Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar cıkarsada ortalama 1 sene surecek sanırım gıtme işlemleri

• @bitkicel Çıkma ihtimali bile insanları ne kadar heyecanlandırıyor; çıksa ve gidecekleri kesin olsa millet 3 yıl bile bekler.

• @bitkicel CASE no ya bağlı ne kadar düşük o kadar iyi , en erken seneye MART ayında olabilir diye düşünüyorum.🙏 🤟

• ⭐⭐⭐

Yine hüsran yerine o sevinç sersemliğini yaşamak istiyorum hayde güldür yüzümüzü 😁 forum bayramımız olsun 🎉

• oh oh forum kalabalıklaşmaya başlamış 😃 bu sene hiç heyacan yok bende bakalım 🙂

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bir yanım ne olursa olsun ayrıl bu memleketten yeter artık sen mi kurtaracaksın diyor. Bir yanım sen gidersen, ben gidersem nereye varacak bu işin sonu diyor. 15% araplaşmış coğrafyam. 🥲 5 sene sonra bir tatil yapayım diye geldiğim de acaba Türk’ üm diyemeyecek miyim sokaklarında diye düşünmeden edemiyorum. Allah bizi bu hallere düşürenlerin, memleketimizde yabancı edenlerin, her geçen gün biraz daha yoklukla baş başa bırakanların bin bir türlü belasını versin!

Bugün de modum bu maalesef.
    Gün gelecek bugün bunlarla saf tutanlar bize sırf yurt dışına çıktık diye vatan haini diyecekler. Elimde Thanos un eldiveni olsa yemin ediyorum zerre gözümü kırpmadan 100 ün altında IQ sahibi herkesin öldüğünü hayal eder tereddütsüz şıklatırdım parmaklarımı.

Her gün bir öncekinden daha iğrenç bir hal almaya başladı.

Hislerime tercüman olan bir yazı olmuş az önce İzban dan indim bulunduğum vagonda Türkçe den çok Arapça konuşulduğuna şahit oldum

• var mıdır sohbet odası discord bu sene

• @SparoX var evet, akşam için bir kaç kişi ile sözleşmiştik, sohbet odasında olacağız

• ⭐⭐

Tayma bak herkes online

• Akşama kadar 1000'i bulamayacağız sanırım:)

• Yıllardır başvuruyorum. Bu sene çok farklı bir heyecan var içimde birazda hüzün.. İnşallah imzaya yeni bir yıl daha eklemeyiz. Keşke buradaki tüm bireylere çıksa.. hayırlısı diyelim. Akşamı büyük bir umutla beklemekteyim.

• @sonar bu iletim hariç 1438 ileti daha girilirse 1000 sayfaya ulaşacağız 🙂

• Son 5.30 saat
    Ben bir şeye inandım hep ben yardım edersem karşılığını alırım,biri bana yardım ederse ben de başkasına yardım edeceğim
    @crazycells hocam bana gerek Facebook gerek buradan çok değerli bilgiler aktardı ve ben bu bilgileri rahat 40 50 kişiye aktardım ve elimden geldiğince yardımcı oldum,2. Dediğimi hakkıyla yaptığımı dusunuyorum umarım bugün 1. Dediğim gerceklesir

• ⭐⭐⭐

Topladım tüm valizi, hayallerimi de koydum, sarı bezi bile koydum. Hayde gidiyoz bu gece 🎉🎉🎉

IMG_20220507_133625.jpg

• Dv Lottery çekilşine katılanlara bol sans dilerim. Biz kardes kategorisinden konslosluk randevusu bekledigimizden kimsenin şansını azaltmamak için basvurmadık

• Hadi bakalım. Sonuçların açıklanmasını bekliyoruz. İlk başvurum benimde içimde farklı bir his var. Bakalım saat 19.00 da ne ile karşılaşacağız.

• Bu ileti silindi!

• Şimdiden herkese bol şanslar arkadaşlar

• Totem olması sebebiyle yarın bakacağız sonuçlara, tüm katılan gerçekten gitmek isteyen herkese şimdiden hayırlı olsun.

• Herkese merhaba .Uzun zamandır keyifle takip ediyorum bugün üye oldum.İlk basvurumuz. Umarım gidebilecek herkesin yüzü güler bugün. Sizlere sormak istediğim bir şey var. Kızımın pasaport süresi doldu inşallah bize çıkarsa formu yollamadan önce yeni pasaport a basvurursak geç kalmış olur muyuz? Bilen biri yardımcı olabilirse çok sevinirim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |