Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mistralcoo, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@yenihayaletadam Benim ortağım şaşırtıcı bir şekilde Yunanistan dan iki kere red aldı. Bende üç kere Yunan vizesi almama rağmen en uzun vizem 3 aylık Multi olarak verildi. Şahsen Almanya vizesini denemenizi öneririm. Ekşi sözlükte İsviçre ve Yunanistan dan red alıp Almanya'dan uzun süreli vize alanların olduğunu okumuştum.

Çok teşekkür ederim sağolun, biraz kendimi topladığım zaman ya Bismillah diyip başvuru yapmayı düşünüyorum. Gerçekten gidip 3-4 gün kalıp geleceğim zaten bilemedim çok sorun olur mu arkadaşım orada ufak bir ziyaret yapıp geleceğim hemde abd ye turist vizesine başvuru yapınca 'demek ki gidip geliyor' izlenimi olsun diye

• yakın zamanda 2022 tarihine randevu alabilen var mı ? en son konsolosluk ocak ayına yeni slot açmıştı. Ocaktan önce tekrar açıldı mı arkadaşlar bilgisi olan var mıdır ?

• @ob16222 Ben 1 ay önce B1 B2 için şirket aracılığıyla başvurdum ve şu anda şubat 2023 randevum... 2022ye Eylül'e vs çekseler diye hayaller kuruyorum.

• merhaba arkadaşlar turist vizesi randevusu alırken ödeme yapmak zorunlu mu ben şimdi randevu alsam sonra ödeme yapsam olur mu

• ⭐⭐⭐

@ob16222 nisan açık suan

• @yenihayaletadam Merhaba , ödeme yapmadan randevu al butonu aktif olmuyor .

• Herkese merhaba 23 mayısta kızım ve kendim için turistik vize görüşmem var. 14 yaşın altındaki çocukların görüşmeye gelmesine gerek olmadığı yazıyor onay ve talimatlar sayfasında. Fakat aklıma takılan bir husus var. Şöyleki çocuğun doğum belgesi isteniyor. Bu doğum belgesi dediği şey nüfus cüzdanı mı yoksa nüfus müdürlüğünden alınacak bir belge mi?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler..

• ⭐⭐

@linda6 aslında çoğu belge istenmiyor resmi olarak size bu bilgiyi kim verdi? Ve eğer alacaksınız nüfus müdürlüğünden almalısınız

• @ahsenaydgdu 2022 diye özellikle belirttim ama gözünüzden kaçtı sanırım. Nisandan sonra açık olduğunu biliyorum teşekkür ederim

• @LordBolton onay ve talimatlar sayfasında çıktı aldığımda şu şekilde yazıyor: Reşit olmayanın doğum belgesi görüşme sırasında ibraz edilmelidir.

• @mistralcoo Merhaba. Siz onay aldınız mı?

Düzeltme: önceki mesajlardan okudum. Hayırlı olsun. Iyi yolculuklar.

• @mistralcoo, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@yenihayaletadam Merhaba , ödeme yapmadan randevu al butonu aktif olmuyor .

teşekkür ederim hocam sağolun

• @batuhancirak oncelikle basarilar simdiden. Hesabinizda 30.000 tl gostermenin pozitif bir etkisi olacagini sanmiyorum lise ogrencisi olarak. Onun yerine size sponsor olucak anne veya babanizin hesabinda gostermeniz daha mantikli olur bence. Daha once yurt disi cikisiniz var mi ?

• @egesahinkaya, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@batuhancirak oncelikle basarilar simdiden. Hesabinizda 30.000 tl gostermenin pozitif bir etkisi olacagini sanmiyorum lise ogrencisi olarak. Onun yerine size sponsor olucak anne veya babanizin hesabinda gostermeniz daha mantikli olur bence. Daha once yurt disi cikisiniz var mi ?

Zaten annemin hesabinda para onu sponsor yazdik.

Daha once 4 defa Gurcistana gittik ama aradan 8 yil gectigi icin formda belirtmedim. Ancak 16 yaşındaki birine yurt dışı çıkışı beklememeleri gerekmiyor mu?

Lise 3 e gidiyorum ve güvendiğim tek şey bu😃

• Merhaba, Temmuz ayında Turist vizesi mülakatımız var. Eşim yabancı uyruklu , Turkiye oturum kartı var ama onunda süresi dolacak. Yenilenmesi de mülakat tarihinin sonunca olacak. Acaba bir sorun olur mu? Evlilik cüzdanımız Türkçe @crazycells

• Kendim ve eşim adına başvuru yapıp 320 dolar ödesem sonra 2 yaşındaki kızım için posta ile başvuru yapmam daha mı iyi olur ? Biz red alırsak boşuna 160 dolar kızım için ödememiş olurum diye düşünüyorum. Posta ile vize alma nasıl alan var mı

• tüm dünyada korona diye bir şey kalmadı, önlemleri tamamen kaldırdılar kimse sallamıyor zaten. Ankara hala kapalı, istanbul ise 1 yıl sonraya veriyor. Benim görüşmeyi eylül2022 ye çektiler ama hala daha erken bir boşluk açılmadı her gün 5-10 kere bakıyorum. nedir bu tiyatro ve sebebi??

• @materialist Alın benden de o kadar... gerçekten abarttılar, bütün dünya normal çalışma düzenine döndü bizim konsolosluklar halen covid önlemleri vs.. bekliyoruz güzel bir haber bakalım..

• @materialist En başta size ne vermişlerdi tarih olarak? Eylül 2022'ye çekmeden önce yani 🙂

• ⭐⭐⭐

@ob16222 bende 2022 kapalı yani en son nisan var demek istedim..

Benzer Başlıklar

• 5
  • 21
  • 1490
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |