Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @karva selam 🙂 bende ucundan kazandım şükür .. hocam bence yetişecek . yetişssin diye yüksek açıklanmadı zaten . afrikanında curretini geri almışlar o yüzden çok rahat yetişir .

• @yekta inşallah... çok teşekkür ederim.

• @arnblt çok teşekkür ederim...

• ⭐⭐

@yekta birde bunun stresinimi yapıcan şimdi🙂 Tr den olsa olsa 50 60 dosya çıkar eylüle. 100 çıksa ne olur rahat ol. AF de durum farklı. Bence hesap edemedikleri bir şey oldu. Current olunca ümitsiz olanlar bile form doldurup beklemeye başladı. Onlarda kestiler süreci.

• @arnblt yok abi ya stress devri bitti . level atladık artık buraya geldik :))) unganlar igneyi şöyle yaptı filmi böyle çekti . bavula ne koysak acaba falan muhabbeti dönsün artık :))

• ⭐⭐

Sen tektin değilmi. Yok pardon yeni evli. Biz 3 kişiyiz. Her iğne aslında bana batırılıyor olacak🙂

• @arnblt aynen abi yeni evli 🙂 valla okadar çok beklettiler ve sınırdan verdiler ki o iğneler bana şeker gibi gelir artık :))

• bu arada buraya gelmişken bir sorum olacak .. bizim çıkarttıgımız pasaportun süresi doldu . konsolosluk sürecine kadar pasaport numarasının lazım olacagı yerler var mı ? pazartesi ilk işim pasaport cıkartmak olacak ama nezaman gelir yeni pasaport emin degilim

• ⭐⭐

Sağlık muayenesinde lazım olacak. Bir an önce o işi hallet, oasaport için kuyruk var

• tamamdır abi . siz aldınız mı saglık muayene randevusu nekadar zaman var şimdi önümde

• ⭐⭐

Ben 27 sine aldım bu ayın. Senin en geç 28 Ağustosta pasaportun elinde olsun. Belli olmaz 1 eylüle mülakat verirler.

• şuan randevu takvimine bakiyorum yaşadıgım ilçede en yakın 27 agustos veriyor . cevre uzak ilçelerden basvuru yapabiliriz degil mi . nufus müdürlügüne geçmiş yuh yaa 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@karva DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese merhaba, son bulletin ile ucundan şansını devam ettiebilenlerdenim. 25775in üzerindeki arkadaşlara çok geçmiş olsun, inanın ne hissettiğinizi çok iyi biliyorum...

Daha önce muhtemelen bu sorunun cevabı verilmiştir ama bir türlü bulamadım. Şimdi mülakata giren arkadaşlar daha iyi bilirler muhtemelen, Eylül için mülakat tarihini yaklaşık ne zaman öğrenebilirim? Sizce mülakata çağrılmayan kişi olur mu 25775'in altında olduğu halde? Yoksa hepsi yetişir mi?

Ümidi kesmişken hala inanamıyorum, hala stresliyim yok yine de çağırmazlar belki yetişmez diye...

Agustos'a kadar tarihiniz gelmis olur.

Eger son 30 gunde dosyasini gonderen olmadiysa 25.775'in altindaki butun dosyalar sira alir. Zaten vizelerin bitme sikintisi oldugunu hic sanmiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yekta DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

şuan randevu takvimine bakiyorum yaşadıgım ilçede en yakın 27 agustos veriyor . cevre uzak ilçelerden basvuru yapabiliriz degil mi . nufus müdürlügüne geçmiş yuh yaa 😞

alabiliyor olmaniz lazim. Pasaport numarasi PTT kaydi icin de gerekiyor diye hatirliyorum.

• @erhan91 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

merhaba, mulakata giderken goturmem gereken belgelerin maili geldi onunla ilgili bir kaç sorum olacaktı
    1-Marriage Certificate (Original and English translation with copy).
    High school or University Diploma (Original and English translation with copy).evlilik cuzdanı ve dıplomamın cevirisini istemiş goturmem gereklimi
    2-DS260 form (Electronic submission), Please complete an electronic visa application. Oglum için istenilen belgelerin altındada boyle sarı ısaretli bir yazı cıktı formu kontrol ettım copmlete yazıyor ne yapmalıyım

@crazycells Bana bu email gelmedi. Bunun için bir şey yapmam gerekiyor mu?

• @crazycells çok teşekkür ederim.

• @yekta merhaba hayırlı olsun hepimize. Nerede oturduğunu bilmiyorum ama kocaeli ve sakarya nın bütün ilçelerine bak 1 2 gün sonrasında yer vardır. Eskiyse ehliyeti de değiştir bence. İyi günler.

• ⭐⭐

@yekta nüfus müdürü ile gidin görüşün acil olduğunu söyleyin yardımcı olabiliyorlar bazen.

• 100 km uzaktaki ilçeye ögleden sonraya aldım randevu . merkezdekine sabah denicem olmazsa ilçeye gidecem artık . tesekkürler

• @yekta aynen ben pasaport alirken orada bi aile vardi yeni kimlik almasi gereken polis memuru nufus mudurlugune durumun aciliyetini anlatip sira alabilecegini soylemisti. Bu tarz aciliyeti olan konularda anlayis gosterebilirler. En azindan denemekte fayda var.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |