Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ediede staj vb kısa süreli iş tecrübelerinizi yazmanıza gerek yok.
    ancak yazmak isterseniz de elbette bir sakıncası yok.

• teşekkür ederim videoda aşı kısmına no secenegini seçip no işaretliyor ve açıklama yapıyor. şuan aşı kartı çıkartabiliyoruz buna yes mi demeliyiz

• @gucarslan 5 çalışmamın hepsini yazmasamda birini yazsam olur mu? yoksa yazmışken hepsini mi yazmalıyım

• merhabalar,

iş deneyimini ne detayda yazmamız gerekiyor. kısa dönemli stajlarımı falan yazmam gerekli mi?
    hali hazırda yüksek lisans yapıyorum ama 2023 başında bitecek bitiş tarihine tahmini tarihi mi yazmam gerekiyor? Nasıl doldurmalıyım?

• sn @gucarslan electronıc diversity Gc kontrol için giriş yaptığımda uyarı veriyor soyadımı yazıp 1 boşluk bırakıp 2 ismim yazıp arasında 1 boşluk bırakıyorum çeşitli denemeler yaptım yine aynı uyarıyı veriyor yardımcı olurmusunuz.?
    şimdiden Teşekkürler

GC.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ediede dediğim gibi karar sizin 🙂
    olumlu / olumsuz bir etkisi yok.

• teşekkür ederim adres kısmında kafam karıştı. geçmiş adreslerim yukarıdan aşağıya doğru güncelden geçmişe göre görünmeli?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@taylan172 kısa süreki / staj vb. iş tecrübelerinizi yazmanıza gerek yok.
    bitiş tarihine de dünün tarihini yazıp submit edebilirsiniz.

• @musty
    Kazandikta kazanmasina stres oluyoruz.Formu doldurabilecekmiyiz Case numarasi sirasi bize gelecek mi mulakat olacak mi olacaksa ne zaman olacagiz gibi bir ton problem var.
    Keske tum surec 4 5 aylik surecte tamamlanabilse.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@halilk2020 sadece soyadınızı yazmanız gerekmiyor mu ilgili kısma, zaten gönderdiğiniz görüntüde de öyle yazıyor. ayrıca türkçe / ingilizce karakter durumuna da dikkat edin lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ediede evet, bu şekilde görünmeli.

• Merhabalar, ben de henüz ds260 a giremeyen kişilerdenim. Benim sorum, eşim ben ve 2 yaşında henüz pasaportu olmayan bir kızımız var.

Kızıma pasaport çıkarmayı formu doldurana kadar düşünmüyorum daha sonra çıkaracağım, bu sorun oluşturur mu?

Bir de kendimin dışında eşim ve kızım için de tek tek form dolduracağım değil mi?

• @Beste-Latifoğlu aşağıdaki konu başlığını inceleyin ⬇
    ABD Yolunda Evlilik https://yesilkartforum.com/forum/post/83

Birde vize sürecinizi imzaniza taşıyın lütfen

• Merhabalar, iyi haftalar diliyorum herkese. DS260 ı doldururken PDF te denk gelmediği bir kaç farklı durumla karşılaştım. Spouse kısmında şuanki eşin kısmında SURNAMES yazıyor, çoğul eki aldığı için kafam karıştı. Evlenmeden önceki soyadıyla birlikte şuanki soy adını mı yazmalıyız ? Eğer evet ise hangisini önce hangisini sonra yazmalıyız. Şimdiden teşekkürler

• Haziran 07 de İstanbul da turist vizesi görüşmem vardı.dun konsolosluğu aradım iptl ettirmeyin şimdilik ,bekleyin dedi.Fakat kafamda deli sorular.eger vize alırsam şimdi dolduracagim da 260 formundaki daha önce vize aldinizmi sorusu yanlış olacak.Yada red alırsam ne olacak.o yüzden sizin engin bilgilerinize ihtiyacım var.ne yapmalıyım sizce.randevuyu iptal mi ettireyim yoksa kalsın mi

• Selamlar, sign and submit application'a tıkladığım zaman hiçbir şey çıkmıyor. neden?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@m3hm3t85 ilk olarak lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    bebeğiniz için pasaport çıkartmanıza gerek yok, "other travel documents" seçip doldurun lütfen.

kendi formunuza girdiğinizde zaten bütün aile bireyleriniz için form göreceksiniz
    hepsini tek tek doldurmanız gerek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uykusuz yanlış olmayacak çünkü önemli olan zaten formu doldurduğunuz andaki durumunuz. bu yüzden şuan ki statünüzle formu doldurabilirsiniz..

ama unutmayın ki DS260 formunu doldurmanız, göçmenlik niyetiniz olacağı anlamına gelir ve bu da turist vizesi alamamanız ihtimalini yükseltecektir.

ayrıca lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• Selamlar,

Kaç gündür uykusuz bir şekilde (uyuduğum saatlerde 2 saatte bir alarm kurarak) günün her saatinde denemeye çalışarak 260 formunu doldurmayı deniyorum ama hala cannot be processed at this time hatası alıyorum... Sorun gerçekten bende olabilir mi? Herkeste mi bu şekilde uzun süredir doldurabilen var mı?

Teşekkürler 🙂

• @Aleister 😊herşey yavaşda olsa ilerliyor formu submit ettikten sonra Ekime kadar bir tatil döneminiz var keyfini çıkartın, sürecin en stressiz dönemi bu kısmı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |