Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @funnelweb geçmiş olsun. Umarım vizenizide sorunsuz alırsınız. Benim merak ettiğim zatürre geçirdiniz mi diye sormuş olmaları. Acaba geçirmiş olunca sorun mu teşkil ediyor. Yıllar evvel ben geçirdim. Bu bir sorun mu acaba.

• ⭐⭐⭐

@koc2022, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@smartcells Merhabalar - Bu noktada bir şey sormak istiyorum. Sağlık muayenesi olmadan (gerçi yazdığınızdan bu anlaşılıyor ama) mulakatta vizenizi onaylayabiliyorlar mı? Yani sağlık raporunu beklemeden vizeniz ok, ama pasaporta basılması için sağlık raporunu bekliyoruz manasında mı bir onay?

Evet, dediğiniz şekilde oluyor. Sağlık raporunun olmaması mülakata girmeye ve vize kararının verilip onaylanmasına engel değil. Vize onayı sağlık raporundan bağımsız. Fakat vizenin basılması için sağlık raporu şart. O olmadan basmazlar.

• @beceke teşekkürler

• @erkand merhaba , benim de 3 Martta Unganlar’da randevum var ve 6 sene önce ben de deviasyon ameliyatı olmuştum bununla ilgili herhangi bir belge götürmek gerekiyor mu ?

• @smartcells Teşekkürler.

• @muhtaradana Çok teşekkürler.

• @gokhanbagatur Teşekkürler, umarım herkes hayallerine kavuşur.

• @orhan-cabarov Teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle DV süresindeki herkese bolca şans ve sabır dilerim. Bu sürecin en önemli parçası -tüm deneyimli dostların da paylaştığı gibi- sakin kalıp beklemek, beklemek ve beklemek.

Ben de bekleyen arkadaşların heyecanını ve sürece olan inancını diri tutmak maksadıyla, Amerikan vize sağlık taraması, sağlık raporu ve aşılama ilgili deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha önceki deneyimlerden farklı bir durum ile karşılaşmadığım için deneyimini paylaşan herkese bu kapsamda teşekkür etmek isterim.

Randevu saatinden yarım saat kadar önce Atatürk Bulvarı üzerindeki (ve Kuğulu Park'ın hemen yanındaki) binaya giriş yaptım. Öncelikle birazdan bahsedeceğim tüm işlemlerin aradaki beklemeler dahil toplam 120 dk sürdüğünü, hem Ungan hem de Düzen'deki herkesin ultra saygılı ve nazik davrandığını paylaşmalıyım. Rahat olun 🙂

Kliniğe girdikten sonra çok geçmeden danışmadaki personele 48 saat içerisinde sonucu açıklanmış olan Covid-19 PCR testi, Covid-19 dahil tüm aşı kartları ve aşı pasaportu, pasaportumu ve DS260 confirmation page i teslim ettim.

Belgeleri verdikten sonra aynı binadaki Düzen Lab.a yönlendirildim, kan tahlili ve radyolojik tarama için 47.5 dolar verdim. 50 doların üstünü TL olarak aldım 🙂
    Sonrasında Ungan desk e döndüm ve 40 dk kadar sonra muayene için gelmem istendi.

Bir kahve molasının ardından kliniğe geri döndüm, yine çok geçmeden Prof.Dr.Mehmet UNGAN'ın odasında genel muayeneden geçtim ve kaş ile göz arasında aşılar vuruldu. O kadar hızlı yaşandı ki ne oluyor derken 2 mi 3 mü anlamadım 🙂 Sonrasında sormaya da utandım ama faturda 3 aşı olduğunu gördüm 🙂 Muayene öncesinde iç çamaşırınız kalacak şekilde hazırlanıp bir önlük giyeceksiniz. Bunun öncesinde boy, kilo ve ateş kontrolü yapılacak.
    Genel sağlık, seyahat, biraz da kariyer ile ilgili kısa ve samimi sohbet sonrası danışmaya yönlendirildim ve burada 250 dolar ödeme yaptım. Fatura e-posta adresime yönlendirildi. Raporu alacak olan arkadaşımın bilgilerini paylaşarak merkezden ayrıldım.

Dilerim en kısa sürede mülakat deneyimlerimizi de hepimiz paylaşıyor oluruz. Selamlar.

• ⭐⭐

@kryptonite Geçmiş olsun. Raporu mülakattan önce kendiniz de teslim alabilirsiniz aslında.
    Mülakatta bol şanslar!

• ⭐⭐

@aysenurenc, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@erkand merhaba , benim de 3 Martta Unganlar’da randevum var ve 6 sene önce ben de deviasyon ameliyatı olmuştum bununla ilgili herhangi bir belge götürmek gerekiyor mu ?

Ameliyata dair elinizde olan tüm belgeleri raporları götürün. Doktor şööyle bir gözden geçirmek isteyebilir. Belge falan yoksa sözlü ifade edersiniz.

• @ezgilera Teşekkürler! Şehir dışından geleceğim için ofis saatlerine denk gelemediğimden arkadaşımı yönlendirdim 🙂

• ⭐⭐

@aysenurenc, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@erkand merhaba , benim de 3 Martta Unganlar’da randevum var ve 6 sene önce ben de deviasyon ameliyatı olmuştum bununla ilgili herhangi bir belge götürmek gerekiyor mu ?

Elinizde belge varsa götürebilirsiniz yoksa da orada size sorulduğunda söylerseniz bir sıkıntı olacağını sanmıyorum, bol şans.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@not_born_yesterday 466 mülakat verildi, bunların 319u eu bölgesi.

Ama bu konuları konuşmak için yanlış başlıktasınız. Sizi şöyle alalım:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4402/sayılarla-dv2022?page=1

• soru.PNG

Merhaba. Bana dv2022 için bir mülakat tarihi geldi. Yukardaki görselde görünen soruyu cevaplamam lazım fakat anlamadım hangisini işaretleyeceğimi. Cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler.

• @ezgilera hemen siliyorum. Yer işgal etmesin.

• Yapılan aşıların bilgileri bize veriliyormu . Okuduğum herkes kendisine ne aşısı yapıldığını bilmiyor gibi yazmis🤔

• ⭐⭐

@the-inception, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

Yapılan aşıların bilgileri bize veriliyormu . Okuduğum herkes kendisine ne aşısı yapıldığını bilmiyor gibi yazmis🤔

Aşıları yaptıktan sonra aşı kartı veriyorlar sağlık raporu ile beraber.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

• 316
  • 11
  • 5
  • 6431
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |