Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hokkabaz36
    Teşekkürler

• @Volkan-Cam
    İnsanlar o kadar korkuyorki ve korkularını sitelere yazıyorki insan endişeleniyor.
    Birde formu düzeltmek sırayı geriye atar mı

• Resim konusunda

Bu adrese eklediğimiz redimi kabul ediyorsa.
    Aynı resminForma eklediğimiz zaman çıkartmıyor heralde

• green card çıktı. Amerika'da turist olarak bulunuyorum şu anda. Geri dönmeden başvurumu burda yapsam ne olur? Böyle yapan birileri var mı acaba?

• @gucarslan
    Ben eşim ve benim ds 260 formlarında sadece üniversitelerimizi yazmış ama liseleri yazmamıştık.
    Bir de okul isimlerine “ … üniversitesi” yazacağıma “…. University” yazmıştık.

Bu yüzden açma unlock talep maili atmıştım.
    Fakat az önce mail geldi. Maile doğum tarihlerimizi doğru formatta yazmadığım için isteğimi kabul etmediler. Bu red maili benim için şans oldu. Tekrar düzeltip bu hatalar İçin düzeltme atmamı tavsiye eder misin yoksa önemsiz hatalar mı ?
    Tavsiyeniz nedir ?
    Teşekkürler

• Herkese merhaba ;

Daha önce sorulmuş ve cevaplanmış olabilir eğer öyleyse şimdiden kusura bakmayın. 2020 yılı girilen entry haricinde bulamadığım için tekrar sormak istedim açıkçası. Eşimin pasaportunda evlenmeden önceki soyadı yazıyor. DS260 formlarını submit ettik. Evlendikten sonra 2 soyadı kullanmaya başladı ama pasaportu hala değişmedi. Bu konuyla alakalı :
    1- Pasaportu değiştirmemiz gerekir mi? Balayı için yurtdışına çıktık ve sorun yaşamadık.
    2- Eğer pasaportu değiştirirsek formu tekrardan açtırmamız gerekir mi yada bu şekilde mulakata girilse problem olur mu?

Şimdiden teşekkürler.

• Cevap: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar ben de 260 i doldururken üni de KYK yurdunda kaldığım adresi yazmayı unuttum sizce dosyayı actirmaliyim yoksa konsoloslukta bunu ekle yapabilir miyim ? Kafamı aşırı kurcalamaya başladı yardımınızı bekliyorum hayırlı günler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ediede, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells anladim tesekkurler. Yani bu sekilde sorunsuz alabiliriz ekstradan bir form doldurmaya ihtiyac duymadan. Biraz emrivaki oldugu icin sorun teskil etmez mi? 🤔

hayir, sorun olmaz.

insanlar evlenebilir, bosanabilir, dogum yapabilir vs. bunlarin hepsi normal durumlar...

• bir soru sormak istiyorum , green kart başvuru formumu nerden bulabilirim , bir önemi varmı başvurduğum formun çünkü ünv okurken pasifti ve lise mezunu yaptım şuan aktifim bir sorun yaratırmı , yapıp yapmadığımıda bilmemekteyim

• @baran-taşdemir Sürecinizi lütfen imzaya taşıyın

• @baran-taşdemir Şu şekilde;
    Dosya Numarasi: 2023EUXXXXX
    DS-260 Gonderimi: XX/XX/2022
    KCC Evrak Istegi:
    KCC Evrak Onayi:
    Saglik Muayenesi:
    Vize Mulakati:
    Vize Onayi:
    Pasaport Teslimi:
    ABD ye ilk giriş :

• @Gökhan-Öz Sürecinizi lütfen imzaya taşıyın

• @restoranaacgidentip Sürecinizi lütfen imzaya taşıyın

• @CİHANKILIÇ Sürecinizi lütfen imzaya taşıyın

• @Volkan-Cam Sürecinizi lütfen imzaya taşıyın

• @Ali-Osman-TEKKANAT Sürecinizi lütfen imzaya taşıyın

• @dug Sürecinizi lütfen imzaya taşıyın

• @Athan-Ramazan bir sonraki başvuru DV-2024 için ve başvurular Ekim ayı içinde alınacak

• @gucarslan merhaba, yaşanılan adres olarak mı eklemek gerekli demek istediniz ? Buna benzer soru sormuştum forumda eğitim kısmına eklemeseniz de olur demiştiniz. Kafamda soru işareti olduğu için emin olmak istedim tekrar. ( ben adrese ekledim ama eğitime eklemedim erasmusu)

Teşekkürler.

• @Gökhan-Öz
    Size bir sorum olacak.bu mail kaç günde geldi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |