Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Evet ama dünden beri bir ekran görüntüsü yükleyemedim, boyutunu küçültmeme rağmen yüklenmiyor. Erkan beye yazdım cevap bekliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gozdelymn en kısa sürede size destek olacak arkadaşlarımızın, merak etmeyin.

• Bu ay neden gelmedi acaba mülakat mailleri? Herhangi bir bilgisi olan var mı?

• ⭐⭐⭐

@cemalerhan Herkes bekliyor sabırla. Gelir ya da gelmez gibi bir bilgi keşke verebilsek ama belirsiz maalesef.

• Teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@cemalerhan Beklenti çok sayıda mülakatın biran önce dağıtılması fakat bunu konsolosluk harici kimse bilemez maalesef.

• Merhaba,case no 30 binlerin başlarında iken mülakat randevusu alamama ihtimali çok yüksek midir acaba

• ⭐⭐

@egekrtl Bu ihtimal her cn için var maalesef. Geçmiş yılları özellikle DV22 sürecini incelerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız.

• Mülakat dağıtımı geçen sene genelde ay sonlarına doğru verilirdi. Yanılmıyorsam bir sefer ayın sonunu geçti ve sonraki ayın 2 si 3'ü gibi verdiler. Bir dip not bilgi Ankara bir ay ağırlıklı asya mülakatı verdiyse, diğer ay eu mülakatı veriyordu. Asya mülakatlarını genelde iranlılar için geçen sene 16.000 cn e kadar ankara verdi. Geçen sene 16000 cn'den sonrası sanırım(İranlılar) bir başka ülkede mülakata girdi. Yani iranlıların tamamını bitirmeyecekler. İranlılar için endişeye gerek yok. Ayrıca bu sene 970-1100 cn'e mülakat vereceklerini tahmin ediyorum. Dediğim gibi bu sadece tahmin...

• Kayıtlar, her aile üyesi için Kentucky Konsolosluk Merkezine eksiksiz ve geçerli bir DS-260 başvurusu gönderdiğinizi gösteriyor

Arkadaşlar KCC DV den gelen mesaj bu tam olarak ne anlama geliyor.

• ⭐⭐⭐

@volkan62 Aşağıdaki başlığı inceleyebilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4443/kentucky-consular-center-kcc?_=1666973651140

Ayrıca Buradan lütfen excel e kayıt olun. Süreci takip etmeniz için faydalı olacaktır.

• @Erkan-Gürsoy bugün çok denedim olamadım
    Yarın halledecem

• ⭐⭐⭐

@volkan62 Talihli kayıt formunu doldururken bir sorun mu yaşıyorsunuz ? Eğer öyleyse yaşadığınız sorunu belirtebilir misiniz?

• @Erkan-Gürsoy Adresinizi ve dosya numaranızın son 2 hanesini GİZLEYEREK kazandığınız sayfanın ekran resmini yükleyiniz.

BUNDAN KASTTEİĞİ NEDİR ACABA ÖRNEK BİR GÖRSEL VEREBİLİRMİSİNİZ

• @Erkan-Gürsoy Adresinizi ve dosya numaranızın son 2 hanesini GİZLEYEREK kazandığınız sayfanın ekran resmini yükleyiniz.
    burada tam olarak ne demek istiyor. Örnek bir görsel paylaşır mısınız.

• ⭐⭐⭐

@volkan62 Çekilişi kazandığınızı gösteren mektubun resmini yüklemeniz gerekiyor. Daha sonrasında kontrol edilip gruba alınacaksınız.

• Hindistan'a dil okulu ile gidip oturum alma fikri hakkında ne düşünüyorsunuz ?
    Daha önce Hindistan'da dil okulu ile giden birini okumadım forumda. Bu sene gidenler orada olduğunu kanıtlayınca mülakat alabilmişler.
    Ama risk almamak adına dil okulu ile oturum alıp mülakat alabilen oldu mu daha önce ?

• ⭐⭐⭐

@editargem oturum almanıza gerek yok 2022de gördüğümüz üzere konsolosluklar fiziki olarak orda olmanızı yeterli görüyor.

• @waterman Fiziki olarak orada oldugunu kanitlayan kisinin, mulakat alamadigi durumlar da oldu. Ayrica, ilgili konsoloslugun ayirabilecegi slot sayisi da onemli bir faktor.

• ⭐⭐⭐

@datanist tabi ki bu da önemli bi detay.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

63

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.7k

| | | |