Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

• Sonunda oldu, herkese hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhalif, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

Müjdemi isterim yasaklar kalktı 🙂

Harika haber, elinize saglik.

• ⭐⭐

Hadi geçmiş olsun.

• Merhabalar,
    Peki bu haber DV2021 içinde geçerli dimi ?
    Bundan sonra sadece randevu tarihini bekleyeceğiz yani ?

• ⭐⭐⭐

@BelmaSarvan Merhaba, şu anda Trump'ın göçmenlere giriş yasağı getiren bu kararnamesi artık tarihe karıştı. Artık vize alındığında herhangi bir engel ile karşılaşmadan ABD'ye giriş yapılabilir. Ancak vize mülakatlar için Dışişleri'nden gelecek olumlu haberleri beklememiz gerekiyor.

• Yasakların kalkması bile büyük bir olay benim için. Haberi duyar duymaz tüylerim diken diken oldu, çok sevindim. Herkesin Allah yolunu açık etsin, hepinizin hayali neyse gerçekleşmesini diliyorum arkadaşlar.

• @muhalif çok şükür 21 Nisanda bir tweet ile başlayan kabus bitti, umarım bu süreçte mağduriyet yaşayan insanların tümünün zararları giderilir

20210225_215817.jpg

• Bu konuyu artık buralardan kaldıralım lütfen @Muhtaradana Hatırlamak bile istemediğimiz anlar...

• 2020 talihlilerinin gidisi amerikan flimlerini aratmiyor. Amerikan kascisi gibi oldu.

• 2020 kazananları olarak hala heyecanla mahkemenin son kararını bekliyoruz 🙂 Biz 2020 kazananları olarak son derece iyi kalpli insanlar olduğumuzu düşünüyorum umarım kalbimizden geçtiği doğrultuda sonuçlanır 🙂

• @snowflake whatsap gurubunda toplanalim abi varsa hemen birlik kuralim var ise hemen katilayim

• Eger gidebilirsek hakkini vere vere gitmis olacagiz. psikolojik olarak bircok insan yiprandi. maddi manevi sıkıntılar yasadi. umarim herkes beklemenin karsiligini alir.

• @Hussein, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

@snowflake whatsap gurubunda toplanalim abi varsa hemen birlik kuralim var ise hemen katilayim

Böyle bir grup var mı bilmiyorum, bilgisi olan buradan bağlantı linki verirse dahil olabiliriz hepimiz

• @mstf, içinde söyledi: Trump'ın Göçmenlik ve Çalışma Vizelerini Yıl Sonuna Kadar Durdurma Kararı (Haziran 2020)

Eger gidebilirsek hakkini vere vere gitmis olacagiz. psikolojik olarak bircok insan yiprandi. maddi manevi sıkıntılar yasadi. umarim herkes beklemenin karsiligini alir.

Aynen öyle, eğer konu haketmekse bizden daha çok bunu hakeden yoktur sanırım bu süreci yaşayanlar içerisinde, kaldı ki üzerinden bu kadar zaman geçmesine ve bu kadar aksaklık yaşanmasına rağmen hala bir mahkemenin sonucunu bekleyen bizlerden daha çok kim istiyor olabilir ki 🙂 adalet sistemine güvendiğimiz bir ğlkeden adli sonuç bekliyorız ben umutluyum oldukça, iyi düşünelim iyi olsun.

• herkese merhaba, bilmemkacinci gunden herkese gunaydin. dv2020 buradan takip ediliyormus sanirim. 2021`ler konsolosluga cagiriliyorlar diye haber geldi. biz 2020lilerde bir gelisme var mi arkadaslar. takip etmeye calissam da son zamanlarda haber goremiyorum. durumumuz nedir acaba ?
    @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zecch hiçbir DV2021 kazananı möülakata çağırılmıyor, aldığınız duyun hatalı muhtemelen.
    süreciniz için bu başlığı takip edin lütfen;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari/8475

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |