Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@tahmet, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan çok teşekkürler sabahtan beri kafayı yiyordum, milli eğitim bakanlığı high school diploma yazmışım acaba bunda bir problem yaşarmıyım

Yaşamazsınız. Lise üzerinde bir eğitim varsa özellikle, lise diploması bile götürmeyeceksiniz mülakata. Hiç sorun değil yani.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Musty50 evet son 6 aylık hesap dökümü almanız anlamına geliyor.
    ilgili hesabı "ortak hesap" yapıp eşinizin adını da hesaplarda geçmesini sağlayabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sedat3459 iletilerinizde büyük harf kullanmayın ve kişisel bilgileriniz içeren formunuzu kendiniz doldurmaya gayret gösterin.

• @gucarslan birden cok banka kullaniyorsak tum bankalardan ayri ayrimi almaliyiz ogrenci oldumuz icin farkli farkli yatiyor paralar

• @Erkan-Gürsoy bilgi için teşekkür ederim ancak course of study ile ilgili değildi sorum. Konu karışmış olabilir mi? 🙂 tekrar kontrol edebilir misiniz? Tekrar teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslanamca ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    KCC yoğunlua göre taleplere ort. 7-10 gün arası döner.
    ama şuan DV2022 süreci devam ettiği için bu süre uzayabilir.

• ⭐⭐⭐

@Oğuz-Tokay, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Erkan-Gürsoy bilgi için teşekkür ederim ancak course of study ile ilgili değildi sorum. Konu karışmış olabilir mi? 🙂 tekrar kontrol edebilir misiniz? Tekrar teşekkürler

Açıklamalar ilk sayafada pdf de mevcut, diploma notu istemiyor sistem.

• @erennlk, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar herkese iyi forumlar ds260 formunu gönderip daha sonrasında incelerken yerel dilde adımı yazdığım sırada i harfi çıkmamış bastığım halde bu genel olarak böyle mi yoksa büyük i harfi basılıyor mu?

Sıkıntı yaratırmı formu yeniden açtırmam gerekir mi?Screen Shot 2022-05-12 at 15.07.34.png

ismim EREN, ÇELİK

hocam bende de aynı şekilde eşimin de kızımın da aynı şekilde olmuyor İ harfi yazılmıyor.

• Arkadaşlar merhaba. ds-260 formunu 2 gün önce doldurdum. KCC tarafından mail gelmesini mi bekleyeceğim artık? Bir de görüşmeye götüreceğimiz evraklara ilişkin gerekli cevabı forum içerisinde bulamadım. istenen evraklarla ilgili cevaba yönlendirirseniz sevinirim. son olarak, passaport ve vizenin gelmesini istediğimiz PTT şubesini hangi aşamada gerçekleştiriyoruz.
    cevaplarını için şimdiden teşekkürler

• ds260 formunda abd de verecegimiz adres istyor ya en uste orda yasayan kisinin adini mi yazmamiz gerekiyor bilen varmi

• @mresit hocam submit ettikten sonraki confirmation sayfası (barkodlu sayfa) şu anda istediğin zaman da girip print edebiliyor musun? Sadece 1 defalık mı geliyor o sayfa?

• ⭐⭐

@ELTURKQ, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

MERHABALAR arkadaşlar şimdi formu dolduruyorumda CİTY / STATE PROVİNCE kısmında kaldım duzeltıyorum sımdı formu örnegin city kısmına istanbul ve state province kısmına kadıkoy yhane ılceyımı yazıcagız malum bızde provınce yok ulkede ama ole dolduruyormuyuz bılemedem yardımcı olursanz sevınırım

State il, City ilçe yazabilirsiniz.

Ayrıca sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen!
    https://bit.ly/3cIMFIw

• Arkadaslar selam.bu telefon numaralarinin basina +90 olarakmi baslicaz bazi yerlerde.kabul etti bazilarinda etmedi. Yardimci olursaniz sevinirim. Hangi formatta telefonlari girmeliyiz?

@gucarslan @crazycells @Muhtaradana

• ⭐⭐⭐

arkadaşlar çok yararlı bilgiler var içinde, bir çok sorunuzun cevabı ve değerli bilgiler mevcut. Forumda mı bulmuştum hatırlamıyorum. Hazırlayanın eline sağlık.

• @vecihi 0090532xxxxxxx

• @huseyincan ben 2 gün önce doldurdum. bugün tekrar giriş yapabildim. tekrar çıktı aldım. tabi tekrar giriş yaptığımda bilgilerimi değiştiremiyordum sadece sayfaları görüyor ve en son onay sayfasına geliyorsun. oradan çıktı alabiliyorsun tekrar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vecihi ikisi de aynı anlama geliyor hiç farketmez.

• @gucarslan +90 koyamadigim yerde 0090 yapacagim degilmi, kisisel numarami+90 kabul etti,0090 olarak duzeltmeme gerek yok sanirim?

@EzgiLera @uurse

• merhabalar benim sorum şu olacak
    açık lise diplomasıyla başvuruyorum fakat açık liseye başlangıç tarihi mi hatırlamıyorum elimde sadece mezuniyet tarihim var başlangıç tarihini ne yazmalıyım ortalama bir tarih mi yoksa dört yıl önce kayıt yapmış gibi mi doldurayım ?
    bir de çalıştığı şirketler hakkında ki bilgilerde inşaat şirketleri idi ihale ile yada iş tutarak geldiler burada çalıştılar ve gittiler e devlet üzerinden sigorta yatırma tarihlerine ver o tarihteki adreslerine ulaşabildim fakat telefon numaraları ve SÜPERVİZÖR kimdi hatırlamıyorum bu boş kalan kısımları ne yapmalıyım?
    teşekkürler şimdiden @gucarslan @EZGİLERA

• Selamlar bir sorum olacak

Forumda başlık açılmış ama net bir cevap bulamadım

• Annemin kızlık soyadını evlilik soyadı olarak girdim

• Birde yaşadağım adresi e devlette ki adres kaydı ile mi girmem gerekiyor

• Okuduğum üniversite ise 2 senelik MYO fakat course of study yerine bölüm yerine academic yazdım

Formu açtırmalımıyım böyle bırakmalımıyım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |