Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• geçen ay full liste yayınlandı mülakat alan CNler şeklinde. O dataya nereden ulaşabiliriz sn @gucarslan ya da elinizde varsa buradan paylaşabilir misiniz.

• Hayırlı olsun herkese. @megatron'a da 🙂
    Kaç kişiye mülakat verildi?

• Mülakat alanların yolu şimdiden açık olsun. Mülakat Cn’si büyük olan kimler var acaba? Bi ihtimal 19-20xxx k kara yaklaştı mı acaba?

• @yesilturk, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Hayırlı olsun herkese. @megatron'a da 🙂

Megatron mülakat tarihini aldıysa şimdiye baklava dağıtması lazımdı ama sesi bile çıkmadı 🥇

• ⭐⭐⭐

@yesilturk, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Hayırlı olsun herkese. @megatron'a da 🙂

Çok sevindim ay başında dağıtılır diye bekliyordum ben bile heyecanlandım 🤩 Umarım Haziran ayı bol mülakatlı geçer🙏🏻 Ayrıca @Megatron a da sevindim. Diğer arkadaşlar da aldılar mı acaba @smartcells @berke1998 özellikle merak ediyorum

• @dytmelek çok az kişi aldı ve büyük bir çoğunluğun motivasyonu kalmadı maalesef. Ankara mülakat dağıtmadı, koklattı.

Mülakat alan herkesi tebrik ederim, hayırlı olsun.

• Merhabalar 145** daha mülakat maili veya bir değişiklik olmadı acaba mülakatlar bir kerede mi dağıtılıyor haziran için dağıtıldı mı yoksa pazartesi devam eder mi şimdiden çok teşekkürler. Mülakat alanları tebrik ederim hayırlısı olsun hepimizin hakkında.

• ⭐⭐⭐

@Stiff az kişiye mülakat dağıtıldığını bilmiyordum gerçekten üzüldüm, belki ay başında devamı gelir 🙏🏻 Mülakat alan herkesin vizesine kavuşmasını temenni ediyorum

• @Stiff herkese haziranın 2 sine mülakat verilmiş. Acaba ileriki günlerde yeni mülakatlar açıklanır mı sonuçta Haziran 1 günden oluşmuyor 🤔 yoksa temmuza mı kaldık 😕

• @gucarslan KCC bugun bu emaili atti bana:

KCC'nin ne yaptigi belli degil...

"Thank you for your inquiry.

In order to continue processing your case, all documents should be submitted as attachments to your email to ensure they are properly received. We ask that you use the following method to name and attach your files: • Your DV case number; • The full name of the applicant whose document you scanned; and • The document name or form number. For example: 2021AF00938653_John_Doe_Passport.pdf 2021AF00938653_Jane_Doe_Birth_Certificate.pdf Use your case number as the subject of the email. The maximum email size is 30MB. If the total size of your attachments is larger than 30MB, send multiple emails using your case number as the subject of each email. Please send your documents for KCC review only after you have collected all of the required documents for yourself and all accompanying family members. Send documents only to the [email protected] email address. Documents photographed or scanned with a mobile phone are acceptable, but every document must be fully legible. Illegible or incomplete documents must be re-submitted and will delay processing of your case."

• Bu ileti silindi!

• @Kitapsever bugüne kadar hep bir günde bir sonraki ayın mülakatlarını dağıttılar. Aynı ay bir daha gelmedi. O yüzden beklentimiz yok gibi konuşuyoruz. Çok büyük bir sürpriz olur, umarım olur. Şu an bir çoğumuz riskli durumdayız maalesef. 😞

• @Stiff, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Kitapsever bugüne kadar hep bir günde bir sonraki ayın mülakatlarını dağıttılar. Aynı ay bir daha gelmedi. O yüzden beklentimiz yok gibi konuşuyoruz. Çok büyük bir sürpriz olur, umarım olur. Şu an bir çoğumuz riskli durumdayız maalesef. 😞

Umarım hepiniz mülakat alırsınız.

Tüm düşüncelerimiz isteklerimiz o yönde.

Şans sizden yana olsun ve Mülakat almayan kalmasın inşallah.

Nasıl 400 kusur mülakat geldiğinde sevindiysek sizlerin mülakat almanıza da kat ve kat sevineceğiz.

Herkese şimdiden bol şans.

• Dosya onaylari kaça kadar geldi acaba bilgisi olan varmi oda çok yavaşladı günde 200 dosya ile çoktan bitmesini hayal ediyorduk hala ses yok.

• @Megatron hayırlı olsun

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kitapsever bir saati yok, ilk fırsatta.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sametbzks veriler elime geldiğinde elbette.

• @Stiff Global gruplardan takip ettigim kadariyla; haziran mulakatlari suan icin sadece 2 ve 3 icin dagitildi. KCC iran ve irakli lar icin de ayni tarihlerde ankara randevusu verdi. tek anlayamadigim husus KCC nin sadece tc vatandaslarina DS doldurma tarihine gore randevulari dagitiyor olmasi. case numarasina gore randevu vermiyor. formdaki excel tabloyu incelerseniz DS formunu mayis dolduran ve haziran basi dolduranlara mail geldi. dusuk case numarasi olan ve haziran ortasi ve daha sonra dolduranlar hala bekliyor. buda bence yuksek CN ler icin bile sonraki aylarda sans demek. benim gibiler icinse sansizlik🤔

mulakat maili alan herkesi tebrik ediyorum, umarim sureci bir an once sorunsuz atlatirsiniz.

• @The-inception

Onaylar düne göre 16000 ile 16100 arasında bir yerde ama 16100’den yüksek değil. Onaylar durdu gibi bir şey zaten. Bu sayıda ve yöntemle mülakat dağıtılmaya devam edilirse, onaylarında bir önemi yok artık zaten.

Ayda maksimum 150 mülakat dağıtılırsa ve bunlar gönderim tarihine göre yapılırsa, sıradaki mülakatlar son kaldığı rakamdan yükselerek gönderim gününe göre dağıtılmaya devam eder. Kalan aylar temmuz, ağustos ve eylül. Bu aylarda dolu dolu çalışmıyorlar zaten. Diğer konsoloslukların performansı da aynı şekilde sayılar. Buna göre 40 bin küsuratlı toplamda vize basacaklar gibi. Mevcut onaylılar bu rakam için yeterli.

Tabi umudumuz mülakatların yüksek sayılarla dağıtılması ve böylece herkesin vizesini alabilmesi.

Bu yazdıklarım sadece benim düşüncem. Olur olmaz net bir şey yok bu dv işinde. Yarın öbür gün herkesi birden onaylı yapabilirler.
    Umut yok mu, bunca yıl sonra kazandığım bu çekilişte son güne kadar olacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |