DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yasmin982 çok teşekkürler canım. Darısı biran evvel senin başına🙏

• @lina çok teşekkürler güzel dilekleriniz için. İnşallah sizde en kısa zamanda ailenize kavuşursunuz🙏

• @moonlight bu normal bir kaç gün sonra denemelisiniz.

• @ecom bana da randevu gelmedi ve ben de at NVC yazıyor bu durumu anlamadım.

• Mülakatı konsoloslukta mı olucaksınız yoksa yeni açılan uscis ofisinde mi?

• @yasmin982 çok sağolun. dilerim secim sayesinde hepimiz en kısa sürede sevdiklerimize kavuşuruz.

• randevu alan herkesi bol bol tebrik ediyorum. biz de haziran ayında current oluyoruz. sabırsızlıkla bekliyoruz.

• @zt35 bu dosyanizin hala nvc de olduğunu henüz Ankara’ya gonderilmedigini gösterir. Sizin dq tarihiniz nedir?

• @ecom şimdi DQ tarihimi yazdım 29 Temmuz 2023 .

• Merhaba bu onaylanan DS-260 formunu update etmek mi gerekiyor görüşme öncesi yada tekrar doldurmak gerekirmi son gelişmelere göre? Sanki doktor sayfasında son 6 içinde update olmuş gibi bir ibare hatırlıyorum

• Selam arkadaslar. Sukurler olsun bize de Haziran ayi icin randevu verildi. Herkese hayirli ugurlu olsun.

• @zt35 dün randevusu gelmeyen diğer arkadasimizinda dq tarihi biraz ileriydi sanırım bundan kaynaklı henüz randevu gelmemiş olması. Neyseki bülten hala ilerliyor umarım böyle devam eder. Randevu alamayanlarda diğer aylar randevularini alırlar.

• Herkesin randevusu hayırlı olsun. Hiç değilse aramızdan bazıları kurtulmuş oldu

• @gembruce bu ay sonu gelir mülakat haberi

• @zt35 bu ay sonu yada haziranda randevu gelir temmuza yada ağustosa

• Ben bu süreçte vatandaş olursam daha hızlı konsolosluk randevusu gelir mi biliyor musunuz?

• Herkese merhaba , Ds-260 formunun konfirmasyon sayfasına nereden ulaşabilirim ? Ayrıca hastane randevusu oluşturabilmem için Ds-260 formunun barkod numarası gibi bir bilgi istiyoruz. Ben anlayamadık. Bilgisi olan var mı ?

• @gizemaö https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx sayfasından IV Application sekmesi altında bulunan başvurunuza View diyerek açılan başvuru sayfasında yukarıdan Sign kısmına tıklayarak ulaşabilirsiniz. bende birkaç kez denemek gerekti sürekli login sayfasına yönlendirdi ama sürekli deneyince sonunda confirmation page e ulaşabildim.

• benim de bir sorum olacaktı, ds260 formunda belirtilenden farklı bir geçerli pasaport ile mülakta gidersem sizce kabul ederler mi benzer bir deneyimi olan olmuş mudur acaba?

• @moonlight

Cevabınız için çok teşekkürler. Bende aynı durumdayım bunu avukatımıza sordum haber bekliyorum. Cevap verdiğinde sizinlede paylaşacağım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |