Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @chrissmith-07 tebrikler dostum, ayni gun bizimde interview vardi kadin case'i onayladigini kartin bbir kac hafta icinde onaylanaycagini soyledi fakat I485 hala interview was scheduled gozukuyor fakat EAD card produced oldu. Bakalim onumuzdeki hafta bir gelisme olacak mi tebrikler tekrardan 🙂

• @mazk2104 ben 215 gün oldu hala bekliyorum ne çalışma izni ne interview geldi RFE gelmedi bana bide ben sağlık raporu ne varsa gönderdim interview olmadan approve edilirmi Daha ne kadar beklerim

• @mutu_23, içinde söyledi: ABD Vatandasi ile Amerika'da evlenip Green Card almak

@mazk2104 ben 215 gün oldu hala bekliyorum ne çalışma izni ne interview geldi RFE gelmedi bana bide ben sağlık raporu ne varsa gönderdim interview olmadan approve edilirmi Daha ne kadar beklerim

Uscis ulaşmaya çalışsanız, Expedite şansı deneseniz. Biz financial loss diyerek Expedite yaptık emma ile live chat yaparak. Buna dair kanıt gönderin dediler ve eşim sadece bir cover letter yazdı. 10-12 gün sonra kabul edildi. Yanı biz bu nedenle work ve seyahat izinlerinin kabul edildiğini düşünüyoruz. Çünkü subattan beri hiç birinde hareket yoktu. Belki işinize yarar.

• @basoglukoray1, içinde söyledi: ABD Vatandasi ile Amerika'da evlenip Green Card almak

@chrissmith-07 tebrikler dostum, ayni gun bizimde interview vardi kadin case'i onayladigini kartin bbir kac hafta icinde onaylanaycagini soyledi fakat I485 hala interview was scheduled gozukuyor fakat EAD card produced oldu. Bakalim onumuzdeki hafta bir gelisme olacak mi tebrikler tekrardan 🙂

bende hala değişen bir şey yok ya 😕

• @Tugba emma ile canlı chat nasıl bağlandınız ben iki defa denedim olmadı hangi adımlar kullandınız yardımcı olursanız çok sevinirim nasıl bir cover latter yazdı birazcık içeriğinden bahsedenseniz sevinirim

• @mutu_23, içinde söyledi: ABD Vatandasi ile Amerika'da evlenip Green Card almak

@Tugba emma ile canlı chat nasıl bağlandınız ben iki defa denedim olmadı hangi adımlar kullandınız yardımcı olursanız çok sevinirim nasıl bir cover latter yazdı birazcık içeriğinden bahsedenseniz sevinirim

Emma ile live chat icin her zaman tutmuyor. Sıralamayı da hatırlamıyorum açıkçası. Yanı her şeyi denedim. infopass dedim, olmadı, live chat with an agent, olmadı. Agent, live agent, Customer support vs. Ama infopass genelde zor da olsa tutuyor. Ekrana hep sorry sonra gel falan çıkıyor ama devamlı yapınız. Bir şekilde en son bağlıyor. Olmadı arayın ve direkt görüşerek oluşturun.

Cover lettera; uzun suredir burada olduğunu ve finansal olarak tükenmek üzere olduğunu, ayrıca okuluna devam etmek zorunda olduğunu ve eğer calisamamaya devam ederse okulunu bırakmak zorunda kalacağını, bütün masrafların benim tarafımdan karşılandığını ve psikolojik olarak artık benim de yorgun hissettimi vs detaylar belirtti.

• cok tesekkur ederim. yaklasik 10 gun oldu adres degisikligi formunu gondereli, profilim kisminda hala eski adresim gozukuyor bu da beni tedirgin ediyor acikcasi. bu sure zarfinda ben dosyalarimi uscis'e gonderdim. uscis tarafindan adresime yapilan bir geri bildirimde eski adresime gitme ihtimali var midir? umarim boyle bir sey olmaz cunku eski adresimden bana ulasabilecek kimse yok. @crazycells !

• Merhaba arkadaşlar, I131 formu için expedite başvurusu yaptım ve geçen hafta kanıt istemeleri üzerine kanıtlarımı fax ile yolladım. Bundan sonra herhangi bir email vs gelecek mi faxın onların eline geçtiğine dair ya da direk sonucu mu bekleyeceğim?

• @Tugba ben uzun suredir umutsuzluktan girmiyordum kanitlarimi gondereli aylar olmustu tier 2 officer a ulasmaya calisiyordum. Nihayet bugun arayip kartimin onaylandigini ve 7-10 is gunu icinde elimde olacagini basim icin request yaptiklarini soylediler. Sevinecek hal birakmadilar ama kartim geliyor nihayet. Eger bosta is kaldiysa calisabilirim :))

• @mazk2104, içinde söyledi: ABD Vatandasi ile Amerika'da evlenip Green Card almak

@Tugba ben uzun suredir umutsuzluktan girmiyordum kanitlarimi gondereli aylar olmustu tier 2 officer a ulasmaya calisiyordum. Nihayet bugun arayip kartimin onaylandigini ve 7-10 is gunu icinde elimde olacagini basim icin request yaptiklarini soylediler. Sevinecek hal birakmadilar ama kartim geliyor nihayet. Eger bosta is kaldiysa calisabilirim :))

Work permit di mi? Yoksa green cardin kendisi mi 😍 hayırlı olsun inşallah. Gerçekten sevindim. Bizim advance parole geldi, work card bekliyoruz. Bugün ulaşır sanıyorum, dağıtımda görünüyor. Allah hepimize hayırlı etsin inşallah 🤲

• @debra, içinde söyledi: ABD Vatandasi ile Amerika'da evlenip Green Card almak

Merhaba arkadaşlar, I131 formu için expedite başvurusu yaptım ve geçen hafta kanıt istemeleri üzerine kanıtlarımı fax ile yolladım. Bundan sonra herhangi bir email vs gelecek mi faxın onların eline geçtiğine dair ya da direk sonucu mu bekleyeceğim?

Hayır. Herhangi bildirim yapmıyorlar. Kabul veya red durumu olursa email alacaksınız.

• @mazk2104 hocam tebrik ederim sonunda sizinde yuzunuz guldu. Bende dun EAD card i elime aldim sonunda 🙂

• @basoglukoray1, içinde söyledi: ABD Vatandasi ile Amerika'da evlenip Green Card almak

@mazk2104 hocam tebrik ederim sonunda sizinde yuzunuz guldu. Bende dun EAD card i elime aldim sonunda 🙂

Tebrikler. Sizin interview nasıldı? Yazdıysanız bile konudan biraz koptum sanırım, hatırlayamıyorum 🥲 interview olmasına rağmen ead geldi ama green card henüz yok mu? Biz de bugün bekliyoruz ead, inşallah hemen gelsin de eşim şimdi de uyku uyumuyor heyecandan 🤩

• Gözümüz Aydın. Ead kartımızı aldık biz de, şükürler olsun. Combo degil, ayrı ayrı geldi ead ve advance parole document. 🤲

• @Tugba Gözünüz aydın.

• @tampagv, içinde söyledi: ABD Vatandasi ile Amerika'da evlenip Green Card almak

@Tugba Gözünüz aydın.

Teşekkürler. Herkese hayir haberler almak nasip olsun inşallah 🤲🤗

• Hocam tekrardan selam. Ar-11 formunu online olarak doldurali iki haftayi gecti fakat hala esimin uscis hesabindan profil kismina girdigimizde eski adresimiz gozukuyor. Biz UsPostalService'den de degistirdik garanti olsun diye. Sizce Uscis 'de hala eski adresimizin gozukmesi normal mi? Tesekkurler @crazycells

• @Tugba Gozunuz aydin Tugba hanim. EAD receive ettik fakat interview sonrasinda ordaki kadin onayliyorum 2 hafta icinde cardiniz size ulasir dedi o gun bugundur hala update olmadi I-485 benim icin en onemlisi EAD kart idi su an Green card ne zaman gelirse gelsin sorun degil gercekten ama bu surec cok skntili gercekten insani psikolojik ve maddi olarak cok kotu yipratiyor

@Tugba Gozunuz aydin Tugba hanim. EAD receive ettik fakat interview sonrasinda ordaki kadin onayliyorum 2 hafta icinde cardiniz size ulasir dedi o gun bugundur hala update olmadi I-485 benim icin en onemlisi EAD kart idi su an Green card ne zaman gelirse gelsin sorun degil gercekten ama bu surec cok skntili gercekten insani psikolojik ve maddi olarak cok kotu yipratiyor

Teşekkürler ☺️ Evet. Eşim de aynı düşüncedeydi ve istediği şekilde de gerçekleşti çok şükür. Ssn bekleme aşamasına geçtik şimdi de. Umarım uzatmasiz elimizde olur. 🤲

• @Tugba Hadi gözünüzaydın. 😊 Darısı başımıza

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |