Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,
    Ben ds260 formundaki adresler bölümünde üniversite döneminde kaldığım yerleri de yazdım. Kronolojik olarak mevcut adresim, kaldığım son yurt, kaldığım ilk yurt, son olarak tekrardan mevcut adresimi yazdım. Sadece mevcut adresimi mi eklemem gerekirdi?
    Teşekkürler.

• @osman-1
    Yok arkadaşım bekliyorum bende evrak isteği geldimi diye.Her gün spam klasörünü bile tek tek kontrol ediyorum.18 Mayıs’ta göndermiştim Ds 260 ‘ı

• 13 mayısta göndermiştim ds 260'ı.Her gün kontrol ediyorum ama ses seda yok hala 😞

• ⭐⭐⭐

@Shila Hayır herhangi bir yere fotoğraf yüklemiyorsunuz. O cümle sanırım bir hatırlatma. Mülakata geldiğinizde fotoğraflarınız elinizde hazır olsun diyor.

• ⭐⭐⭐

@civilengineer 16 yaşından sonra kaldığınız adresleri soruyor. Sırayla yazmışsınız zaten. Doğru olanı yapmışsınız. Problem yok yani.

• ⭐⭐⭐

@goldenhill İnsan umutlanıyor ve heyecanlanıyor değil mi 🙂 ama beklemekten başka çare yok şuan. Her şey güzel olacak inşallah.

• Sn.@sfklkn34 teşekkür ederim.Daha önce böyle bir deneyim yaşayan oldu mu?

• sn.@smartcells, evrak talebi almaları çok güzel bir haber. Umarım 2021 de ki mağduriyet şu andan itibaren giderilir. Evrak talebi alınması artık TC doğumlu olmayanlarında mülakatlarının yapılabileceğine işaret eder umarım.

• @Programmer tamam o zaman su an EVRAK ONAYI gelecek sonra da mulakat verecekler heralde ins tabi 🙂

• ⭐⭐⭐

@Shila KCC önce evrak isteğinde bulunacak, onaylayacak ve mülakat tarihi verecek (hemen öncesinde sağlık raporu alınacak). Sizden evrak istendi mi ?

• @Programmer Yıllardır hayalini kurduğum şeyin gerçekleşme ihtimali 🙂 Her e mail kutusunu yenilediğimde kalp ritmim değişiyor 😃 İnşaallah kazanan herkes vizesine kavuşur 🙂

• ⭐⭐⭐

@goldenhill İnşallah. Ben de her mailime baktığımda dikkatli bir şekilde kontrol ediyorum. Kazara silmeyeyim diye.

• @Sono ABD'nin kabul ettiği resmi bir aşı kartı tam olarak ne oluyor ya da nerden alınabiliyor acaba? E-nabızdaki aşı kartları ya da corona için olduğumuz yine e nabızdan çıkarılan aşı kartını kabul ediyorlar mı ?

• ⭐⭐⭐

@ggulduk ABD'nin kendi vatandaşlarına ya da göçmenlere verdiği aşı kartlarını kastettim. Onun dışında muayeneye e-nabızdaki aşı kartlarını ve corona aşı kartını götürebilirsiniz. Ama götürmeniz yapılacak aşı noktasında kesinlikle fayda sağlayacak diye bir şey yok. Son takdir doktorların.

Örneğin: 1 ay önce tetanoz aşısı olan bir arkadaşımız, Unganlarda yine tetanoz olmak zorunda kaldı.

• @Sono Anladım teşekkür ederim cevabınız için

• @Programmer evet ben DS-260i baya erken yollamistim, tekrar actirma istegi daha onaylanmadan evrak istegi gelmisti onlari da attim.

• Merhaba Arkadaşlar,

Bir konuda kafam karıştı. İlk önce mülakat için mi mail gelecek yoksa KCC tarafından belgelerin istendiği mail mi gelmesi gerekiyor. Hangisi ilk olarak gerçekleşmesi gerekiyor?

Selamlar

• @FUAT-ARI Bildiğim kadarıyla önce evrak maili gelmesi gerekiyor daha sonra evrak gönderimi sonrası evrak onayı daha sonra mülakat tarihi veriliyor

• ⭐⭐⭐

@FUAT-ARI bu konunun ilk mesajini dikkatlice tekrar okumanizi tavsiye ederim.

• Merhabalar arkadaşlar. Sabırla KCC'den evrak talebi maili gelmesini bekliyorum. DS-260 formumu 15 Mayısta doldurup göndermiştim. Bu tarihlerde gönderip evrak talep maili alan arkadaşlar var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |