Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• gc hata.png anne eski soyadini mi istiyor neden surnamesi at birth yazmis

• ⭐⭐

@elifd4, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Greencard çıkması j1 vize reddi sebebine neden olur mu?10 gün sonra vize görüşmem var.ds formunu doldurmadım.

Olabilir de olmayabilir de. J1 için sizinle mülakat yapan kişinin vereceği karar bu. Ama siz yine de emin olmak için 10 gün daha bekleyebilirsiniz form doldurmak için.

Dv22'de J1 için süreci önceden başlatmış, kazanınca ds260 doldurmuş, kazandıktan sonra mülakata gidip vizesini almış bir kişi de olmuştu; ds260 formunu doldurmadığı halde "Siz lotoyu kazanmışsınız" denerek turist vizesi reddedilen de oldu.

• ⭐⭐

@Emrey34, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

gc hata.png anne eski soyadini mi istiyor neden surnamesi at birth yazmis

Anne kızlık soyadı soruluyor.

• ⭐⭐

@Tuğberk-Önder, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

herkese merhabalar herkese iyi şanslar, ds260 formunu 10 gün erteleyerek doldursam sorun olur mu? case number 10xxx

Sorun olmaz, 30 Eylül 2023'e kadar vakit var ancak, dv22 sürecinde form submit tarihine göre mülakatlar verildi. O yüzden ne kadar erken o kadar iyi.

• @EzgiLera eminmisiniz ds260 videosunda sadece soyadi yazin diyor ama internetteki videolar dada oyle yanlis birsey yapmak istemem

• @EzgiLera son aşama dediğiniz ds260'ın son askerlik formu okunduğu ve submit edildiği sayfa mı? Onun öncesinde mail verilen yerde mail verdik. DS260'da öyle bir seçenek göremiyorum. Neden acaba? Bir sorun teşkil eder mi bu? Confirmation maili gelmedi ama diğer mailler gelir değil mi? Girdiğimde forma COMPLETED yazıyor. AT KCC yazıyor.

• ⭐⭐

@BKeG, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera cevabınız ıcın çok teşekkürler hepimizin formu şuan tam sadece yollamayı bekliyoruz passaport kargoya verilmiş. Eşim ve kendiminkini yollayıp kızımızınkini bekleyelimmi yoksa passaportsuz mu yollayalım ayrıca iletişim mail ve telefona kendi telefon ve mail adresimi mi yazmalıyım.

Siz kendi formlarınızı submit edin, kızınız için bekleyebilirsiniz. Hepsini aynı anda submit etmek zorunda değilsiniz.
    Kendinizinkini yazabilirsiniz.

• ⭐⭐

@emreoztrk, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba arkadaşlar bende 2023 talihlerindenim çıkan herkese hayırlı olsum☺️Bankada gösterilen miktar altın hesabı olsa kabul oluyor mu mülakat için

Bankada gösterip, imza sirküleri ile hesap dökümü alabildiğiniz, altın/TL/döviz hesabı göstermenizde hiçbir sakınca yok.
    Yalnız altın hesabı olunca kafa karıştırmaması için karşılığının kaç dolar ettiğine dair de bir belge almanızı tavsiye ederim.

• @crazycells @gucarslan Merhaba, iş tecrübeleri kısmı için; KKTC de 1,5-2 aylık sigortalı olarak çalışmıştım. Resmi kayıtlarda gözüktüğü için eklemem gerekir mi, eklemezsem eksik bilgi vermiş gibi olup olumsuz bir durum yaratır mı? Veya eklememin bir dezavantajı olur mu KKTC yi devlet olarak tanımadıkları için?

• Merhaba tekrardan submit ettim ancak şöyle bir durumum var o kadar kontrol etmeme rağmen 7 senedir aynı iş yerinde çalışıyorum daha önce 2 farklı yerde 6 ay kadar çalıştım bunları yazmadım sizce açtırıp düzeltmelimyim? Were you previously employed? Sorusuna No demişim.

• @Emrey34 haklisiniz sanirim dediniz gibi tesekkurler

• @crazycells @gucarslan Merhabalar.çekilişi kazananlar arasındayım.aracı bir firma ile başvuru yapmıştım.ds 260 formu ile ilgili acele etmemem gerektiğini ve hızlı gönderenlerin daha önce çağrılmadığını söylediler.fakat forumlara baktığımda durum pek öyle değil gibi.tam olarak doğrusu nedir bu durumun.

• @EzgiLera @b2cberrak @gucarslan ben sadece videoda gördüm böyle bir şeyden bahsedildiğini diye ilettim. Ama çok kişi yapılmaması gerektiğini iletmiş. Çokta izlenen bir youtube kanalı idi umarım kimse bu hatayı yapmaz. Teşekkürler 🙏🏼

• ⭐⭐⭐

@EzgiLera, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@b2cberrak, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Varsa diğer soyadınız bölümüne yes dedim 2 kutucuk açıldı soyadı ve isim diye ,bekârkenki soyadımı yaziyorum tamam diyorum kabul etmiyor illaki ikinci isim kutusunuda doldur diyor.neyapıcam ikinci ismim yokki.sadece kızlık soyadım var.

Kızlık soyadınızı kullanırken adınız neyse onu yazın 🙂
    Soyadınızı isimsiz kullanmıyordunuz değil mi? Tam ad olarak düşünün. İsim soyisim ayrı değil de full name olarak soruyor olsalar sadece soyadı mı yazacaktınız?

None yazmayın.

Bu konuda emin misiniz ? Teşekkürler.

@gucarslan @crazycells

• telegram grubuna nasıl katılabilirim

• Merhaba Arkadaşlar,
    Site şu anda bakımda olmasına rağmen 1 saat içinde eşim ve çocuğum için de formları doldurup gönderebildim. Umarım sorun olmaz ama bir deneyin giremeyen arkadaşlar.

• Merhaba salı günü ds260'ı submit ettim, eğitim bilgisi kısmındaki degree or diploma bölümüne hala üniversite okuyor olmama rağmen dikkatsizlikten bachelor of science yazdım, formu şimdi açtırayım mı yoksa mülakat tarihini aldıktan sonra açtırsam olur mu?

• baba dogum yerinde sadece trabzon yaziyor sehir ve eyalete trabzon trabzonmu yazmaliyim yoksa merkez trabzon mu yazmaliyim

• arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim green card başvururken univesitede okuduğum adresi kullanarak başvuru yapmışım. ancak e-devlet ikametgahım başka şehirde, ds260 doldururken hangi adresi kullanmalıyım ?

• @EzgiLera evet bende bütün gün bunu düşünmüştüm en sonunda sizin defiğiniz gobi yapmaya karar vermiştim🙏😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |