Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aziz23 o soruda bahsettiği aşı korona aşısı değil. Hastane muayenesine gittiğinizde isteseniz de istemeseniz de sormadan yapıyorlarmış zaten. O yüzden aşı sorusuna No demenizi tavsiye ederim, yoksa istedikleri aşıları belgeleriyle ispat etmenizi isteyecekler.

• Merhaba dostlar, ds260 çok şükür doldurdum. En son passport numarası ve casenumber girdikten sonra barkodlu alanlar geliyor yazdırma seçeneği ile.birlikte. Form tamamlanmış olup Kcc ye gitmiş oluyor öyle değil mi ? Bana tamamladınız şeklinde mail gelmedi aydınlatırsanız çok sevinirim.

• @Tugce-0 Sayfayı istediğin zaman tekrar düzenleyebiliyorsun. Her şeyi tek seferde yazmana gerek yok. İlk iş tecrübesi doldurduktan sonra add another demeden, diğer gerekli yerleri hızlıca doğru yanlış doldurup save demen lazım. Sonra devam deyip kaldığın yerden devam edersin. Tecrübe açıklama kısmına kopyala yapıştır yapmıyor, bence tecrübelerini daha genel kapsamda özet halinde yazabilirsin.

• @Carl hocam mülakata gittiğinde zaten aşılarını olmuş olacağı için yes demesinde bana göre sakınca yok tabi ki herkesin kendi kararı...

• arkadaşlar merhaba, ben 2 gündür ds formu için giriş yapmayı deniyorum ama olmuyor. Your request cannot be processed at this time sürekli bununla karşılaşıyorum. 2 günde 1 kere forma erişebildim sadece. Nasıl çözebilirim bunu?

• @uurse evet sizin söylediğiniz de gayet mantıklı, mülakata giderken aşı olmuş olacağız.

• ⭐⭐⭐

merhaba, sormak istediğim bir konu var adli sicil kaydını biz vizeye başvuracaklar olarak alıyoruz fakat konsolosluk ailelerimizin anne,baba veya kardeşler onlarında adli sicilini inceliyor mu onların sicilindeki olan durumlar bizlerin vize almasını etkiliyor mu acaba

• Merhaba
    Benim eşim evlendikten sonra kendi kızlık soyadını kullanmak istiyor bu bir sorun olur mu ?

• @gucarslan çok teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş sadece vize alacak kişilerin adli sicil kayıtları inceleniyor.

• Arkadaşlar merhaba, ben de DS-260 formuna girmeye çalışıyorum ama bir sorunum var. Ben DS-260 formuna girerken Case number dan sonra bana :
    "Electronic Diversity Visa Confirmation Number" "Elektronik Çeşitlilik Vize Onay Numarası" soruluyor. Buraya ne yazmamız gerekiyor acaba? Daha önce sorulduysa kaçırmış olabilirim, yazarsanız sevinirim.

• ⭐⭐⭐

@Emrey34 Ben en iyi performansı EDGE tarayıcıda aldım, ondan ilerliyorum hep.

• @Cakin_is, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar merhaba, ben de DS-260 formuna girmeye çalışıyorum ama bir sorunum var. Ben DS-260 formuna girerken Case number dan sonra bana :
    "Electronic Diversity Visa Confirmation Number" "Elektronik Çeşitlilik Vize Onay Numarası" soruluyor. Buraya ne yazmamız gerekiyor acaba? Daha önce sorulduysa kaçırmış olabilirim, yazarsanız sevinirim.

hocam sonucu öğrenmek için yazdığınız confirmation numarası olacak (20237EP3HZSMGLVU) gibi

• @Cakin_is ilk dvlotterye başvurduğunuzda sakladığınız confirmation numarası varya onu yazacaksınız.hani size çıkmışmı çıkmamışmı diye baktığınız uzun numara.

• herkese iyi günler yeşilkart kazanan kişiler arasındayım. ds-260 formunu dolduruken sürekli ''Your request cannot be processed at this time.'' hatası alıyorum ne yapabilir yardımcı olabilir misiniz?

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar merhaba 2 gündür çoğu saat denememe rağmen halen Your request cannot be processed at this time hatası alıyorum bu sorunun çözümü beklemekten başka birşey değil sanırım ?

• Merhaba, bir sorum olacak ben düz liseden mezun oldum, lise orjinal diplomasında direkt lisenin adı yazıyor. xxx lisesi gibi yani unvansız. Fakat lisem sonradan imam hatip lisesi olmuştu. Ben lise sonken lise 1ler imam hatipti. E devlette lise mezuniyet sorguladığımda oradaki belgede okul ismim xxx kız anadolu imam hatip lisesi olarak gözüküyor. 😃 😃 Konsolosluğa orjinal diplomayı mı götüreceğiz yoksa e devletten mezuniyet belgesi sorgu kağıdını mı? Ayrıca üniversite lisans mezunuyum zaten. Formda orjinal diplomada yazan şeklinde yazmam da bir sorun var mı, anlamadım bu durumu.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@phenex diplomanızda yazan şeklinde girin lütfen.
    zaten universite mezunu olduğunuz için lise diplomanıza gerek kalmayacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |