Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @achillesoag Aslında, eksik ve doğru olmayan beyanlara göre potansiyel vize sayısı daha da düşük olabilir zamana göre. Hakkımızda hayırlısı artık en kısa sürede almanız dileği ile teşekkürler

• ⭐⭐

@Tunay-GÜNAL İşte bu bahsettiğiniz farklı sebeplerden dolayı sütunun adı "Başvuru Sahibinin Önündeki Vize Sayısı" değil "Başvuru Sahibinin Önündeki Potansiyel Vize Sayısı" olarak yazılmış bu tamamen biz talihlilerin beyanına bağlı.

• @gucarslan çok teşekkürler, var olun…

• @gucarslan merhaba good luck davası katılımcısıyım , imzamı güncelleyeceğim

• arkadaşlar merhaba, 2022 için en son 26bin Ankara'dan mülakat almış sanırım 27binden alan yok hiç. Numaram 29binlerde olduğu için biraz endişeliyim, en son DN 2022 de 27bin ama bana sıra gelir mi acaba bir fikriniz var mı geçmiş senelere göre, çok teşekkürler 🙂

• Bu ileti silindi!

• Ben jandarma personeliyim askeri okul okumamdan dolayı askerlik yapmadım, askerlik belgesi çıkartmak şart mı çünkü ( Askerlik Kaydi
    (E-devletten askerlik kaydiniza dair belge alabilirsiniz, TC vatandaslari icin bu belge mulakat icin sart degil) yani her hangi bir bekge götürmek şart değil mi ?

• @Muhammet-Ali, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

Ben jandarma personeliyim askeri okul okumamdan dolayı askerlik yapmadım, askerlik belgesi çıkartmak şart mı çünkü ( Askerlik Kaydi
    (E-devletten askerlik kaydiniza dair belge alabilirsiniz, TC vatandaslari icin bu belge mulakat icin sart degil) yani her hangi bir bekge götürmek şart değil mi ?

Bu konunun ilk mesajındaki o bilginin güncellenmesi gerekiyor aslında. Zira DV-2022 mülakatlarında tüm 18 yaş üstü erkeklerde askerlik belgesi istediler. Asıl talihli, eş veya çocuk olduğu farketmeksizin. Dolayısıyla artık Türk vatandaşları için de askerlik belgesi şart diyebiliriz. E-devlet'ten askerlik durumunuzla ilgili sayfayı mutlaka çıkarıp götürün ki yok yere AP'ye kalma durumu yaşamayasınız. Yapmış olsanız da, henüz yapmamış olsanız da, muaf olsanız da; askerlik için e-devlet'ten çıkaracağınız belge dışında başka bir belgeye ihtiyaç yok.

• Merhabalar 4 yıllık kız arkadaşım ile beraber green karta basvuru yaptık ona cıktı bana cıkmadı. kız arkadaşım faslı yabancı vatandaş green kart yolunda evlilik yaptık umarım bi sorun cıkmaz konu hakkında bılgısı olan yazabilirse sevinirim simdi ds260 formu dolduruyoruz tavsıyelerınız varsa alabilirim

• ⭐⭐⭐

@Muhammet-Ali Lütfen sorunuzu ilgili konu başlığında sorunuz DV23 aşamaları . Bu başlıkta gerekli cevabı alabilirsiniz

Ayrıca DV23 kazananıysanız sürecinizi imzanıza taşıyınız ve yukarıda ilettiğim konunun ilk sayfasındaki talihli formunu doldurarak excelle kayıt işlemini gerçekleştiriniz.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Emre Kurtulmuş Emre Kurtulmuş 

• @eynar Ben Askeri personel oldugum için askeri okuldan dolayı muaf görünüyorum bu e devletten çıkmıyor SGK sitesinden çıkıyor anlayacağınnız bunu notere onaylatlasam olur mu

• @gucarslan beklentimiz yüksek den kastınız tecrübelerinize istinaden yüksek olacağını tahmin-varsayim mi ediyorsunuz yoksa bir umut ediş cümlesi midir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osman_3455 merhaba. "green card yoluyla evlilik yaptık" derken eşiniz green cardını aldı mı yoksa sadece çekilişi mi kazandı?
    çünkü ikisi çok farklı konular, ona göre cevap vereceğim.
    bu arada lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@satellite anladım, hem goodluckvbiden davacısısınız hem de DV2023 çekilişi kazandınız.
    şuan cutoff içindesiniz, DS260'ı doldurmadınız mı, imzanızda göremedim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bates7 DV2022'de en yüksek cn 27.000, arada çok fark var.
    konuyu bu şekilde değerlendirmeniz çok yanlış olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cerkezkizi09 yorumlarımı elbette tecrübelerime ve sahip olduğum bilgilere istinaden yapıyorum ama; x konsolosluk y ayda z kadar mülakata verecek şeklinde bir yorumu elbette ki yapmam; çünkü bunu bilmek imkansız.

güzel kısım, ankara konsolosluğu'nun olması gerektiği gibi mali yıla ekim ayı'nda mülakat vererek başlaması oldu.

az mı az.. çok az ama mülakat veren bir konsolosluk artık ankara.
    beklentim bu yüzden yüksek..

• @gucarslan ilk paragraftaki verdiğiniz şekilde yorum yapmayacağınızi bilecek kadar tanıyorum artık sizi aileden biri oldunuz nerdeyse 🙂 sadece hani geçen sene çok kalan oldu bu sene olmaz umarım gibi bir umut ediş miydi yoksa ilk mülakat az olsa da başladı ya istinaden bir tahmin miydi onu merak etmiştim teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ankara Konsolosluğu Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başlıyor (1 Eylül 2022)

ankara konsolosluğu 1 eylül 2022 tarihinde yeni binasında hizmet vermeye başlıyor.
    ekim mülakatı olan arkadaşların buna dikkat etmesini önemle rica ediyorum.

herkese hayırlı olması dileğiyle.

“We look forward to serving you at our new location at 1480 Sokak No. 1, Çukurambar Mahallesi 06530, Çankaya, Ankara as of September 1, 2022. Please visit our website for more information.

When you reach the embassy, please proceed to the consular entrance at the corner of Öğretmenler Caddesi and 1480. Sokak. Please arrive 10 minutes in advance of your appointment to allow sufficient time for airport-style security screening.

ilgili forum başlığı;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5700/ankara-konsolosluğu-nun-yeni-binasında-hizmet-vermeye-başlıyor-1-eylül-2022?_=1660885680208

• Merhabalar ben sürecimi imzaya taşıdım telegrama nasıl üye olabilirim

• @Stiff artık "normal şartlarda" diye belirtmeniz çok doğru oldu. Çünkü normali falan kalmadı Sn. @Stiff. Herhangi bir öngörüde bulunmak yanlış olur çünkü istatistikler ve analizler çok yanıltıcı olabiliyor artık. Daha sürecin başındayız ama endişe ve stres anlatılmaz. Sizlerin süreci ve yine sizden öncekilerin deneyimleri bizleri kazandık ama mülakat gelir mi ki? Diye düşündürüyor maalesef. Hayırlısı...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.8k

| | | |