Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ecom düşünmüyor değil aslında atacağım hatta ama son umut 29 Ekim'e kadar bekleyeyim diyorum. Ne bileyim belki gelir diyorum. 😞

• @Esra-Esra bencede bir kaç gün bekleyip bir mail atın derim. Kötü senaryoyu düşünün birde belki bir dahaki ayda randevu vermeyecekler dosyanız gözden kaçtı takıldı gibi düşünün. En azından denemedim demezsiniz daha stressiz beklersiniz. Bol şans umarım gerek kalmadan randevunuz gelir.

• @ecom daha kötü senaryolarım bile var 🙂 bu kadar gergin değildim aslında ama bu sabah Eylül 2021 e geçtiklerini öğrenince gerçekten çok çok üzüldüm ve gerildim. Çok sabırlı biriyimdir normalde ne hale getirdiler beni 😞

• @Esra-Esra uzun belirsiz ve aileden aynı yıpratıcı bir süreç normal böyle hissetmeniz biz elimizden geleni yapalım olmuyorsa doğru zaman değildir vardır bir hayır.

• @ecom Umarım öyledir. Tekrar teşekkür ederim. 🙂 🙏

• @Esra-Esra

Malesef, bize de gelen bir sey yok. Ben her yere email attim bile. Randevu verirlerse bu gun yarin ne guzel zaten, diger turlu en azindan erken gondermis olmak istedim emailleri.

• @senes Ben bugünü de atlatayım yarın atacağım. Bakalım size ne cevap gelecek?

• Nvc’den beklentim kalmadi zaten size yazdiklarini gorunce. Bir umut konsolosluk doner belki.

Nvc arama da almiyor artik. Tek kapi konsolosluk.

• @senes Konsolosluk sitesindeki soru formunu mu doldurdunuz?

• @Esra-Esra eylül 2021 e mi geçtiler? şok oldum. Hemen atın bence konsolosluğa mail böyle bir kanal varsa, ne kaybedeceksin ki.

• @hulyaek maalesef. Ben de şoka girdim bugün ve sabahtan beri yaşadığım stresi anlatamam. Yarın atacağım mail konsolosluğa. Gerçekten ruh sağlığımı bozuyorlar artık. 😪

• @hulyaek greencard ücretini ödediniz mi acaba

• @hulyaek bende ödedim fakat merak ettiğim bir konu var greencardı ABD ye girdikten sonramı bize postalayacaklar yoksa ödedikten sonra mı

• @horoz Greencard'inizi ABD' ye giris yaptiktan sonra bildirdiginiz adrese yollayacaklar. Benim SSN 1 hafta sonra, Greencardim da 1 bucuk ay sonra gelmisti.

• @Esra-Esra
    Konsolosluk email’ime donus yapmis. NVC’ye sorun, dosyaniz hala onlarda demisler.

• @senes banada aynisini yazdilar , NVC zaten milyon kere sorduk onlarda dosyaniz Konsoloslukta diyor. ne olyor anlayamadim vallahi.

• @senes @nevermore "Allah razı olsun karşiim" diye cevap yazmalık bir mail olmuş. Heyy Allahım ya. Ben de attım bu sabah.

• Ne olur siz de almis olun. Bana simdi email geldi interview icin. Kasim 15’e.

Benzer Başlıklar

• 116
  • 3439
  • 644
  • 50
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |