Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @datanist şuan tecilliyim cn numarama göre tecilim bittikten sorma gireceğim mülakata net olarak

• @EzgiLera en kısa sürede taşıyacağım. bizim ilk entrydeki baktığımız formda, yesilkartforum belgelerinde. ds260 doldurma videosunda bununla alakalı hiçbir şey yazmıyordu. nereden yazıyordu acaba? teşekkürler.

• @EzgiLera ezgi hanım vakit ayırıp tek tek cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim eşimde size çok teşekkür ediyor çok müteşekkiriz.

• @svsucr sadece bitirdiğiniz okulları yazmanız yeterli.

• Herkese merhaba,
    Bende greencard kazananlardanim. Bir sorum olacak. Amerika turist vizem mevcut 27.06.2020 tarihinde amerikaya gittim amerikda annem ve uvey babam yasiyor. Korona zamani onlarin yaninda olmak istedim ve krona asilari olup turkiyeye donmek istedim. Ayni zamanda turist uzatma vizesine basvurdum ve ogrenci vize degisikligine basvurmustum. Parmak izi randevum gelmeden 18.06.2021 tarihinde amerikadan ayrildim turkiyeye geldim. Bu yilda greencard kazandigimi ogrendim. Bu konsoloslukta bir sorun teskil eder mi? Ds-260 Formda belirtmelimiyim?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• Arkadaşlar istanbulda önerebileceğiniz bir avukat var mıdır bu işlemleri yürütebileceğim

• @EzgiLera Asıl talihli benim Evet. Ve maalesef çok istedim ama ilk etap gelemeyecekler yüksek ihtimalle, bir takım özel sebepler de var tabi. Haliyle ben de alternatif çözümlere odaklanmaya çalışıyorum.

DS260 formlarında bana eşlik edecekler diye Aknarayı seçtim ve Mülakata gelmediğinde asıl talihlinin ailesi için talep ettiği bir konsolosluktan mülakat tarihi talep edebilir bilgisi almıştım.

Hâl böyleyken bir de KCC evrak talep mailine evraklarını yüklesem mi , ya da ilk etapta ben gideceğim için buna gerek yok mu sorusuyla kala kaldım.

• Bu ileti silindi!

• @EzgiLera ilginiz için teşekkürler.

• Dv22 current tarihlerinin olduğu site vardı bulamadım? Hatırlayan var mı?

• telegrama nereden üye olabilirim

• ⭐⭐⭐

@bandiciz ilk sayfada gucaslan beyin postu var hemen 2 yada 3.post olması lazım orada dv23 kazanan başvuru linki mevcut o linkten bilgileri doldurursanız kontrol edip ekleme yapıyorlar telegramada excellede

• Bu ileti silindi!

• @EzgiLera Korkmayın, girin sisteme :))) Tamamdır, az sonra bütün hazırlıklarımı tamamlayıp sisteme girip bitirmeyi hedefliyorum. Cok tesekkurler :))

• Sevgili dostlar selamlar,

Ankara'nın güncel mülakat istatistikleri nedir acaba ? 2023 için bizlere de ışık tutması adına çok merak ediyorum. Bilen varsa paylaşırsa çok memnun olurum.

Saygılar.

• Ben formu doldurup gönderdim
    Fakat hali hazırda çalıştığım iş için çıkış tarihi olarak doldurduğum günün bir önceki gününü girdim problem olur mu ?
    Boş mu bırakmam gerekirdi

• Merhaba, öncelikle kazanan herkesi tebrik ederim. Formu doldururken adres kısmını ingilizce mi Türkçe mi yazmalıyız? Çünkü İngilizce cevap vermemiz gerektiği yazıyor başlangıç kısmında. Teşekkürler

• iyi akşamlar ds 260 formunu ailem ve kendim için doldurdum fakat "Sign and Submit" sayfasında devalı olarak KCC numarasının yanında uyarı işareti oluşuyor ; neden olabilir acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oner, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells şu an için Almanya’da belli bir adresi olmadığından; “ayrı ayrı eşim ve çocuğum benimle yaşamıyoru seçip, sonra ayrı ayrı adreslerini bilmiyorum olarak belirttikten sonra, kendi DS260’ımı bu şekilde göndersem ve daha sonra onların adresi belli olunca ya da oradan geçici de olsa bi adres bulduktan sonra onların formunu da öyle göndersem olur mu ?

Ayrıca onlar için Almanya’da mülakat tarihi talebinde nasıl bulunuyoruz? Onların Formunun başındaki konsolosluklar listesinden Almanya’yı seçmem yeterli oluyor mu ?

Biraz karışık ama sordum ama kusura bakmayın umarım sorabilmişimdir hata yapmamak istiyorum? Bu konu kritik bi sonuç doğurabilir benim için.🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Eger Almanya'da mulakata gireceklerse, gecici olsa da bir Almanya adresi yazmanizi tavsiye ederim.

Ihtimal dusuk olsa da, eger su an bulundugunuz ulke/adres, mulakata gireceginiz yer degilse KCC bu yeri degistirebilir veya sizden belge isteyebilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tugce-0, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar selamlar,

"Have you attended a public elementary school or a public secondary school on student (F) status after November 30, 1996 without reimbursing the school?" burada tam olarak ne demek istiyor ben anlam karmaşası yaşadım?

Teşekkürler 🙂

Okullarda ucretini odemeden okuyup okumadiginiz soruluyor. Suradaki pakette sorularin Turkce aciklamalarini bulabilirsiniz: https://yesilkartforum.com/cekilis/

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |