Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@1877ru ilginc, siteye 3-4 farkli yerden de ulasabildim ben...

Su da ingilizcesi:

evet, sponsorunuz gerekli belgeleri size postalayacak, siz de mulakat sirasinda yaninizda gotureceksiniz.

• @crazycells siz aralık 6000 hakkında düşünüyorsunuz? 28 bin sıkıntı damı sizce

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@metert ben genelde bu sayilari cok dusunmuyorum 🙂
    Bu sayilar uzerine destanlar yazmanin ya da saatlerce konusmanin hicbir getirisi olduguna da inanmiyorum 🙂 Bu sayilar aciklanan resmi sayilardir ve bizler ya da baskalari tarafindan degistirilmesi mumkun degildir 🙂 o nedenle en iyisi diger aylarin numaralarini beklemek olacaktir. Tabii ki kazanan yogunlugunun azligindan dolayi ilerki aylarda daha hizli artislar olacaktir. 28.000'in sikintida oldugunu dusunmuyorum 🙂

• Kazanan yoğunluğunun azlığından kastınız nedirr

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

Sn @crazycells bende sizin gibi düşünüyorum. 3 aya kalmaz ciddi sıçramalar olur. Bu sene bence hem KCC nin yöntem değiştirmesi hemde %7 sınırını geçen ülkeleri çokluğu yavaşlamaya sebep oluyor. Ukrayna özbekistan gibi ülkelerin çok başvuranı ve kazananı olması süreci yavaşlatıyor.

• Case No büyük olunca çileye dönüşen süreç bu seneki saçma sapan siyasi olaylar ve artış oranı ile iyice rayından çıktı. Zaten aman şu eksik olur mu, bundan dolayı elenir miyiz dediğimiz durumda artık acaba bir ihtimal çağrılırmıyıza geldik. Ne olacaksa olacak normal hayatına dön de diyemiyor insan. Tahmini 7-8 ay sonrasına geleceğini düşündüğümüz rakamlar saçma sapan bir hal aldı. 2006'daki gibi Ağustosa kadar 16 bin cutoff yapıp sonrası current mı diyecekler ne diyecekler. Böyle uzun ve yıpratıcı süreç cidden çok saçma ve yapacak bir şey yok.

• Daha 3. aydan öldük bittik yapmanın anlamı yok bence, bu 12 aylık uzun bir süreç ve bu süreçte tedirgin olmak için en az yarısından fazlasının geçmesi beklenmeli. Ayrıca tedirgin olmak ta hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Sonuçta elimizden bekleyip görmekten başka bir şey gelmiyor. 🙂

Tekrarlıyorum Amerika ambargo uyguladığı İran'dan bile GC başvurusu kabul ediyor ve kazananlar vize alanlar var. Bu yüzden ufak tefek siyasi atışmaların Türkiyenin GC prosesini etkileyeceğini sanmam.

• @asilcenk kesinlikle katılıyorum size...
    Britsimon yazısı aşağıda arkadaşlar.. sabır biraz.. Elimizde olmayan süreçlerle ilgili olumsuz düşünüp, karalar bağlamanın anlamı yok...

So let’s use EU region to explain the concept. After three Visa bulletins we can see they have released numbers up to 6000. So – they are going at a pace of about 2000 per month. If that pace were to continue throughout the whole 12 months, we would only get to 24000. BUT that is not what will happen. If you look at the 2017 chart for EU, you will see that the case number density (cases per 1000) decreases as the U2 countries are hit. The first was at 15000, the second drop happened around 17000. After that point the holes rate became about 60%. So – when KCC make 2000 cases current in the early number range, that means they are making about 1600 actual cases current. After CN17000, 2000 cases would only yield 800 actual cases. If they want to make 1600 cases current, they would have to double the amount of case numbers they make current. That means they will increase the case number progress later on.

• Merhabalar kafama takılan bişey var 2018 talihlisiyim case 35XXX bu numarayla büyük ihtimalle bana sıra temmuz ağustos gibi gelicek geçen sene wat yaptım iş teklifim var haziran 1 de orda olmam gerekiyor yani j1 vizesine başvurmam gerekiyor bu iki vizeyide ayni anda almak bir oroblemmi cunku greencard hazirana kadar muhtemelen gelmiycek ?

• @road2america bu arkadaş daha öncede 36-37 binleri bulur diyordu. Şimdi 17bin cıvarlarına düştü şeklinde yorumlamış sanki.

• @gkhanfeez burda bir yanlış anlaşılma var. Öngörüsü 17000lere felan düşmüş değil. Dediği sadece, 2017 çekilişlerini referans alırsak 17000lere kadar her 2000 CNdan ortalama 1600ü aktifken 17000den sonra her 2000 için ortalama 800 CN aktif diyor. 15000-17000den sonra current olan CNlerin artacağını söylemek istiyor.

• Slm arkadaşlar şunu da unutmamak gerekir GC alanların aile üyelerinin sayısı burada etkili . Her çekilişi kazanan anlamında 50000 kişi değil. kazananların ailesini de kapsıyor. Buda demek oluyor ki aslında numarası öncelikli olup aile sayısı fazla olanlar Case numberı yüksek olanları otomatik olarak etkiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erol95 Normalde bu surecte ikinci bir vize alabilirsiniz. Ama J1 vizesi, 2 yil kuralindan dolayi Green Card ile celisen bir vize turu. O nedenle size tavsiyem J1 ile is baslangicinizi erteleyip, Green Card ile ABD'ye girisinizi yapmaniz.

• Arkadaşlar mülakata giren kimse yok mu bizden ?

• @apostleoftruth bende çok merak ediyorum iki haftadır sürecini yazan olmadı

• @greenleo DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

olmadı

sanırım mülakata girenlerin hepsi girdi bu ay için. excel'de de ilk hafta görünüyordu hep. demek ki ilk 2 haftaya sığdırıp tamamlamaya çalışıyor elçilik.

• Doğrudur

• Merhaba Ben vize görüşmem de hali hazırda kredisini ödemeye devam ettiğim, evimin tapusunuda göstereceğim , bununla iligili olarak vize görüşmesine gitmeden önce evin faiş bedelini bellirlemek için resmi bir belge almamız gerekiyor.Remax emlaktan alacağımız bir belge yeterli olur mu ?
    Tam olarak ne yapılması gerekir ?

• @1877ru emlakçıdan alacağınız kaşeli imzalı belge yeterli olur.

Benzer Başlıklar

• 9486
  • 1234
  • 5
  • 516
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |