Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@birisi ozaman şu reelsle kendimize gelelim haydi eller havaya 🎊🎊

Ah memleketim 😁

• @ayvalik10 evet ilk günden hemen çıkarttım elimde dolduyordum karışık geldi baya ilk defa yaptığım için sanırım akşam net belli olsun devam edeceğim inşallah 🙂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE ahahahahahah california gibime geliyor @celica

• Akşam forum çökecek. Herkesin hakkında hayırlısı. Ben 5 senedir başvuruyorum ve çıkmadı. Bu sene de çıkacağını sanmıyorum. Çıkmazsa da Avrupadan iş sözleşmesi ayarladım. Daha iyi alım gücü için oraya gidicem. Çıkmazsa üzülmeye gerek yok. Hayırlısı neyse o olsun.

• Herkese merhaba. Bazen gergin bazen umutlu ve heyecanlı bazen de kaygısız ruh hallerinde bir bekleyiş oluyor benim için. O sene bu sene mi, çıkar mı çıkmaz mı bilinmez ama sanki bir şeyler farklı gibi ama sonra da kendini bu kadar kaptırma çıkmaz ise daha çok üzülürsün diyorum içimden. Zaten mutlu yaşayacağımız ne kadar vaktimiz kaldı ki bir de çıkmayınca buna üzüleyim. Herkesin şansı bol olsun.

• Amaninnn 6 saat kalmış green card kazandigimda büyük ihtimalle balkona çıkıp bagirim sonrada arabayla kornaya basarak tur atarım bilmiyorum ne yaparim 😅🤣

• @flz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Amaninnn 6 saat kalmış green card kazandigimda büyük ihtimalle balkona çıkıp bagirim sonrada arabayla kornaya basarak tur atarım bilmiyorum ne yaparim 😅🤣

Ben dedim kuzene sizin site bahçesini hazırla çıkarsa hemen geliyorum 10 15 kişi 😃

• Forumda şuan kaç kişi online bunu görebileceğimiz yer var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sidarkuhak telefon numarası önemli değil ki seni aramıyorlar ki

• Yasaklı

Bir yanım ne olursa olsun ayrıl bu memleketten yeter artık sen mi kurtaracaksın diyor. Bir yanım sen gidersen, ben gidersem nereye varacak bu işin sonu diyor. 15% araplaşmış coğrafyam. 🥲 5 sene sonra bir tatil yapayım diye geldiğim de acaba Türk’ üm diyemeyecek miyim sokaklarında diye düşünmeden edemiyorum. Allah bizi bu hallere düşürenlerin, memleketimizde yabancı edenlerin, her geçen gün biraz daha yoklukla baş başa bırakanların bin bir türlü belasını versin!

Bugün de modum bu maalesef.
    Gün gelecek bugün bunlarla saf tutanlar bize sırf yurt dışına çıktık diye vatan haini diyecekler. Elimde Thanos un eldiveni olsa yemin ediyorum zerre gözümü kırpmadan 100 ün altında IQ sahibi herkesin öldüğünü hayal eder tereddütsüz şıklatırdım parmaklarımı.

Her gün bir öncekinden daha iğrenç bir hal almaya başladı.

• @Tiger-0 formun ana sayfasında en altta yazıyor

• @birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Tiger-0 formun ana sayfasında en altta yazıyor

Mobilden bakınca görünmüyormuş. Teşekkür ederim gördüm.

• Merhaba. Geçmişteki adreslere 1 yıldan az süre kaldığım yerleri (10-11 ay gibi) yazmak zorunda mıyım veya yazmasam nasıl bir sorun olur? Bir de kızlık soyadını Türkçe karakterler ile mi yazmalıyım?

• @Tiger-0 mobil için şöyle bir kısa yol söyleyeyim;
    web tarayıcıda altta veya üstte üç tane nokta var, ona tklayınca açılan menüde "masaüstü sitesi (ingilizce "desktop site")" yazan seçeneği işaretlersen telefondaki tarayıcı siteyi bilgisayarındaki gibi gösterir. bazı sitelerin mobil sürümündeki uyumsuzluğu gidermiş olursun

• ⭐⭐

@birisi tabi işin mizahını yapıyoruz ama , Allah kimseyi düşürmesin oralara

• Selamlar, bekleyişte yerimi aldım 🙂

• Yasaklı

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar boynum tutuldu ve koluma vurmaya başladı. Vücudun belden üstü sağ tarafı felç gibi bir şey oldu. İlk defa başıma geliyor böyle bir olay. Kas gevşetici iğne yaptırsam geçer mi?

Geçmiş olsun, boyun düzleşmeniz olabilir.
    Boyun düzleşmesinde ağrı, aynı taraftaki kola vurur ve kolunuz uyuşur, güçsüzleşir.

Şu an için geçici ağrı kesici vs. şeyler alabilirsiniz ama tavsiyem bir Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümüne çıkıp MR çektirmenizdir.

Şimdi acile geldim bakalım ne çıkacak.

Geçmiş olsun kardeşim

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE ahahahahahah california gibime geliyor @celica

Aynen 🤭

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

35

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |