Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ahmethan378 Tebrikler. Yeni hayatınızda mutluluklar.

• @hyuga talihsizlik yaşamışsınız geçmiş olsun, vizeniz için tebrik ederim. Amerika'da mutluluklar

• @gucarslan çok teşekkür ederim Uğur bey 🙏

• @ahmethan378 tebrikler, vizeniz hayırlı olsun

• ⭐⭐

@ahmethan378 Tebrikler, yeni hayatınızda şans sizinle olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@hyuga Hayırlı uğurlu olsun. Yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• ⭐⭐⭐

@ahmethan378 Tebrikler. Yeni hayatınızda mutlulukar. Şans sizinle olsun.

• ⭐⭐⭐

@ahmethan378

13 Eylül saat 08:15'de olan mülakatım için sabah 06:40'da konsolosluğa geldim (çok erken geldim gereksiz yere 😊).

Gereksiz değil inanın heyecandan olmuştur o 🙂 Malum mülakat almak zor oldu. Hayırlı uğurlu olsun.

• ⭐⭐⭐

Çok sancılı ve sürprizlerle dolu dv2022 sürecinde vizesini almış herkesi tebrik ederim 🎉 Gönül isterdi ki burada bütün arkadaşların sevinçli haberlerini alalım ama maalesef olmadı.
    Son birkaç sayfada okuduğum mülakat deneyimleri beni hem şaşırttı hem de inanılmaz mutlu etti. Özellikle @gamefry sizi forumda görüyordum ve mülakat alamayanlardan biri olduğunuz için çok üzülmüştüm, şimdi mülakat deneyiminizi okuyunca kendim vizemi almış gibi sevindim☺
    Tekrardan bütün vizesini alanları tebrik ediyorum, umarım Amerika’da huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir yaşamınız olur🙏🏻 Darısı Amerika hayalleri kuran bizlere 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• @hyuga Hayırlı olsun, tebrikler

• ⭐⭐⭐

@hyuga Sonu iyi bitmiş. Hayırlı uğurlu olsun.

• @ahmethan378 Tebrikler, yolunuz açık olsun

• @Erkan-Gürsoy merhaba,
    Birşey sormak istiyorum. Forumda yeni olduğum için bazı şeylere çok hakim değilim.o yüzden kusura bakmayın. Siz mülakat için mail aldınız mı? Daha doğrusu bana henüz ulaşmadı. Bu süreç neye göre ilerliyor. Bu konu hakkında bilginiz varsa paylaşabilir misiniz 🙏

• @waterman Ben de dahil bildiğim kadarıyla Mumbai'den vize alan hiçkimseye sorulmadı. Banka hesap döküm belgesini sormadılar. Para mevzusu geçmedi.

• @dytmelek İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Darısı başınıza, inşallah sizlerde bu vizeyi alacaksınız 🙏

• @gucarslan Desteğiniz için teşekkür ederim Uğur Bey.

• ⭐⭐⭐

@hllalks Merhaba, 2023 ile ilgili sorulularınızı lütfen aşağıdaki başlıkta sorunuz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/7094

Ayrıca Buradan lütfen excel e kayıt olun. Süreci takip etmeniz için faydalı olacaktır.

Sorunuza gelecek olursak, 5700 cut off içinde en son cn 3500 e kadar mülakat dağıtıldı, arada atlanan dosyalarda oldu. Sizin submit tarihiniz geç olduğu için şu anda mülakat almamanız normal.

• @Mustafa-Hakkı-Karahan
    Öncelikle tebrik ederim bende dosyamı Napoli'ye taşımayı düşünüyorum. Evraklarınızı (askerlik durum, doğum belgesi banka hesap dökümü ) mülakattan ne kadar önce hazırladınız ?

• Bugun 2 guzel Haberleri sizinle paylasmak istedim . Ozellikle gelme , deneme , yetismez , asla olmaz denilen Arkadaslara ornek olmasi dilegi ile ...
    Birincisi olmaz yetismez dendigi icin neredeyse vazgecmis olan @Mevlut-Yilmaz ile ilgili ; Kendisi ile Turkiyede iken bir Persembe aksami konusup tanistik , Pazar gunu zorla ucaga bindirdim 🙂 Pazar aksami indi ( 21 Agustos ) . Pzts ( 22 Agustos ) sabah icin Dr Randevusunu ayarlamistik daha kendisi TR de iken . Pzts sabahtan ilk is Medical icin Dr a ugradi , ardindan caliskan bir ogrenci gibi dedigim herseyi sirasi ile hizlica halletti ve tam 6 gun sonra yani 26 Agustos da Dosyasini gonderdim . 19 Eylul Interview + Biometrics ve Onay ! Toplam hersey dahil 3 Hafta !!
    Ikincisi is @hilal-goktug , benzer hikaye benzer umutsuzluk .. Ayni yildirim hizi ile calistik beraberce , 2 Eylulde gonderdim Dosyasini , bugun 26 Eylul Interview bitti ve Onay alindi ! Bir Mucizeye imza attik beraber .
    Demem o ki .. Vazgecmeyin , olanaklarinizi iyi arastirin , Fiscal Year bitmediyse umudunuzu kaybetmeyin . Sans cabalayanlarin yaninda . Bu Vesile ile oncelikle bu bilgilendirmeleri hepimize ulastirip kaynak saglayan YesilkartForum a ve @gucarslan a Tesekkur eder , beraber calistigimiz ve GC larina kavusan tum Arkadaslarima Yeni hayatlarinda sans , basari , bereket ve mutluluk dilerim . Hepinize Iyi Haftalar ..

• @Figen Cesaret edip harekete geçen arkadaşları ve teşvik eden sizi tebrik ederim, arkadaşlarımızın Green kartları hayırlı olsun. Aos konusunda sürecin başında ve devamında sürekli bildiklerini cesurca paylaşan, teşvik eden ve verdiği doğru tavsiyelerle sayısız insanın kartlarına kavuşmasını sebep olan sn @gucarslan a ne kadar teşekkür etsek azdır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |