Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ferhatsirin Büyük bir şokla başlamış ama sonu iyi bitmiş 🙂 Hayırlı olsun vizeniz, yeni hayatınızda mutluluklar 🙂

• @ferhatsirin tebrikler. Yeni hayatınızda başarılar dilerim. ✈

• @ferhatsirin yeni hayatınızda başarılar dilerim şans sizinle olsun

• ⭐⭐

@ferhatsirin Çok heyecanlı bir süreç olmuş ama sonu güzel. Vizeniz hayırlı uğurlu olsun, tebrikler👏
    @gucarslan bey hızır gibi herkese yetişiyor🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ferhatsirin bu mülakatımızda da, maillerimizi kontrol etmenin önemini aktardık sizlere.. 🙂
    biraz geç oldu ama; sonu güzel bitti. tebrik ederim, hayırlı olsun vizen.
    abd'deki hayatında başarı ve huzur diliyorum.

• @ferhatsirin vizeniz hayırlı olsun geç olmuş ama güç olmamış yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @gucarslan Çok çok teşekkür ederim Uğur hocam gerçekten hakkınız ödenmez. Her şey gönlünüzce olsun 🙏🙏
    Bir gün yüz yüze görüşmek dileğiyle ☺

• @ferhatsirin Tebrikler yeni hayatınızda başarılar

• @gucarslan merhaba ben kayıt formunuzu doldurmuş olmama rağmen telegram grubunuza alınmadım yardımcı olur musunuz

• ⭐⭐⭐

@nnur Merhaba, ilk önce süreci imzanıza taşıyın lütfen.

Telegram k.adınız hatalı gözüküyor. Bana özelden k.adınızı yazabilir misiniz ? Sonrasında gruba alalım sizi.

• Bu ileti silindi!

• Bugün mülakatımız vardı. Yemin ettikten sonra malesef diskalifiye oldugumuzu söylediler. Kendi resmim yerine kızımın resmini yüklemişim. Böyle bir hata yaptığıma hala inanamiyorum. Yazım hatası olsa anlarım... Çok kötü bir duygu, tarif edemiyorum. Allah kimseye yaşatmasın.

Görevli isterseniz bir avukata danışın, kötü niyetle yaptığını düşünmüyorum dedi. Hayırlısı kısmet degilmiş demek ki...

• ⭐⭐

Çok üzüldüm geçmiş olsun

• @felemez, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

Bugün mülakatımız vardı. Yemin ettikten sonra malesef diskalifiye oldugumuzu söylediler. Kendi resmim yerine kızımın resmini yüklemişim. Böyle bir hata yaptığıma hala inanamiyorum. Yazım hatası olsa anlarım... Çok kötü bir duygu, tarif edemiyorum. Allah kimseye yaşatmasın.

Görevli isterseniz bir avukata danışın, kötü niyetle yaptığını düşünmüyorum dedi. Hayırlısı kısmet degilmiş demek ki...

Yaaa inanmıyorum 😔😔😔

• @felemez İnsanı son aşamaya kadar getirip, yemin bile ettirdikten sonra diskalifiye etmek de biraz acımasız olmuş. Yani kızınız kaç yaşındaydı bilmiyorum ama doğum tarihlerinden belli olurdu yine yanlış olduğu. Yani direkt kazanma aşamasında elemeleri lazımdı. Ankara'ya kadar dosya gelmiş, 2 kişi de orada farklı bir resim değil sadece yeri farklı. Yani tolere de edebilirlerdi. Hayırlısını diliyorum sizler için.

• ⭐⭐⭐

@felemez inanmıyorum ya, çok üzüldüm hata olduğu bariz belli. Keşke daha öncesinde bilgi verilebilseymiş belki çözüm arardınız😔

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@felemez merhaba, geçmiş olsun öncelikle.
    "Kendi resmim yerine kızımın resmini yüklemişim." durumunu size görüşmeyi yapan konsolosluk görevlisi mi söyledi acaba?
    yani red alma sebebinizin bu olduğunuz direkt kendisi mi açıkladı?

• ⭐⭐

@ferhatsirin Tebrikler. Umarim her sey gonlunuzce olur.

• ⭐⭐

@felemez, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

Bugün mülakatımız vardı. Yemin ettikten sonra malesef diskalifiye oldugumuzu söylediler. Kendi resmim yerine kızımın resmini yüklemişim. Böyle bir hata yaptığıma hala inanamiyorum. Yazım hatası olsa anlarım... Çok kötü bir duygu, tarif edemiyorum. Allah kimseye yaşatmasın.

Gecmis olsun.

• geçmiş olsun, üzüntülü bir durum,

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |