Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @smartcells Çok açıklayıcı oldu. Teşekkür ederim. Bunu wordde yazıp pdf'e çevirmek yeterli demi?

• ⭐⭐⭐

@civilengineer Yeterlidir. PDF’i de uygun isimlendirme ile direkt KCC’ye göndereceğiniz evraklar icine ekleyip gönderirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ekim Vize Bülteni Yayınlandı!

EU bölgesi için cut-off 5300 olarak açıklandı!
    DV2022 talihlileri için hayırlı olması dileğiyle.

*bu rakamlar Kasım'da mulakat alabilecek talihlileri göstermektedir.

• @gucarslan Ekim ayında EU5300e kadar olanlar mülakata çağırılacak anlamına mı geliyor? Teşekkürler

• @uaa491 hayır. Ekim'in cut-off'u 2300.
    Bu rakam Kasım için.

• @eynar cevabınız için teşekkürler. 5300e kadar olanlar Kasım ayı içinde mülakatlarını olacak diye anlıyorum o zaman?

• @uaa491 rica ederim. Bir aksilik olmazsa evet. KCC'nin istediği evrakları gönderdiyseniz ve süreçte bir aksama olmazsa, inşallah Kasım'da mülakat alacaksınız.

• ⭐⭐⭐

@uaa491, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@eynar cevabınız için teşekkürler. 5300e kadar olanlar Kasım ayı içinde mülakatlarını olacak diye anlıyorum o zaman?

Cut-off numarasının altında olmak demek evrakları tamamsa ve onaylanmışsa mülakat ALABİLECEĞİNİ gösterir, alacağını değil. Bu konsolosluğun iş yüküne, kapasitesine ve açık/kapaılı olmasına göre değişir.

• @smartcells, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@uaa491, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

@eynar cevabınız için teşekkürler. 5300e kadar olanlar Kasım ayı içinde mülakatlarını olacak diye anlıyorum o zaman?

Cutover numarasının altında olmak demek evrakları tamamsa ve onaylanmışsa mülakat ALABİLECEĞİNİ gösterir, alacağını değil. Bu konsolosluğun iş yüküne, kapasitesine ve açık/kapaılı olmasına göre değişir.

Evet bu çok daha doğru bir ifade. Çok teşekkürler düzeltmeniz için.

• Merhabalar. Evrak talep maili aldım ve bunun doğrultusunda evraklarımı gönderdim. Gönderdiğim evraklar arasında doğum belgesi yani vukuatlı nüfus kayıt örneği Türkçe. Bu bir sıkıntı yaratır mı? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Aytek Eğer mülakat yeriniz Ankara olacaksa hayır yaratmaz.

• Herkese merhaba. 2022 tahlilisiyim. Case Numaramiz 10800. Ds260 formunu 20 TEMMUZDA doldurdum fakat kcc den halen istenilen evraklar ile ilgili bir email gelmedi. Kcc den email gelme suresi yaklasik kac gun oluyor. Sizce endişelenmeye gerek varmi. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@mstktlb Belli bir süresi yok. Evrak talep mailinin sabırla gelmesini beklemeniz gerekiyor.

• Türkiyede, Ankara dışında mülakat yeri yok değil mi?

• @uaa491 DV vizeleri Türkiye'de Ankara dışında işlem görmüyor.

• @semavi ceac veri istatistiklerinde görünen refused sayılarının bir çoğu ap ye kalan kişiler.Ceacda 5 Mart 2020 den sonra ap kalan kişilerin hepsi refused olarak gözüküyor doğal olarak bu ayrıntıyı bilmeyen arkadaşlarımızda endişe ediyor.Ankarada mülakata giren eu kotasındaki kişilerin red oranı çok düşük

yapılan değişikliğin linkini aşağıya bırakıyorum

https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/visas-ceac-case-status-change.html

• @Sono AP ye kalan ne demek oluyor açıklayabilir misiniz rica etsem

• ⭐⭐⭐

• Sayın @crazycells ve sayın @gucarslan merhaba. 9 Ağustosta mahalle muhtarından mühürletip iadeli taahhütlü gönderdiğim Almanya polis certificate talep belgesi 18 ağustosta Bonn a teslim edildi. Oradan 30 ağustos ta postaya verilmiş.Ve bugün 20 Eylül de posta kutumda olduğunu gördüm. Normal posta yolu ile göndermişler. Artık mülakat alırsak hem doğum belgesi hem de polis belgesi tamamlanmış oldu. Bekliyoruz sabırla.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AYSY33, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

Sayın @crazycells ve sayın @gucarslan merhaba. 9 Ağustosta mahalle muhtarından mühürletip iadeli taahhütlü gönderdiğim Almanya polis certificate talep belgesi 18 ağustosta Bonn a teslim edildi. Oradan 30 ağustos ta postaya verilmiş.Ve bugün 20 Eylül de posta kutumda olduğunu gördüm. Normal posta yolu ile göndermişler. Artık mülakat alırsak hem doğum belgesi hem de polis belgesi tamamlanmış oldu. Bekliyoruz sabırla.

Gozunuz aydin 🙂 👍
    bilgilendirme icin tesekkurler, ayrica su baslikta da bilgi olarak paylasirsaniz harika olur:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/150/türkiye-dışındaki-ülkelerden-adli-sicil-kaydı-almak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |