Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @Djordan023 ds260 da diploma falan ıstemıyorlar sız mulakat ıcınmı sordunuz

• ⭐⭐

@mresit, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar merhaba. ds-260 formunu 2 gün önce doldurdum. KCC tarafından mail gelmesini mi bekleyeceğim artık? Bir de görüşmeye götüreceğimiz evraklara ilişkin gerekli cevabı forum içerisinde bulamadım. istenen evraklarla ilgili cevaba yönlendirirseniz sevinirim. son olarak, passaport ve vizenin gelmesini istediğimiz PTT şubesini hangi aşamada gerçekleştiriyoruz.
    cevaplarını için şimdiden teşekkürler

Tebrikler 🥳
    Bu başlığın ilk iletisini ve onun yönlendirdiği başlıkları inceleyin lütfen. Tüm sorularınızın cevabı var.

Ayrıca imzanızda case numberınızın son 2 veya 3 hanesini kapatın sadece.

• ⭐⭐

@Emrey34, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

ds260 formunda abd de verecegimiz adres istyor ya en uste orda yasayan kisinin adini mi yazmamiz gerekiyor bilen varmi

Evet adreste yaşayan kişinin adını yazmalısınız.

• ⭐⭐

@huseyincan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@mresit hocam submit ettikten sonraki confirmation sayfası (barkodlu sayfa) şu anda istediğin zaman da girip print edebiliyor musun? Sadece 1 defalık mı geliyor o sayfa?

İstediğiniz zaman girip formu print edebilirsiniz.

• arkadaşlar merhaba. taşeronda çalışıyorum sürekli firma değişiyo asıl iş veren teiaş ama taşeron firma atıyorum kemal enerji. 3 yıl önce ahmet enerji böyle böyle firma isimleri değişiyo. iş veren adına ne yazmalıyım 4a hizmet dökümünde kemal enerji gözüküyor

• ⭐⭐⭐

Eşimin ve benim ds 260 formlarını gönderdik sonunda, kızım için pasaport bekliyoruz, destek olan herkese teşekkürler.

• ⭐⭐

@vecihi, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan +90 koyamadigim yerde 0090 yapacagim degilmi, kisisel numarami+90 kabul etti,0090 olarak duzeltmeme gerek yok sanirim?

@EzgiLera @uurse

Evet. İkisi de doğru.
    0090 +90

Sorularınızı tekrar tekrar sormadan önce bekleyin lütfen.

• merhabalar
    anadil kısmında anadil olarak resmi dili mi alalım yoksa anadilimiz (anadilimiz türkçe değil ama resmi de değil ) dışında türkçe konuşup yazdığımızı mı belirtelim

• ⭐⭐

@caht-sdal, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhabalar benim sorum şu olacak
    açık lise diplomasıyla başvuruyorum fakat açık liseye başlangıç tarihi mi hatırlamıyorum elimde sadece mezuniyet tarihim var başlangıç tarihini ne yazmalıyım ortalama bir tarih mi yoksa dört yıl önce kayıt yapmış gibi mi doldurayım ?
    bir de çalıştığı şirketler hakkında ki bilgilerde inşaat şirketleri idi ihale ile yada iş tutarak geldiler burada çalıştılar ve gittiler e devlet üzerinden sigorta yatırma tarihlerine ver o tarihteki adreslerine ulaşabildim fakat telefon numaraları ve SÜPERVİZÖR kimdi hatırlamıyorum bu boş kalan kısımları ne yapmalıyım?
    teşekkürler şimdiden @gucarslan @EZGİLERA

Kullandığınız sistemde veya e-devlette başlangıç tarihi yazıyor olmalı.

Hatırladığınız kadarıyla doldurun, diğerleri için n/a yazabilirsiniz.

• ⭐⭐

@erennlk, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar bir sorum olacak

Forumda başlık açılmış ama net bir cevap bulamadım

• Annemin kızlık soyadını evlilik soyadı olarak girdim

• Birde yaşadağım adresi e devlette ki adres kaydı ile mi girmem gerekiyor

• Okuduğum üniversite ise 2 senelik MYO fakat course of study yerine bölüm yerine academic yazdım

Formu açtırmalımıyım böyle bırakmalımıyım

Mülakat aldıktan sonra form açtırıp gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Anne kızlık soyadı,

Gerçekte yaşadığınız yerler, e-devlet değil,

Bölüm adı,

Olacak şekilde düzenlersiniz.

• Üstüme kayıtlı sadece
    Renault Megan 2020 var. Acaba sadece bu yeter mi yoksa başka bir şeylerde lazım mı? Yinede para göstermem gerekir mi gerekir ise ne kadar?

• @EzgiLera çalıştığımız şirketlerin telefon numaraları kısmına 00000000000 şeklinde yazdık sorun olur mu
    teşekkürler

• ⭐⭐

@ahmet_, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar doğum yerim ds260'a sığmıyor. 😞

Yardımcı olabilecek var mı?

Aynı soruları tekrar sormadan önce cevap verilmesini bekleyin lütfen.

• @EzgiLera teşekkürler.

• Merhaba, üniversite dönemi adresleri için sadece Eskişehir diyebiliyor😀. Üzerinden cok yıllar geçtiği için google earth de fayda etmedi. Ne yapabiliriz?

• @EzgiLera Üniversite mezunuyum ama hiç iş tecrübem yok bu negatif bir sonuç doğurur mu diye endişelendim açıkçası o yüzden 1 ay 1 ay ayrı ayrı stajlarımı yazmak istiyorum kısa süre olduğu için saçma mı olur ? Fazla detay soruyorum kusura bakmayın teşekkür ederim şimdiden.

• ⭐⭐

@caht-sdal, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera merhabalar ds20 doldururken ne yazacağımı bilemediğim bir iki yer var
    çalıştığım yerler konusunda e devletten sigorta geçmişime ulaştım oradan çalıştığım şirketlerin adını , giriş -çıkış tarihlerime ve o tarihte bulundukları adreslere ulaştım fakat telefon numaralarına ve süpervayzer bilgilerine ulaşamadım adres, giriş-çıkış tarihi ve adreslerini yazdım fakat telefon numarası kısmını boş bırakamıyoruz ne yazmam gerektiği konusunda yardımcı olabilecek var mı?

ayrıyeten açık lise mezunuyum diplomam yanımda gerekli bilgilerden sadece kayıt tarihi eksik bulamadım başlangıç tarihi kısmına ortalama bir tarih mi yazayım siz ne önerirsiniz

Aynı soruları tekrar tekrar sormayın lütfen.

Ayrıca sürecinizi imzanıza taşıyın.

https://bit.ly/3cIMFIw

• Greencard Talihlileri Durum Takibi listesinde UID1,UID2 ve UID3 ne anlama geliyor?

• @EzgiLera çok teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |