Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@waterman Maalesef geç submitliler listesindeyim ben 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş ah su ankara konsolosluğu ah şu kcc bizi bitirdi bu yıllar

• @ahmet_ Açıklayıcı cevaplar için çok teşekkürler, umarım işin sonunda herkes çok mutlu olur

• ⭐⭐⭐

@waterman Bu geç submit'in ilk mağdurları olarak söyleyeyim, çok saçma ve çok üzücü bir durum. Umarım tekrarlanmaz. Ayrıca Ankara'nın DV için az slot ayırması da can sıkıcı.

• 16 mayısa kadar olan numaralar (16 mayısta dahil) 588 kişi 1 haziran 786 yani 588 den sonra kabaca 200 kişi var ve bazı nolar cok yüksek.hakkımızda hayırlısı

• ⭐⭐⭐

@metinakin, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

16 mayısa kadar olan numaralar (16 mayısta dahil) 588 kişi 1 haziran 786 yani 588 den sonra kabaca 200 kişi var ve bazı nolar cok yüksek.hakkımızda hayırlısı

Case numarası 900lerde olan birine mülakat verilmemesi cok saçma yazık gunah ya

• ⭐⭐

@m-eren2525 Merhaba Buradan Form doldurursanız dahil olabilirsiniz.

• @metinakin Ankara haricindekilerde dahilmi 588 ? yoksa sadece ankaramı

• doğru onlarda var

• ankara dışı 31 kişi

• Merhabalar kolay gelsin. Mülakat mail i aldım çok şükür. AIS kaydı için herhangi bir gün sınırlaması var mı veya AIS kaydı dışında benim bilmediğim başka bir işlem yapılacak mı ? Kusura bakmayın heyecandan beynim sıfırlandı. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

• 18500 deyim eu ne zamana sira gelir tesekkurler

• @Programmer ne zaman submit etmiştiniz geçen sene

• Bir teşekkür.

Excel tablosunu akıl edip hazırlayanlara minnettarım.

En alt seviyede excel bilgisi ile mülakat öngörüsünde bulunmak mümkün. Basit bir kaç filtreleme ve sıralama ile olasılıkları görebiliyoruz. Öncelikle dosyayı bilgisayara indirip çalışmak lazım. Şu ana kadar vize/mülakat tarihi alanları liste dışı bırakın. Yine şimdiye kadar ki uygulamaya göre 15 Mayıs sonrası DV-260 gönderimlerini gizleyebilirsiniz. 15.001 ve sonrası case numberları da gizleyebilirsiniz. Sonrasında 2 ayrı sıralama yapılabilir.

Bundan sonraki mülakatları Case Number'a göre yaparlarsa görmek için bu kolonu, DV-260 gönderim tarihine göre yaparlarsa bu kolonu sıralattığınızda her iki senaryoda önünüzdeki kişi sayısını görebilirsiniz. Bir de ayda 40-50 mülakat verildiğini öngörüsünde bulunmakta fayda var.

Bu öngörüler exceldeki listeye göredir. Tüm bu çalışmayı yaparken kazananların %52'sinin forum dışında olduğunu unutmamak lazım. Yani excele göre önünüzde 50 kişi var görünüyorsa siz onu 100 sayın.

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@waterman Maalesef geç submitliler listesindeyim ben 🙂

Umarım bu uygulamaya rağmen siz de mülakatınızı alırsınız, insanlara yardım etme çabanız için de tebrik ediyorum 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@Henry-bloor Sorularınıza daha sağlıklı cevap alabilmeniz için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız. Ayrıca bu konu başlığının ilk iletisinde ki talihli formunu doldurarak telegram grubuna ve excell listesine dahil olabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@dytmelek Teşekkürler iyi dilekleriniz için, böyle bir yardımlaşma olanağı ile bizlere bir çok konuda destek sağlayan Yeşilkartforum ailesine karşı bir nevi borç ödeme 🙂

• @Emre-Kurtulmuş Sizi referans belirledim Emre bey :)) Size gelirse, bizim submite de gelir diye umudum var|🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@Apsaras-0 Umarım geçte olsa hepimiz mülakatlarımıza kavuşuruz

• @oguz767 Merhaba,ilkten mülakatınıza yakın muayene randevunuzu alın sonrasında AİS icin başvurunuzu yapın mülakattan 1 hafta öncesine kadar ve çıktılarını alın.

Benzer Başlıklar

• 73
  • 11665
  • 12170
  • 296
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |