Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayla-can, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan demek istediğim bu ağustos 'ta 2022 kazananlar için "Yaklaşık 119,021" kişi seçildi gibi bilgi olan kısım geçen yılın Ağustos ayı bülteninde verilmemiş. Geçen yıl bu bilgiler nerde yayınlandı aslında merak ettiğim bu. Current olan / olacaklardan bahsetmiyorum

aynı ay yayınlanmamış olabilir çünkü.
    lütfen eylül bültenine bakın;

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @gucarslan evet eylül de yayınlanmış. Teşekkürler

• Merhaba
    Ds formumu 2 gun once submit ettim fakat bir hata fark ettim.

CN numaram 11binlerde formu bugün geri actirmak icin mail atsam sizce problem olur mu?

Hizlica acilma durumu var midir? Yoksa 2 ay geriden mi gelir?

Tsk.

• ilk günlerden ds260 gönderenlere evrak maili gelmiş. acaba bize ne zaman gelir number da düşük sayılır.

• ⭐⭐⭐

@ertosavage Siz de erken göndermiş sayılırsınız DS260'ı. Kısa süre içerisinde size de gelmiş olur mutlaka.

• @Sono sanki bir ara yoğunluk yüzünden ds260 formu uzun bir süre yollanmiyordu o tarihleri boş gecer belki

• Merhaba @gucarslan @Sono @crazycells telegram grubu olduğunu yeni farkettim ve umarım doğru doldurup gönderdim. Birde excell diye bir şey var sanırım ama onun ne olduğunu anlamadım. Biraz teknoloji ve forum okuma özürlüyüm. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim. (Umarım bunu da doğru başlığa yazmışımdır)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@icf en kısa sürede destek olup gruba ekleyeceğim.
    form doldurduysanız excel için bir işlem yapmanıza gerek yok.

• @gucarslan Çok teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@everything, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba
    Ds formumu 2 gun once submit ettim fakat bir hata fark ettim.

CN numaram 11binlerde formu bugün geri actirmak icin mail atsam sizce problem olur mu?

Hizlica acilma durumu var midir? Yoksa 2 ay geriden mi gelir?

Tsk.

merhaba. yaptığınız hata nedir tam olarak?

• Merhaba, bugün evrak talebimi aldım. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde evraklarımı göndermek istiyorum ama şöyle bir problemim var; ds formumu 10 mayısta göndermiştim. Daha sonra haziranda evlendim ve bunun için temmuzun 2 sinde form açtırma talebinde bulundum. Formum henüz açılmadı ancak eşimin ds260 formunu doldurabiliyorum. Evraklarımı kendi formumu güncellemeden göndermem bir sorun olur mu? Ya da kendi formumun açılmasını bekleyip öyle mi göndermeliyim?

• Merhaba. Forumda daha önce sorulmuştur eminim ama aradım göremedim kusura bakmazsanız tekrar sormak istiyorum. Asıl talihli eşim daha önce çalıştığı ofisin telefonunu hatırlayamıyor. Ofis kapandığı için internette de bulamadık. Form boş bırakmaya da izin vermiyor. ne yapılabilir. Böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar neler yaptılar. Şimdiden teşekkürler.

• @ali-yılmaz N/A not applicable yazabilirsin bunlar ufak detaylar yalan beyan vermediğin sürece sorun oluşturmaz

• @Ahmet-Aydın-0 'N/A not applicable' bu ifadenin aynısını mı yazmam gerekyor. bu arada cevap için teşekkürler.

• @ali-yılmaz tabiki aynısını yazman gerekmiyor not available da yazabilirsin sadece durumunu belirtiyor rigid bir kural yok yazman gereken ifade hakkında sadece kendini ifade etmiş olacaksın

• @Ahmet-Aydın-0, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

not available

Çok teşekkürler. O halde ‘Unknown‘ da yazabilirim sanırım ?

• @bezelye sürecinizi imzaya da taşırsanız okurken daha anlaşılır olur

• Merhaba telegram grubuna beni ekleyebilirsiniz 2022EU6xxx numaram

• ⭐⭐⭐

@bezelye, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba, bugün evrak talebimi aldım. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde evraklarımı göndermek istiyorum ama şöyle bir problemim var; ds formumu 10 mayısta göndermiştim. Daha sonra haziranda evlendim ve bunun için temmuzun 2 sinde form açtırma talebinde bulundum. Formum henüz açılmadı ancak eşimin ds260 formunu doldurabiliyorum. Evraklarımı kendi formumu güncellemeden göndermem bir sorun olur mu? Ya da kendi formumun açılmasını bekleyip öyle mi göndermeliyim?

Case numaranız oldukça büyük, nerdeyse en sonlarda. Evraklarını şimdiden göndermenin hiç bir avantajı yok size. Her halükarda formu açtıtıp durumunuzu en son haliyle güncellemeniz gerekiyor.

Tavsiyem : Öncelikle yeni medeni halinize ilişkin bütün belgelerinizi yenileyin. Sonrasında bu yeni medeni haliniz ve belgelerinize göre hem kendi hem eşiniz için DS260'ları en güncel bilgilerle gönderin. Akabinde de belgelerinizi gönderin. Bunları yapmanız için fazlasıyla zamanınız var.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |