Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bu kafa ile bu yasa kadar heralde sadece Turkiyede hayatta kalabilir...

• ⭐⭐⭐

@celica dün gece midem bulanarak izledim bu videoyu, cehaletin, eğitimsizliğn ve düşüncesizliğin bu kadar normal görüldüğü, utanmanın kalmadığı başka bir dönem var mıydı bilmiyorum ama ben artık bu yalakalığa, pişkinliğe dayanamıyorum 🤬 Zaten asıl gitmek istememe sebep olan şey tek başına iktidar, yönetim vb değil, ben insanımızdan ümidi kestim! Bu ve benzeri insanların pişkinliğinden, hadsizliklerinden ve bu davranışlarını iyi bir şey sanmalarından usandım. Ne olursa olsun kafaya koydum buralarda devam etmeyeceğim...

• ⭐⭐⭐

@MySea Tam da bunu düşünüyorum, bu parti gider başkası gelir ama bizim insanımız maalesef her şeyi boşvermiş düşünmeden yaşayıp gidiyor 😞

• Temel sorunumuz ölümü gösterip sıtmaya şükrettirmek. Dini inancım gereği hamd olsun tamam bellirli bir gelir düzeyindeyiz ama kardeşim neden sadece ben bu gelir düzeyinde olayım neden bütün insanlarımız net bir refah seviyesine çıkmasın bunu istemek bir vatandaş olarak çok görülmemeli. gel gelelim birde bu videodaki tipler var. adam öğretmen olmuş git fabrikada çalış ne demek ya. lan niye okudu bu herif o zaman. Allah sonumuzu hayır etsin bu kafa yapısı maalesef bu ülkede değişmeyecek. O yüzden Allah nasip ederse GC çıkarsa hemen bende hanımla taşınacağım 10-15 yıl sonra belki dönerim geri.

• @celica tipik Ortadoğu cahili. Üzgünüm ülkem adına hemde çookkk

• ⭐⭐⭐

Bugün memur maaşları belli olacak, perşembe de kızlarımın okulu için erken kayıt görüşmesine gideceğim. Planımız gelecek dönem Amerikada okula gitmeleri ama ne olur ne olmaz ön kayıt yaptıralım diyorduk ama Twitter’da aşağıdaki paylaşımı gördüm bir nefesim kesildi😢 Git gide hayat standartlarımız düşüyor iyiye giden hiçbir şey yok, kalmak için sebep bulamaz olduk😢

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek belli oldu memur zammı. Yüzde 16.5 alacaksınız.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 ciddi misin? İnanamıyorum işte bir sebep daha😳

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek kesinlikle öyle. Yakın zamanda asgari ücret ile en düşük memur maaşı aynı olacak

• ⭐⭐⭐

@denizci10 illa bize bir çılgınlık yaptıracaklar 😅

• Amerikaya neden mi Gidilir

-Ekonomik Buhran
    -Adalet Yoksunluğu
    -Liyakat Yoksunluğu
    -Değer Yoksunluğu
    -Çocuk çocuğun Geleceği
    -Eğitim Engellerine Tepki
    -Ailevi Haset Fesat Tepkisi

• @dytmelek %25 zam açıklandı memur için.. bozdura bozdura harcayalım artık..

• ⭐⭐⭐

@hayallerabd neyse Reis yine kıyamamış biz kullarına üç beş daha sadaka vermiş 😒 zaten beklentim yoktu, bundan sonra daha da hızlanacak çabalarımız. Geride kalanlara kolaylıklar gerçekten 😢

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek hadi yine iyisiniz kaptınız yine yüzde 25 zammı. bunu her zaman yapmazlar...

• 16.5 açıklayıp sonrasında mı 25 % oldu anlamadım 🙂

• ⭐⭐⭐

@denizci10 tabi ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar 😂 sinirden gülüyorum artık😅

• ⭐⭐⭐

@AE123 refah payı verdi sayın cumhurbaşkanımız…

• ⭐⭐⭐⭐

@AE123 aynen öyle

• @dytmelek, içinde söyledi: Amerika'ya gitme sebepleriniz ?

@AE123 refah payı verdi sayın cumhurbaşkanımız…

Subat ayina kadar gelecek olan zamlarla, hic maas zammi almamis gibi olur zaten. Simdilik tadini cikartsinlar!!

• ⭐⭐⭐

@MySea şuan bile zam almış hissettirmiyor bence 😅

Benzer Başlıklar

• 12
  • 33
  • 235
  • 15
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |