Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gizemaö genelde her ayın ikinci cuması açıklanıyor en geç ama tarih olarak da şimdiye kadar 5-9u arası açıklandı eli kulağındadır her an açıklanabilir

• @gizemaö şimdi aciklandi bakabilirsiniz

• Mayıs Bülteni açıklandı 1 Haziran 2021 yanlış görmüyorum değil mi ? O zaman biz bu ay randevü maili alacakmıyız yani 🤔

• Top artik Ankara Buyukelciliginde. Ancak onlar bize current oldugumuz 6 ay boyunca randevu veremediler. Toplamda 18 aydir DQ halde bekliyoruz. ilk 6 ayi Current, 1 yil da visa bulettinin gerisinden.

• @tubasemra

Merhaba , bültende A tablosunun altında 08NOV2020 tarihinden önce başvuranların Mayıs bülteninde numaralandırılıcağına dair bir yazı var.

• @gizemaö evet şimdi okudum teşekkürler çok ilginç gerçekten bi iş yapıyorlar onu da yarım yamalak hayırlısı olsun mail alanlar yazarsa bir fikir olur aklımızda hiç olmazsa o yüzden randevü maili alanlar yazsın lütfen

• @Caner-Türk

Evet , teşekkürler 🫱🏻‍🫲🏼

• Current olan arkadaşların gözü aydın. Hapishanede beraber beklediğimiz koğuş arkadaşının dışarı çıkması gibi sevinebiliyor insan 😕

• Peki şimdi 8 kasım öncesindekilere mayısta kesin randevu gelecek demek mi oluyor bu? Ankara da bayram sebebiyle kapalı o da bir hafta atacak şimdi.

• @moonlight

Muhtemelen öyle olacak.

• Hayırlı olsun askıdan indik de ben anlamadım geçen bültende fiscal year sonuna kadar maksimum 6 ay ilerleyecek demedilermi şimdi 1 ayda 10 ay ilerledi. Enteresan yani

• @patron3535 Aman ilerlesin de sorgulamıyorum ben artık 😂

• @lavita aynen katılıyorum da biraz tutarlı olsunlar.
    Bide puzzle gibi yazılıyor şimdi haziran 2021 aktif oldu ama mayıs için kasım 20 öncesimi randevü alacak o zaman bu ay neden haziran a kadar açtın arkadaş nasıl bir yazıdır

• Herkese hayirlisi olsun.

Mayıs ayı için, öncelik tarihleri 08 Kasım 20'den önce olan tüm ülkelerden başvuranlara ülke başına limitten muaf olan F2A numaralarının verilmesine izin verilmiştir. Ülke bazında limite tabi olan F2A numaralarının, öncelik tarihleri 08 KASIM 20'de başlayıp 01 HAZİRAN 21'den önce olmak üzere, MEKSİKA HARİÇ tüm ülkelerde ücretlendirilen başvuru sahiplerine verilmesine izin verilmiştir. MEKSİKA için sağlanan tüm F2A numaraları ülke başına sınırdan muaftır

Yani sair burda ne diyor arkadaslar. Havuz problemine dondu bulten isi 😁

• @itsmebb valla puzzle gibi geçen ayda kimse anlamadı yok sezon sonuna kadar en fazla 6 ay ilerlermiş falan düzgün yazsalar iyi olcak artık YouTube da göçmenlik avukatlıkları yorumluyor yeni bülteni onları izleyeceğiz

• @moonlight önceki bültenlere baktım current bitikten sonra her ay bu tabirler gelmiş açıklamaya sanırım Mexico ile ilgili çünkü f2a da geriden gelme var. Bence bu bültene göre haziran 2021 e kadar herkes current oldu ve sırasıyla alacaklar tabi bu hafta Ankara kapalı haftaya randevular gelmeye başlar mayıs için tabiki 45 günlük bir periyot

• Bu her ne olursa olsun güzel haber arkadaşlar. Umarim böyle ileri doğru devam eder her şey çok yorulduk yıprandık. Bayram hediyesi gibi oldu moral verdi bu bülten. Randevular neye göre ilerleyecek bu ay ilk randevular verilmeye başlandığında anlarız.
    Herkesin bayramını kutlarım nice güzel sağlıklı ailelerimizle birarada olduğumuz bayramlarimiz olsun inşallah🙏💐

• Evet NVC den mail alan yada konsolosluktan randevu alanlar buraya yazsın süreci birlikte takip edelim.

• @itsmebb benim anladığım şu. Mayıs ayı diye özellikle belirttiği için Kasım 2020 yılına kadar başvurusu olan kişilere mayısta randevu planlanacagina dair bir not gibi. Haziran bülteninde böyle bir not olmazsa pd tarihide currentsa dq ye göre sıradan devam edebilirler randevu vermeye. Tabi kafa karıştırıcı bir açıklama, bu benim anladığım. Asıl randevular dağıtılmaya başlandığında anlarız.

• @ecom iyi bayramlar. Evet ben de oyle dusunuyorum Mayista yine randevu beklemeyin ama sonrasina bakicaz gibi bir aciklama olmus. Mayistada gundemin 2020 olmasi da garip akil sir ermiyor valla islerine.
    Sonuc olarak bizim gibi bekleyenler icin tarih geldi gibi bir durum oldu insallah en yakin zamanda mail de aliriz. Forumda en yakin tarih Eylul vardi guzel haberler bekliyorum 🙏🏼

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |