Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @28Bjk1903 evet fakat şifremi hatırlamıyorum ne yapmam gerekiyor

• @28Bjk1903 evet ama şifremi hatırlamıyorum ne yapabilirim

• @gulten, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@28Bjk1903 evet ama şifremi hatırlamıyorum ne yapabilirim

https://ais.usvisa-info.com/tr-tr/iv/users/sign_in/iv

girdikten sonra parolayı unuttunuz veya sıfırla seçeneklerinden herhangi birini kullanabilirsiniz

• Saglık muayenesi için kaydolurken yaşadığınız diğer ülkeler diyor ancak bir tane seçme hakkı veriyor. Direkt ABD'yi mi seçmeliyim(aynı zamanda en uzun süre yaşadığım), yoksa en son yaşadığımı mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmetcpaos en son olanı yazın lütfen.

• Merhaba.
    Forumda yeniyim.
    Dv2021 için
    Benim sorum ya da sorunum
    Ds260 formlarını doldurdum onayladım
    Sonra evrakları e posta olarak gönderdim yapmadığım birşey var mı?
    Ya da eksik yaptığım?
    Hala mail bekliyorum. Evrak gönderimi Kasım 2020.
    Yapmam gereken birşey varmı?
    Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mcakal, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhaba.
    Forumda yeniyim.
    Dv2021 için
    Benim sorum ya da sorunum
    Ds260 formlarını doldurdum onayladım
    Sonra evrakları e posta olarak gönderdim yapmadığım birşey var mı?
    Ya da eksik yaptığım?
    Hala mail bekliyorum. Evrak gönderimi Kasım 2020.
    Yapmam gereken birşey varmı?
    Teşekkür ederim.

Su an icin yapabileceginiz baska bir sey yok gibi...

Evraklari KCC mi istedi, yoksa siz mi direkt beklemeden gonderdiniz?

Ayrica dosya numaranizi imzaniza yazmanizi tavsiye ederim.

• Merhaba
    Ds-260 formumda düzeltme istedim ve mail attım yaklaşık bir buçuk ay geçti hala form açılmadı normal midir ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ALS ne yazık ki şuan için normal. lütfen aynı maili başlığına URGENT - DS260 UNLOCK yazıp tekrardan gönderin.

• Bu ileti silindi!

• @gucarslan

@gucarslan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

2021 için burada "talihli" sıfatıyla olmak çok mutluluk verici 🙂
    siz değerli üyelerin önceki entryleri ile bilgi edinmek ve sonrasında eğer mümkün olursa bu yıl deneyimlerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyorum.
    umarım herkes için gönlünden geçen olur.

@gucarslan Şöyle bir 2021 ler neler yaşamış diye sayfayı en başa alıp okumaya başladım, sizin ilk kazandığınız döneme geldim. Dediğiniz gibi her şey gönlünüzce olsun. 22 lere verdiğiniz yardım ve destek için teşekkürler. Eylül mülakatları dağıtılsın artık. Işık sizinle olsun ☺

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@leblebi o ilk iletinin üzerinden o kadar çok şey yaşandı ki, şimdi siz hatirlatinca baya garip hissettim 🙂
    herkes için temennim ayni, bol şans.

• İlk kazandığımı öğrenince mutluluktan ağlıyordum. Şimdi ise mutsuzluktan ağlıyorum.

• Merhabalar aklıma takılan bir soru var bu vukuatlı nüfus kayıt örneğini e-devletten alsak olur mu yoksa nüfus müdürlüğüne mi gitmek gerekiyor.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@sakaryalı93, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar aklıma takılan bir soru var bu vukuatlı nüfus kayıt örneğini e-devletten alsak olur mu yoksa nüfus müdürlüğüne mi gitmek gerekiyor.

Hangi belge ile onay aldınız?

• @goblis E-devlet belgesi ile.

• ⭐⭐

@sakaryalı93, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@goblis E-devlet belgesi ile.

Onay aldığınız belgeyi mutlaka götürün. Ayrıca e-devletten güncel tarihlisini yanınızda bulundurun.

• @goblis Tamamdır çok teşekkürler yanıtınız için.

• Arkadaşlar selam. Mülakat için gerekli belgelerde forumda üniversite öğrencileri için şöyle bi öneri yazılmış: "Eğer halen üniversite öğrencisi iseniz ve lise diplomanız yok ise e-devletten mezuniyet belgesi mutlaka alın, alamıyorsanız üniversiteden öğrenci belgesi ve notlarınızı olduğu bir belge ve varsa öğrenci kimlik kartınızı mutlaka yanınıza alın." Sorum şu; ben hala üniversite öğrencisiyim. Öğrenci belgesi ve transkripti okulun öğrenci işlerinden mi almalıyım? Öğrenci işlerinde vurulan mühür önemli mi yoksa bu belgeleri e-devletten alsam da olur mu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |