Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Başta crayzcells olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim. Gerek özelden gerek forumdan sürekli iyi dileklerinizi alıyordum. Kısmet son günlere bitti. Daha kendime gelemedim olayın şokunu atamadım. Sakin bir kafada olunca detaylı bir şekilde anlatacağım.
    Süreç bu salı başladı. Dün onayladı. Pasaportta vizeyi görmeden yazmak istemedim. Bugün vizemide elime aldım.

• Sen şimdi mutluluğunu yaşa. Bir ara detaylarını bekliyoruz. Tekrar hayırlı uğurlu olsun. 😄

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orhanvegs hayirli ugurlu olsun 🙂

• Elhamdülillah 🙂 vallahi çok sevindik orhanvegsi 4 aydır tanırım. Kendim almış kadar sevindim. Helal olsun be! Allah bize de bu Kasım ayında nasip etsin inşallah.

• süper bir haber iyi oldu valla

• @orhanvegs hayırlı olsun, gerçekten çok sevindim. Sürecin başından beri forumdaki yazılarınız ve genel anlamıyla ap hakkındaki araştırmalarınızdan, gc için ne kadar istekli olduğunuzu biliyordum finali de sürecin namına yakışır şekilde olmuş.

Bugün itibariyle dv2017 süreci tamamlandı. Bildiğimiz kadarıyla ap sürecine kalan 17 kişiden 13'ü vizelerini aldı. Ben herkesin 30 eylül'den önce vizelerini alacağını tahmin ediyordum fakat kısmet değilmiş. Umarım haklarında hayırlısı olur.

Bundan sonraki senelerde ap'ye kalanlar için ise @orhanvegs dosyası müthiş bir örnek oldu. Ne olursa olsun son güne kadar sabırla beklemekte fayda var.

• İyi dilekleriniz için herkese çok teşekkürler.
    dreminer ile hastanede karşılaştık. İşlemlerimizi birlikte yaptık. sgh2017 argantina ve elvin inde bitmiş olsaydı çok daha güzel olacaktı. Kısmet böyleymiş. Umarım bundan sonra ki hayatlarına her şey istedikleri gibi gider. 17 kişiden 14 kişi aldı. Önce süreci detaylı şekilde yazacağım. Sonra AP durumu ile ilgili format oluşturacağım. Bu sene güzel paylaşımlar sayesinde güzel bir referans oluşturduk. Gelecek dönemdekiler için umarım faydalı olur. Dv2018 ve sonrasında Bu süreçte ki kişiler bundan sonra daha aktif olursa en azından süreç ile ilgili daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz.

• Harika bir haber, mucize gibi birşey olmuş anladığım kadarıyla, detayları bekliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun @orhanvegs , yeni hayatınızda başarılar.

• ⭐⭐

@orhanvegs hayırlı olsun. Eşim abd işine pek sıcak bakmıyor evde fazla konuşmuyoruz. Ama ben dün akşam eve geldiğimde @orhanvegs vizeyi aldı dedim. Ne kadar sevindim sen tahmin et. Tabi eşim o kim dedi o da ayrı bir konu.

• Allah kimseye yaşatmasın böyle bir şey ama çok güzel yine de ya. Hayırlı uğurlu olsun tekrardan.

• @arnblt aynen öyle ben bile eşimle paylaştım. O kadar mutlu oldu ki. Acayip bir DV hikayesi ortaya çıktı. Herkes seninle dertlendi Orhan kardeşim. Hayırlı uğurlu olsun.

• @orhanvegs 🇺🇸🇺🇸🇺🇸 bundan sonra harika bir yaşamınız olsun.🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸 Ve deneyimleriniz bizim için çok değerli , paylaşmayı ihmal etmeyin . 😊

• Bu forumdaki tüm bilgi paylaşımı mükemmel ancak ondan önce şu dosthane ortamı çok az bulunur bir güzelliğe sahip. Özelliklede kazananların az olduğu ve kazanamayanların da olduğu bir forumda kıskançlık ve çekememzlik yerine iyi niyet, paylaşım ve yardımlaşma ortamının olması bu forumdaki postları okurken beni çok mutlu ediyor...

• Tebriklerrrr!!!

• Tebrik ederiz. Pasaporta bastıkları vize bildigimiz bizim B2 USA vizesi gibi bir şey mi ? Başka bir vize mi basıyorlar pasaporta?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sdgluk evet, aynen oyle. gocmen olmayan vizelerle ayni ozelliklere ve sekle sahip.

• ⭐⭐

Sadece sağ üst köşede immigrant visa yazıyor

• slm
    ap süreci bitti istenen belge olarak pasaport ve mailin çıktısını ptt ile gönderdim fakat ptt den gönderim bildirimi oluşturmadan gönderdim aceleden bir sorun olurmu bilmiyorum.

• @m-orhan Administrative Processing (İdari İşlemler) içinde söyledi:

slm
    ap süreci bitti istenen belge olarak pasaport ve mailin çıktısını ptt ile gönderdim fakat ptt den gönderim bildirimi oluşturmadan gönderdim aceleden bir sorun olurmu bilmiyorum.

Hayirli olsun. Sureci atlatmissiniz. Sorunuza cevap gelecektir benim tam bir malumatim yok ama ben size baska birsey sormak isterim. Gelen mailde belirli bir zaman limiti konmus mu size konsolosluktan. Yani pasaportunuzu en gec su tarihe akdar gonderiniz seklinde ? Yoksa herhangi bir tarihten bahsedilmemis mi hic ?

• evet öyle bir tarih var fakat "expiration date" olarak geçiyor.25.08.2018

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |