Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @megatron mülakat sırasında da değiştirebilirsin, amerika'ya giriş yaparken de diye yazılmıştı diye hatırlıyorum.

• Selamlar,

AIS kaydı sırasında dosya numarasını, ilgili alanın yardım satırında olduğu gibi, 2022EU00009xxx olarak giriyorum fakat "randevu için hazır değil." mesajı çıkıyor ve kabul etmiyor. CEAC de In Transit durumunda gözüküyor numara. Ready olduktan sonra mı AIS kaydını açtırabileceğiz acaba? Dün mülakat alanlardan AIS kaydını yapabilen oldu mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmetdacic AIS için çok erken, mülakattan 10-15 gün öncesine kadar açılmaz.
    mülakat günü bile yapsanız olur, acele etmeyin.

• @gucarslan Teşekkürler! O zaman sağlık muayenesi randevusuna geçeyim 🙂 Önce AIS - Sonra Muayene randevusu diye kalmıştı aklımda.

• Herkese hayırlı olsun. Vize görüşmelerinizin sorunsuz geçmesi dileğiyle, darısı randevu bekleyenlerin başına 🙏

• Herkese hayırlı olması dileği ile ve umarım sıra bizlere de gelecek. Forumu takıp edıyorum ama yıne de sormak ıstyorum, DS260 formunu doldurduktan sonra evrak vs gondermeye gerek yok dogru mudur ?

• Herkes için hayırlı olsun , darısı biz diğer bekleyenler için. Forumu takıp edıyorum olabıldıgınce yınede sormak istıyorum, DS 260 formunu yolladıktan sonra evrak vs yollamamıza gerek yok değil mi ?

• Amerika'ya ilk girişi yaptıktan sonra greencard'ın belirttiğimiz adrese ulaşması ortalama ne kadar sürüyor? Bir de greencard'ı aldıktan sonra tekrar gir çık yapmamız mı gerekiyor?

Amerika adresimi ona göre ayarlayacağım. Bildiğiniz ve önerebileceğiniz adres kiralama hizmeti veren bir firma varsa öneride bulunmanızı rica ederim.

• @caganpaker Green Card'ın ulaşma süreci biraz değişken sanırım. Çok kısa sürede geldi diyenler de var, bekledim diyenler de olmuştu. Tekrar gir çık yapmanıza gerek yok. Forumda Turquoise Horizon Danışmanlık var, kendileri adres kiralama hizmeti veriyor.

• sonunda mülakatlar verilmeye başlandı.
    herkes için hayırlı olsun.

Dosya Numarasi: 2020EU4XXX
    DS-260 Gonderimi: 10/06/2021
    Saglik Muayenesi: 26/02/2022
    Vize Mulakati: 04/03/2022
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: (ornek: Mayis 2020)

• Merhabalar,
    5 ay 2 gün sonra şöyle bir e mail aldim.

ALTINTEPE, SEHMUS:You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

Baktığımda dosyanın Ankaraya geldiğini gördüm. Gelen arkadaşların gözü aydın. Darısı bekleyenlerin başına inşaallah.

• ⭐⭐⭐

@goldenhill, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar,
    5 ay 2 gün sonra şöyle bir e mail aldim.

ALTINTEPE, SEHMUS:You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

Baktığımda dosyanın Ankaraya geldiğini gördüm. Gelen arkadaşların gözü aydın. Darısı bekleyenlerin başına inşaallah.

Hayırlı olsun. Mülakat gününüz hangi gün?

• pcr testi muayenede zorulumu,
    aşılı olup olmama durumu değiştiriyor mu bilen varmı?
    teşekkürler.

• @stiff Teşekkürler

• @smartcells şuan kesin mülakat sayısı 112 mı yoksa artış oldu mu acaba ?

• @smartcells çok teşekkür ediyorum. Yazmayı unutmuşum😊 7 Mart,saat 10:15

• Toplamda 130-150 adet vize bekleyen sayısı var TR vatandaşları için bu diğer ülkelerin Ankara'da mülakat yapmasıyla daha da artıyor bence güzel bir açılış oldu umarım herkes sorunsuz bir şekilde vizesini alır gider.

• ⭐⭐⭐

@kitapsever, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells şuan kesin mülakat sayısı 112 mı yoksa artış oldu mu acaba ?

135 forum ve telegram grubundan
    10 kişi kadar da dışarıdan haber aldığımız var

Şu anda 150 civarında kesinleşmiş EU mülakatından haberimiz var.
    AS ve AF için tam sayıyı CEAC'tan dataları çekince göreceğiz

Ankara'nın dün EU+AS+AF toplam 300 civarında DV mülakatı verdiğini tahmin ediyoruz

• @smartcells bilginizi aktardığınız için teşekkür ederim🙏

• ⭐⭐⭐

DV2022 süreci ile ilgili hazırladığımız ve günde 4-5 defa update edilen özet tablolardan sürece ait tüm bilgileri takip edebilirsiniz:
    Link >> DV2022 Özet Tablo

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |