Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gigi süper bir haber tebrik ederim mutlu haberlerinizi beklemekteyiz

• Harika haberler gelmeye başladı :)) Umarım Sorunsuz şekildr alırsınız vizenizi. Bir an önce sıra bize de gelsin :))

• @cnskck çok teşekkür ederim. Bende sizi tebrik ederim😊 Şükürler olsun sonunda geldi. Darısı bekleyen tüm arkadaşlara inşallah.

• @horoz çok teşekkür ederim😊

• @cnskck @gigi Arkadaşlar yemin ediyorum o kadar o kadar o kadar sevindim ki anlatamam. Kendime çıksa ancak bu kadar yani... mübalağa etmiyorum. Paylaşarak bizim de umutlarımızı yeniden yeşerttiniz. Hem tebrik ederim hem teşekkür ederim. Darısı başımıza 🙂 Offfff be çok iyi

• @Esra-Esra Çok teşekkürler sağolun, inşallah sizin de gelir hızlı bir şekilde 🙂

• @Esra-Esra çok ama çok teşekkürler ☺☺

• Şimdi bişey sormak istiyorum, doktor randevumu oluşturdum fakat vize randevumu oluşturamıyorum. Dosyanız randevu oluşturmaya hazır değil diyor. Daha yeni mail geldiği için midir acaba? @crazycells siz bu konularda bilgilisiniz o yüzden etiketliyorum.

• @gigi Çok aşşırıı sevindimmmmm tebrikler, umarım çok güzel gececek.

• @cnskck Süperrr Çok sevindim gerçekten. su gibi geçsin bundan sonrası.

• @hulyaek teşekkürler inşallah hepimizin öyle olsun 🙂

• @hulyaek ah çok teşekkür ederim😊 tez zamanda bekleyen herkesin gelir inşallah

• cok guzel haber arkadaslar bende sabirsizlikla bekliyorum dq tarihim haziran 2020 . Esim hamile umarim kisa zamanda burada olur.

• @cnskck Tebrikler sizin adiniza cok sevindim

• @gigi Tebrikler sizin adiniza cok sevindim

• Geçen sene Mart’tan beri bekleyen arkadaşların randevu almalarına çok sevindim. Benim gibi sonraki aylarda DQ alan arkadaşlar için de umut oldu. Umarım vizelerinizi sorunsuz, en hızlı şekilde alırsınız. Tebrikler.

• @nevermore kardeş benimde 25 haziran 2020 acaba bizden önce Nisan ve mayis aylarında onay alan oldu mu..cunku o tarihlerde kapanma vardi ve nvc kapalıydı sanki direk haziran ayına atlyabilirler

• @cnskck ne güzel bir haber gözünüz aydın umarım vizenizide kolaylıkla alırsınız

• @Ömer-Günay umarim en kisa zamanda vizesine kavusur eslerimiz cok uzun zaman oldu . Gercekten cok yorucuydu.

• @gigi çok sevindim sizin adınıza gözünüz aydın umarım görüşmenizde çok güzel geçer

Benzer Başlıklar

• 116
  • 11426
  • 57
  • 2938
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |