Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ds260 formunda eğer büyük bir hata yapıp bunu farketmezsek mülakat tarihi veriyorlar mı vermiyorlar mı mail gelir mi gelmez mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jordan büyük hatadan kastınız nedir?
    adınızı yanlışlıkla rıza silahlıpoda mı yazdınız?

• Merhabalar, ben 2023 green card talihlisiyim ds-260 formunu doldururken mülakat yeri olarak Ankara'yı seçtim ancak şu anda Amerika'dayım ve işlemlerimi buradan devam ettireceğim. Bunun için kcc ye adjustment of status yapacağımı bildirmem gerekiyor mu?

• ⭐⭐⭐

• @gucarslan peki sorumu şöyle değiştirsem formda hata yapsam mülakat maili gelir mi yine ?

• ⭐⭐⭐

@jordan Mülakat maili alabilirsiniz. Yaptığınız hata nedir peki ? Elenmenize sebep olacak bir yalan beyanda bulunmadıysanız bir sorun olmayacaktır.

• @jordan Bir kaç yerde daha okudum sizin durumu. Hatanın ne olduğunu yazarsanız bir cevap bulunur. Belki içiniz de rahatlar.

• @Programmer tamam teşekkür ederim okulumu yazarken İngilizce yazım hatası yapmışım

• ⭐⭐⭐

@jordan Bu bir sorun değil, elenmenize neden olmaz. Sorarlarsa mülakatta söylersiniz.

Ayrıca Buradan lütfen excel e kayıt olun. Süreci takip etmeniz için faydalı olacaktır.

• Merhaba Arkadaşlar,

Esas talihli olan eşim yüksek lisans, ben ise lisans mezunuyum. Mülakat yerimiz Ankara. Üniversite diplomalarımızı sunduğumuz halde lise diploması da görmek isterler mi?

Şimdiden teşekkürler, selamlar...

• ⭐⭐⭐

@MuratA Merhaba,

Lise diplomanızı istemezler. Son mezun olduğunuz okulun diplaması yeterli olur.

• @Erkan-Gürsoy Sağolun.

• Herkese merhaba, uzun zamandır uzaktan takip ettiğim forum'a sonunda üye oldum. Bu süreçte olan, sıra bekleyen herkese sabırlar diliyorum. Umarım forum sayesinde sıkıntısız bir şekilde, gerek önceki aşamaları, gerek ise sonraki aşamaları atlatıp, hayallerimize kavuşabiliriz.

• ⭐⭐

@bilomod Merhaba hoşgeldiniz Buradan form doldurup excel listesine katılabilirsiniz.

• @bilomod İmzanızda bi kaç hata var sanırım, submit tarihiniz 7 mayıs gözüküyor düzeltebilirmisiniz

• ⭐⭐⭐

@bilomod Merhaba, imzanızı buradaki süreci imzanıza taşıyın başlığa bakarak doğru formatta yazabilirsiniz.

Ayrıca Buradan lütfen excel e kayıt olun. Süreci takip etmeniz için faydalı olacaktır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emreaydıner, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar, ben 2023 green card talihlisiyim ds-260 formunu doldururken mülakat yeri olarak Ankara'yı seçtim ancak şu anda Amerika'dayım ve işlemlerimi buradan devam ettireceğim. Bunun için kcc ye adjustment of status yapacağımı bildirmem gerekiyor mu?

evet, bunun için KCC'ye mail atıp bildirmeniz gerekmektedir.

• selam, sitede yeniyim, 2023 greencard kazananlar için son durum nedir, case numaram 35k civarında, bi umut var mıdır

• ⭐⭐⭐

@Tester Sorularınıza sağlıklı cevap alabilmeniz için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız. DS formunuzu doldurup gönderdiyseniz mülakat almayı bekleyeceksiniz bu süreçte. Sadece numaranızla yorum yapmak pek mümkün değil DS formuda bir etken olduğu için. Süreci daha yakından takip edebilmek için bu konunun ilk sayfasına giderek talihli formunu doldurursanız telegram grbundan süreci daha yakından takip edebilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |