Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @herseyguzelolacak Nufus kayit ornegi konsolosluktan noter onayli veriliyor. Ben konsolosluktan halletmistim.

• Merhaba arkadaşlar konuyla ilgili bir türlü bilgili bulamadım bilen varsa cevaplayabilirse çok sevinirim

Ben tüm belgelerimi gönderdim l-485 ve çalışma belgesi actively reviewing oldu ancak l-131 hala rewieved bile olmadı. ben bu i131 i doldurduğumda kaç defa giriş için başvurulur kısmında tek seferlik şıkını seçmiştim ve gidiş geliş tarihi olarak mart ayını girdim. ancak yetişmeyecek gibi acaba bana verilecek gezi izni nasıl olur tek seferlik mi yoksa çoklu mu olur? artık geleceğinden bile şüpheliyim 5 ay oldu nerdeyse

• @chrissmith-07 Merhaba endise etmeyin benim de o sekildeydi 6 ay oldu bende de bir sey yok. aylardir actively reviewed :d

• @mazk2104, içinde söyledi: ABD Vatandasi ile Amerika'da evlenip Green Card almak

@chrissmith-07 Merhaba end

çalışma izni geldi mi? bari o gelseydi ya anlaşılan bu sene memlekete gidemiyeceğiz GC işlemleri çok yavaş ya

• Arkadaşlar merhaba... Evliliğin yapıldığı tarih ile çalışma izninin geldiği tarih arasında ortalama kaç ay var? Covid sebebiyle yavaşlamalar vesaire oldu mu acaba... teşekkür ederim

• Herkese selamlar...Kızım adına I-485 başvuru yaptık..ilk başvurumuz, düzenlediğimiz kişisel çek hatalı olduğu için red oldu...bunun üzerinde tüm blgeleri diğerleri geri gelmeden yeniden hemen postayla gönderdik... .4 Mart 2022 tarihinde biometric randevu aldık...Başvuruyu Atlanta/GA'den yaptık...bu forumdaki bilgilerden çok yararlandık...çok teşekkürler...

• @sevil-kaya Merhaba Biz mart 2021 de evlendik. Nisan da basvurduk Kasim da calisma iznim gelmisti

• Merhaba arkadaşlar konu ile ilgili net bilgi bulamadım.Nüfus kayıt örneği yerine Formül A belgesi verilebiliniyor mu?Yan uluslararası doğum belgesi oluyor sanırım Formül A.Bu konuda bilginiz var mıdır acaba?

• @chrissmith-07 calisma izni derken ? o ne yeniyor mu ?

• ⭐⭐

@epsilon05 açıkçası avukatım benden istemişti formül a aldım ama onu kabul etmedi sonra nüfus kayıt örneğini gönderdim öyle kabul etmişti. Yani onların doğum sertifikası olarak kabul ettiği bizim nüfus kayıt örneği

• ⭐⭐

@epsilon05 uluslar arası olması içinde apostil yaptırmalısın

• FYI:

• @emirgenco teşekkür ederim peki e devletten alınması yeterli mi yoksa konsolosluğa gidip oradan mı onamış gerek

• ⭐⭐

@epsilon05 bundan tam emin değilim normalde nüfus müdürlüğünden alınması gerektiğini söylüyorlar ama barkodlu olunca belki kabul görür diyeceğim lakin apostilli olması gerektiğini biliyorum bu yüzden araştırmak en doğrusu olacaktır bi konsolosluğu arayın derim ben

• @emirgenco çok teşekkür ederim

• Kızımın dün biometric randevusu vardı. Her şey yolunda gitti. case status ise" Case Is Being Actively Reviewed" oldu. Acaba RFE olursa yine "case satatus online" kısmından number girip görebilecekmiyiz yoksa diğer online account'dan mı bakmamız gerekli?

• Selamlar,

Benim I-765 case'imin durumu bu sabah "Card Is Being Produced" oldu. Darısı bekleyen herkesin başına! ^^

• ⭐⭐

@btxtr çok sevindim kardeşim

• Merhaba, gc sürecine başladık ama heryerde farklı şeyler yazıyor ve aşırı kafa karışıklığı oluyor. Öncelikle detaylı anlatımlarınız için çok teşekkürler, en anlaşılır şekilde tüm formları belirtmişsiniz.
    Eşim abd vatandaşı ve ben turist vizesi ile buraya geldim. Gc sürecini başlatmak istiyoruz. 6 yıllık tr de evliyiz. Evlilik cüzdanını ing cevirip evraklara ekleme yapacagız ayrıca burada evlenmek istemedik. Hem uzun zamandan beri evlilik daha etkili olabilir diye düşündük. Fakat eşim bu sene ilk defa vergi beyanı yaptı. Son üç yıllık yok. Bu sorun olur mu acaba? Birde görüşme esnasında turrist vizesi ile gelip geri dönmeden başvuru yapmış olmamla ilgili bir soru gelir mi, nasıl cevap verilmeli? Teşekkürler 🙏🏻

• ⭐⭐

@nejlakerim turist vize ile gidip orada oturuma başvurmak yasal değil diye biliyorum sanırım buradan evlilik vizesine başvurmak İcab edebilir birde ek sponsor talep edilebilir tabi daha iyi bilen arkadaşlar cevaplayacaktır mutlaka

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |