardım etmiştim. Eminim forumda bu hususta yetenekli arkadaşlar vardır dışarıya 100 USD yeşilkartforumlu olana 10 usd kampanyasıyla yürür gideriz arkadaşlar canınızı sıkmayın 🤟

Adsız.png

• @Selly verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Videoları en kısa zamanda izleyeceğim, ben Amerika planını ortaya attığımdan beri konuya mesafeli duruyor ben 2022 Ağustos ayında başladım araştırmalara bilgi toplamak için ama ona sende bak birşeylere dediğimde çıkıp çıkmayacağı belli değil çıkınca araştırırız ne acelesi var demişti o sebeple muhtemelen yerleşik hayatı düşünmez.

• @diablo_ercan sabah saatlerinde aradım kargo ile gönderemeyiz ya birine vekalet vereceksiniz ya da kendiniz gelip alacaksınız dediler şuan için önceliğim Antalya'dan birilerini bulup onlara vekalet verip aldırmak

• @Simge-Kutlu Tabii ki seve seve :))

• @aemte evet sistem halen aynı sabah saatlerinde aradım ama ya kendiniz geleceksiniz ya da birilerine vekalet verip aldıracaksınız dediler. Önceliğim oradaki tanıdıklar üzerinden ilerlemek ama kimse kabul etmezse mecburen gidip kendim alacağım

• ⭐⭐

@aemte hayır hayır sakın... ben boyamayı öğretirim size oradaki boyalar daha güzel açıcılar muhteşem buradakiler gibi içinden malzemede çalmıyorlar... kafamızı yakmadan açabildiğimiz kadar açıcaz üzerine de güzel kumrallar boyıycaz ben size oradaki boya numaralarınızı da veririm... efsane renkler oluyor

• ⭐⭐

@diablo_ercan ay bu fotodan sonra güzel geçmeyen gün mu olur allah aşkına :))

• covid döneminde gaza gelip kendi saç traşımı eşime yaptırmıştım. içimdeki köylü çocukluğu meğer kafa tasınımın üzerine kazınmış bunu gördük. zor zanaat bu işler. ama tabi abd'ye gidersek kendimiz yapacağız bir süre bu işleri kesinlikle.

• ⭐⭐

@paşa rüzgarına kurban olunacak memleketim ya:))) artık türkiye için memleketim diyemiyorum maalesef valla çünkü bizim diil...
    zaten doğum günüm de 4 TEMMUZ demek ki ben aslında amerikalı doğmuşum... :)))

• ⭐⭐

@cdzdcd ya aslında güzel çalıştığımız zamanlarda kendimize tırnaktı saçtı vs ödüller verebiliriz 100 dolar harcamak o kadar koymaz amerikadayken burada yüz doları bir alış veriş bir benzin dedin mi gitti zaten asıl burada kuaföre gidemez olucaz pahalı olduğundan değil başka masraflar hep kendi bakımlarımızın mutluluklarımızın önüne geçmiş durumda artık bu ülkede

• ⭐⭐

@debbieLA77 valla doğru kendimize birşey alamaz olduk

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan benim fırsatım kalmıyor ki normalde atıyorum 2000 tl masraflar tutuyordu ( Elektirik su, doğalgaz, Digiturk, Netflix, zart zurt aidat vs bende bir 2000 tl de kendime ayırıyordum diyelim... o masraflar 2000 değil 4000 hatta 5000 tl olunca bırak kendime 2000 tl ayırmayı üstüne de bir yerlerden çıkartıp bulup buluşturup ekliyorum... yapıyorum bende bilmiyorum açıkcası bi aldığımı bir daha alamıyorum... falan filan iğrenç özetle...

• ⭐⭐

arkadaşlar böyle tatsız konuları bırakıyorum... dün akşam köpeğimiz Rogue için sağlıklı seyahat yolunu düşündük... en kısa new york'a uçuluyor diye düşünerek plan yaptık... oradan bir karavan kiralasak güzel bir şey ama böyle açılışta konuma yerleşmelik olanlardan değil de böyle durulduğunda içi ev gibi öyle tenteler çadırlar falan hazırlık yapmadan arkaya geçip kestirebileceğimiz bir karavandan bahsediyorum tabi ki ... kaç günde miami'ye geçeriz sizce... benzin ucuz amerika da o tamam ama mesela yolda tahmini kaç lira harcarız ( minimumda soruyorum) amacımız biraz da bu lanet olası ülkede yapamadığımız tatili yapıp geze geze gitmek... aynı zamanda belki de bu yaşayacağımız eyaleti bile değiştirecek faydalı bir yolculuk olur... ne diyorsunuz böyle plan yapanlar oldu mu hiç aranızda... araştırmışlar vardır belki...bildiğiniz başvuru yapmadan aşağı yukarı kiralama fiyatları yazan karavan kiralama şirketleri var mı? benim baktıklarımda hep yazışma gerekiyor... bir de o karavandı new York'dan alıp Miami ye teslim edebileceğimiz bir yer var mıdır acaba? yoksa geri göndermek yasa onun parasını da karşılamak çok yüklü olur...

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@aemte sarıdan vazgecemeeeem 🤭

Ozaman tanıdık bi kuaföre gidip gönüllü çırak olup öğrenmek lazım 🤣🤣

• ⭐⭐

• Şimdi 103 gün sonra Kimler Mülakata geliyor 4 Ocak / 4 Şubat / 4 Mart / 4 Nisan /4 Mayıs /4 Haziran / 4 Temmuz Hepsi Kabul...
    Bir kaldırsın Elleri Görelim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |