Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• hayirlisi olsun arkadaslar. nasip degilmis hoscakalin.

• Bu sene bari ciksaydi yine basvurmustuk.

• @superdem22 Allah razı olsun kardeşim yaaa valla kendime sevindiğim kadar sizlere üzüldüm :(( ek çekiliş olur mu 50 bin yakalamazlarsa ?? Af cırrent geri almışlar galiba .

• inanın ki şimdiden bele artık amerikaya nefret ediyorum

• Geçen seneden 2000 daha fazla cn verip bu yıl 1000 vize daha az veren KCC ye ne diyelim. Neyse sonuç açıklanmış. Artık şemsiye açılmaz. Gidenlerin yolu açık olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

numarasi 25.775'ten yuksek olan herkese gecmis olsun arkadaslar, maalesef forumda bu husran dolu yili unutmak kolay olmayacak.

Tabii ki farkinda olmakta fayda var, cekilis ABD'ye gitmenin ne tek yolu, ne de en cok tercih edilen yolu... Oldukca fazla genc arkadas var burada bizimle, bu arkadaslar ABD'de yasamak konusunda isteklilerse diger gocmenlik yollarini arastirmaya baslayabilirler. Tabii ki hicbiri su anki sans kadar kolay ve puruzsuz olmayacak; ama en azindan baska yollarin oldugunu da unutmamak gerekir. Ben en yakin zamanda foruma bilgi sahibi oldugum tum yollari aktarmaya calisacagim.

Sirasi gelen arkadaslara da bol sanslar. Diger arkadaslar icin ne kadar cok uzulsek de, sizler icin sevincliyiz.

Yolunuz acik olsun...

• @yekta abi bu saatten sonra hiç birşey olmaz artık. Boşuna umutlanmaya da gerek yok. Bu son noktaydı .. Senin adına çok sevindim. yolun açık olsun şimdiden

• @superdem22 eyw hocam . Sen donanımlı adamsın her ülke alır seni . İnş Kanada olurda yakınlaşırız

• dikkat ettiniz mi bu durumu..
    af yı 39500 e çekiyor
    yinede vermiyor eu ya bu nasıl bi hesap

• ulan kcc derdin neydı bızımle analamdım kı afrıkayı currenttan cıkartmıssın 39500 e vermıssın yazık gunah adamlara alay eder gıbı kepazelıge bk.

• Demekki bu sene vermek istemediler

• @yekta estagfrlh abi. Buradaki bir çok arkadaş gibi şimdi farklı fırsatlara yönelicez artık. Bu süreçteki belirsizlik elimizi kolumuzu bağlamıştı. Şimdi biraz daha nefes alıcaz.

• Aynen en azından o iki senelik belirsizlik yok artık. Başka ülkelere bakarız.

• çiftlik bank mağduru gibi olduk iyi mi. çok kötü hissediyorum yine de şu gc sırası gelmediği için 😞

• Ben çeşmeye gidiyorum canımı sıkamayacağım. Yaşadığınız yeri sevin arkadaşlar Türkiye de güzel ülke hala. Neyse İzmir'de olan kader kurbani arkadaslar yazın görüşelim dertleselim 🙂

• Neyse dostlar. 1 yılı gecirdik umutlu heyecanli bir bekleyisti sonunda olmadi maalesef.hikaye burada bizim icin biter. Sonraki senelerde denemeye ve baska yollar aramaya devam.artik piyango kazansam bile onumde parayi gormeden inanmam.en azindan ciktigini gorduk sans bu yine guler. Bu sene agziyle degilde malum yeriyle guldu. Tabi cikar sansima yine yuksek olur. Tabi artik amerikaya gitmek istermiyim bilmiyorum bu hayal kirikligi yetti.

• @crazycells teşekkür ederiz büyük hüsran oldu çok büyük. Diğer göç yollarıyla ilgili aydınlatabilirsen çok sevinirim inan cidden artık burada yaşamak istemiyoruz. Sence ikinci bir çekiliş olurmu çok fazla boşluk var olacak çünkü

• eylul bullettini olmiycak mi? yaa

• Araştıran hesaplayan yorum yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum emekleri için hüsranla birlikte bir rahatlama da yaşıyorum artık bittiği için hala bu platformda olacağım başka ülkelere bakarız belki birlikte herkese sevgiler

• Bosverin ikinci cekilisi filan sans %1 se %0.5 olur.insan iste umut etmeden edemiyor. Bu sene vermek istemediler vizeleri verebilecekleri halde. Yine gitmesine gidilirde hic biri gc gibi ozgurluk saglamiyor. Elbet bi yerde tikayacak .evlilik disinda

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |