Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Teşekkürler tavsiyeniz için. Bende öyle düşünüyorum. Bir ihtimal şansımı arttırabilirim belki.

Size de süreçte kolay gelsin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eneseneskargi, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells merhaba iyi akşamlar, kusura bakmayın tekrar bu konu hakkında soruyorum fakat içimi rahatlatmak istedim. Bahsettiğiniz site kazandığımızı kontrol ettiğimiz site mi? Öyleyse girdiğimizde eğer mülakat tarihi aldıysak hangi kısmını kontrol etmeliyiz?

evet, secildiginizi gosteren mektubun oldugu sayfa... Orasi, mulakat tarihi bilgisiyle guncelleniyor...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@isik, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Unganlardan randevu almak için Amerika adresi istiyor sistem ama şu an hala bir adresim yok. DS-260 daki gibi unknown yazsam sorun olur mu?

En yakin zamanda bir ABD adresi bulmanizi tavsiye ederim. Eger mulakat gunune kadar bulamayacaksaniz o durumda bos birakmaya calisabilirsiniz, ama mulakat tarihini aldiktan sonra dosyanizda tum eksikleri simdiden tamamlamak dosyaniz icin en iyisi olur...

• Dış işleri bakanlığı açıklama yapmış covid19 nedeniyle biriken dosyaları eritmeye çalışıyoruz diye. Dv 2021'e olumlu yansıması olur mu?

• @susadem Yıl bitti daha yeni mi adım atmışlar. 😔

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@susadem ilgili açıklama linkini paylaşır mısınız rica etsem?
    zannediyorum ki bu sürekli attıkları tweet'deki açıklama ile ayni. aylardır aynı tweeti atıp duruyorlar. tek olumlu yansımasını ankara'nin dağıttığı 212 mülakat olarak gördük ama onda da çok geç kaldılar, çok..

• @gucarslan

Ben buradan duydum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov hiçbir söylemini dikkate almadığımiz, söylemleri ile 1,5-2 ay geriden gelen bir arkadaş 🙂

DoS'un twitter hesabını takip eden herkes zaten bu backlog durumunu her gün görebilir.

ki biz bunu RosalesvBiden dava başlığında hükümet avukatı dosyasında da paylaşmıştık.

• @gucarslan Doğrudur hocam. Güzel bir haber duymak için bu konusa video çeken bilgi veren kim varsa takip ediyorum. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov siz güzel + doğru haber duymak için nereyi takip etmeniz gerektiğini çok iyi biliyorsunuz bence 🙂

• @gucarslan merhaba,bende ilgili avukatın beyanını görmüştüm ona istinaden paylaştım.

• bazı kişilere mülakat maili gelmediği halde bir yerden kontrol edip mülakat tarihi aldıklarını öğrenmişler. Nereden bakıyoruz tam olarak? 13xxx cn

• ⭐⭐⭐

@sameterim DV2021 sonucunuz öğrendiğiniz siteyi ziyaret edip, sanki sonucunuza bakıyormuşsunuz gibi Confirmation Number ve diğer bilgileri girdikten sonra eğer mülakat verildiyse sayfada detayları görebilirsiniz.

• @sameterim, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

bazı kişilere mülakat maili gelmediği halde bir yerden kontrol edip mülakat tarihi aldıklarını öğrenmişler. Nereden bakıyoruz tam olarak? 13xxx cn

➡️https://dvprogram.state.gov/

• Arkadaslar merhaba, birkac gun once mulakatimin ankaradan dubline degistirilmesi icin email attigimi yazmistim. Gecen persembe oglen "URGENT - DS260 UNLOCK" konusu ile bir email daha atmistim, bugun, yani pazar gunu yine oglen saatlerinde olumlu donus yaptilar. Mulakat yerim degisti ve DS-260 formunu adresimi guncellemem icin actilar, @gucarslan tavsiyeniz icin tekrar tesekkurler, email atmak isteyen arkadaslar icin de fikir olmasi icin paylasmak istedim, haftasonu dahil 3 gun icinde geri donus yaptilar, gelismeleri yine paylasirim yarari olursa, sagolun

Bir de bir soru daha, adres ile birlikte is ve egitim bilgilerimi de guncellemem gerekir mi, cunkku calistigim sirket degisti ve okuldan mezun oldum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greenlover, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaslar merhaba, birkac gun once mulakatimin ankaradan dubline degistirilmesi icin email attigimi yazmistim. Gecen persembe oglen "URGENT - DS260 UNLOCK" konusu ile bir email daha atmistim, bugun, yani pazar gunu yine oglen saatlerinde olumlu donus yaptilar. Mulakat yerim degisti ve DS-260 formunu adresimi guncellemem icin actilar, @gucarslan tavsiyeniz icin tekrar tesekkurler, email atmak isteyen arkadaslar icin de fikir olmasi icin paylasmak istedim, haftasonu dahil 3 gun icinde geri donus yaptilar, gelismeleri yine paylasirim yarari olursa, sagolun

Bir de bir soru daha, adres ile birlikte is ve egitim bilgilerimi de guncellemem gerekir mi, cunkku calistigim sirket degisti ve okuldan mezun oldum

gozunuz aydin.

En ideali, formda yazdiginiz tum bilgileri bugune gore guncelleyip sonra geri gondermeniz olur tabii ki... Ama cok onemli degisiklikler yoksa, yazmamanizi da sorun etmeyeceklerdir...

• @greenlover Hayırlı olsun hocam. KCC mi 3 gün içinde dönüş yaptı ? Çünkü biz mail atınca en erken 1 ay sonra cevaplıyorlar. 😅

• @Orhan-Cabarov Sagolun, umarim hepimiz kolayca aliriz vizemizi. Ben de ilk iki kez email attigimda 1, 1.5 ay sonra geri donus almistim. Bu sefer konuya "URGENT" yazinca 3 gun icinde donduler, hem de pazar gunu.

• @greenlover Teşekkür ederim hocam. 🙏

Edit: Salı günü (5 gün önce) KCC’ye attığım mailin başlığına urgent yazmışım. Bakalım kaç güne dönüş yapacaklar. Umarım sizinki gibi erken cevaplarlar. 🙏

Attığım başlık: Urgent notice for my DV interview (2021EU00003XXX)

Bir gelişme olursa buraya yazarım.

• @hasankarakaya, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba dostlar
    @crazycells @gucarslan
    Mail beklemekten sıkılıp "entrant status check" ten kontrol ettiğimizde 26.08.2021 için "mülakat tarihi" aldığımızı öğrendik. Güzel bir sürpriz oldu. Tüm mail bekleyenlere önerim aynı kontrolü yapmalarıdır. Deneyimli ve bilgisi olan arkadaşlar bu aşamada neler yapılması gerektiğine dair detaylı bir yönlendirme yapabilirlerse çok memnun olacağız. Belgeler, sağlık raporu randevusu, ve banka belgesi ve AIS kaydı gibi. Şimdiden çok teşekkürler ve iyi şanslar.

Merhaba,

Öncelikle randevu bilgisi almanıza kendimize almış gibi sevindiğimi bildirmek isterim.
    Bizde dosya ve randevu e-postası almadık. Bahsettiğiniz “entrant status check” üzerinden sadece çekiliş sonucu bilgilerimiz görünmektedir. Sizin gördüğünüz bilgilerde nasıl göründüğünü sakıncası yoksa öğrenmek istiyorum. Sanıyorum yanlış birşeyler yapıyorum gibi geliyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |