DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @bologna nisan ayı onayların hiçbirine daha randevü vermediler sanırım hiç denk gelmedim

• @sertas ben de Nisan ayı görmedim bu ay ortaya çıkacak bakalım. insallah kapasiteyi arttırıp hizlanirlar artık

• yeni bir hafta, umarım bu hafta mülakatlar gelir artık.

• @GMT umarım çok güzel haberler alırız🙏🙏🙏

• Bugündemi mülakatlardan ses çıkmadı ne can sıkıcı bi durum

• Arkadaşlar bugün nvc sayfasını güncellememiş bu normalmi sıram geldi diye beklerken nerde olduklarını bile göremiyorum 😞

• @cokbekledik86 Güncelleme yapmış 21 Şubat bugün yada yarın size de mail gelir🙏

• @sertas evet gördüm sonunda güncellediler bugüne ümidim kalmadı bir günde 3 günlük ilerlemeleri Zor bu hızla yarına inşallah bu bekleyiş son bulucak

• @cokbekledik86 bu gece ya da yarın siz de 👍

• @cokbekledik86 gece yarısı geliyor genelde mailler

• @sertas gelir gelmez yazıcam inşallah onay emaili olur gelen

• @kmlcbi61 sizde bir gelişme var mı?

• @sertas Hala bir gelişme yok ne yazık ki…

• sanirim martta nisanda dv mulakatlarina oncelik verdiler ankarada. suradaki yayinlanan veriden 500den fazla dv interview yapildigini gordum, bir onceki aydan cok cok yuksek, umarim artik bizi hatirlarlar:( : https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/Immigrant-Statistics/MonthlyIVIssuances/MARCH 2022 - IV Issuances by Post and Visa Class.pdf

• @GMT evet sadece 12 cr1 ve 70 adet ır1 mülakat yapılmış, nisan ayında ise hiç mülakat vermediler galiba acilen bizlere öncelik verilmeli ailelerin o kadar ayrı bırakılmasını anlayamıyorum süreç zaten çok uzundu hepimiz için:(

• @sertas ben de oyle dusunuyorum. esim ocakta amerikaya dondu ve psikolojik olarak ayri kalmak cok yorucu:(. yani en oncelikli ailevi ayriliklar olmali bence ama ne yapilabilir bilmiyorum.

• @GMT irandakiler konsolosluk instegram hesabına sürekli mesaj atıyordu vakit kalmadı daha çok mülakat talep ediyorlardı, diğer ülkelerin yükü de ağırlaştırıyor işleri 😞

• suradan inquiry gonderdim "What is my appointment date" diye, bir faydasi olur mu bilmiyorum ama belki birden fazla inquiry olursa dikkatlerini cekebilir: https://tr.usembassy.gov/visas/contact-immigrant-visa-section/

• @GMT bende yazdım

• Merhabalar.
    Ek olarak talep edilen belgeleri NVC'ye yükleyeli 3 hafta oldu. Hiç bir değişiklik yok. ''Eylem gerekli: İstenen belgeleri gönderin'' yazıyor.
    Eşim vakit bulunca NVC'yi arıyor, fakat ulaşamıyor.
    Ne yapabiliriz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.7k

| | | |