Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet_ dv mülakatları her zaman bu şekilde ilerledi bütün dünyada.
    ilk aylardaki verimsizlik, son aylarda yüklü mülakatlara bıraktı yerini.

bütün konsolosluklar biliyor ki dv için son tarih 30 eylül, bu yüzden de geçen yıl olduğu gibi ortalama her yıl (covid yüzünden DV2020 - 21 hariç) belirli tarihler sonrası hep hızlandılar.

bu elbette herkesi tatmin etmeyebilir ama büyük çoğunluk bu mücadeleden mutlu ayrılacak, eminim.

• Merhaba 3. Tip mail aldım bundan sonra süreç nasıl ilerliyo tşkler

• ⭐⭐⭐

@gucarslan umarım 2023 videosunun da Türk vatandaşlarına bi faydası olur Ankara hiç yapmadığı jestleri yapar..

• Merhabalar bizim geçen cuma günü olumlu olmuştu pasaportlarımızı aldılar ptt yi takip edin dediler aile başvurusuydu bizimkisi, hala SMS gelmedi durumuna baktıgımda Administrative Processing yazıyor telegram grubunda bi arkadaş cevap vermiş konuya istinaden AP ye kalmış olabilirsiniz diye anlam veremedim oda konuya tam hakim olmadığını söyledi daha sonradanda , ki cuma günü girenlere sms ler gelmiş acaba şuanki sürec bize daha sms gelmemesi normal midir? AP ye kalma durmu olsaydı ozaman söylemezler miydi? kafam karıştı açıkcası,bilgilendirirseniz çok müteşekkir olucağım çok teşekkürler, Bu arada Eşim yabancı olduğundan dolaymı süreç vize basım işlemi uzun sürüyordur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ELTURKQ eşinizin yabancı olması ile alaklı değildir, ona takılmayın.
    konsolosluktan herhangi bir mail aldınız mı peki bu süreçte?

• @gucarslan Hayır hiç bi mail almadım,geçen cuma günü girmiştik o günden beri kontrol ediyorum ,bazen baktıgımda ready yazıyorudu, şimdi de Administrative Processing yazıyor bilemedim gerçekten

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ELTURKQ bugün içinde "Issued" olarak görebilirsiniz.
    eğer yarın gün sonuna kadar da bu değişmezse tekrardan haber verin lütfen.

• ⭐⭐

@ahmet_ Nepal / Katmandu örneği var birde inceleyebilirsiniz eylül ayına 950 civarı mülakat dağıtmıştı toplamda 2000'e yakın mülakatla kapattılar.

• @achillesoag Nepal'i görmüştüm. 1.912 mülakat kendi bölgesine vermiş.

Ankara bu kadar EU verse bize yeter de artar bile. Ama gerçekçi olursak Ankara'nın verdiği EU sayısı belli.

• @sanaldeniz Tesekkur ederim, benim artik beklentim kalmadi, butun amerika ile ilgili youtube kanallarini unsubscribe yaptim, ingilizce calismayi biraktim, emailimi hergun kontrol etmeyi biraktim, kendimi cok daha ozgur hissediyorum. Eger mulakat ve evrak listesi emaili gelirse bakarim duruma, yazarim ben BAE kontenjanindan kazanmisim, kabul olur mu diye, kabul olmazsa ugrastirmayin beni diye yazarim. Ben simdi anladim nasil bu kadar kolay kazandigimi, ilk basvurumdu. BAE vatandasi zaten o kadar az kisi katiliyor cekilise, onlarda para bol, green card onlarin neyine, demek ben de kuradaki bir kac isimden biriydim, bana cikti, ben de ne kadar sansliyim diyordum. Turkiye'den katilsam kesin cikmazdi.

• ⭐⭐

çıkmış işte sana neden bu kadar umutsuzsun anlamadım daha çok var mülaket tarihinin son bulmasına :))) sabret biraz @tonymiami

• ⭐⭐⭐

@erennlk Sadece submit date değil CN numaranızla birlikte submit datein önemi mevcut. Ankara mülakat sayılarında artış yaparsa önümüzdeki aylarda mülakat bilgisi alabilirsiniz tabii ki

• ⭐⭐⭐

@abzr Beklemeye devam ediyorsunuz bir değişiklik yok

• @Emre-Kurtulmuş aslında şuan numaram current number içerisinde takip ettiğim sürece göre önümüzdeki 1 2 ay içerisinde mülakat gelmesini umut ediyorum.

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 Bu arkadaşımızın durumu farklı yanlış başvurusu nedeniyle şu anda durumu umutsuz

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş yaaa nolmuş hiç mi yok umut 😞

• ⭐⭐

@debbieLA77 doğum yeri yanlış girdiğinden asya kontenjanindan kazanmış. Hatalı başvuru olmuş.

• @Emrah-Borazan @debbieLA77 Aslinda tam olarak dogum yerini yanlis girme degil, yani o kadar mal degilim aslinda. Are you claiming eligibility based in the country you were born? Yes or No diye soruyordu, Ben de Turkiye'ye gelip bu islerle ugrasmak istemedigimden NO dedim, e hangi ulkeden eligibility istiyorsunuz dedi, ben de yasadigim ulke oldugu icin BAE yazdim. Hepsi bu. Yani bir are you cola? are you disco? e what are you? vakasi

b3f95760-12b7-436b-9333-94cf076b20d0-image.png

• ⭐⭐

@tonymiami ama bu yanlış değil ki bence soru ve cevap olarak bakınca alternatif olarak doğduğun ülke türkiye ama bulunduğun ülke BAE ama bunu ayrıca belirteceğin bir seçenek yok iki soruyu bir arada sormuş ... başka da seçenek yok...

• ⭐⭐

@tonymiami nasıl olması gerekiyormuş istenen neymiş peki?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |