Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba Kcc'den evrak onay mailim gelmedi ve şu an evlilik planım var. Nikah yapıp evraklarımdaki bilgileri değiştirsem ve tekrar mail atsam, evrak onay sıramda ya da evrak onayı bekleme süremde bir değişiklik olur mu? Yoksa evrak onayı geldikten sonra mı belge değişiklik talebinde bulunmalıyım?

• merhaba arkadaşlar çok şükür agustos ta mülakat mail aldım. bundan sonra AIS kaydını hemen yapabilirmiyim. yoksa açılmasını mı bekliycem. Açıldığı zaman nasıl haberim olucak. bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim.

• Merhaba tüm randevu alan arkadaşları tebrik ederim, bekleyen herkesin de bir an önce mülakat tarihi haberi ile sevinmesini gönülden dilerim. Ben de çok stresli ve heyecanlı bir bekleyişin sonunda mülakat maili aldım, ama sistemden kontrol ettiğimde benimle beraber ds 260 formumda bilgilerini yazdığım eşim ve 2 çocuğumun da randevu listesinde adları yazıyor onlara ds260 açmamıştım fakat mülakata beraber mi gitmemiz gerekir yoksa herkeste olan bir durum mu merak ettim.

• ⭐⭐

@kratos, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhaba tüm randevu alan arkadaşları tebrik ederim, bekleyen herkesin de bir an önce mülakat tarihi haberi ile sevinmesini gönülden dilerim. Ben de çok stresli ve heyecanlı bir bekleyişin sonunda mülakat maili aldım, ama sistemden kontrol ettiğimde benimle beraber ds 260 formumda bilgilerini yazdığım eşim ve 2 çocuğumun da randevu listesinde adları yazıyor onlara ds260 açmamıştım fakat mülakata beraber mi gitmemiz gerekir yoksa herkeste olan bir durum mu merak ettim.

Hayırlı olsun. Vize almayacaklarsa mülakata götürmenize gerek yok.

• @goblis tamam çok teşekkür ediyorum bilginize sağlık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@GKC, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhaba Kcc'den evrak onay mailim gelmedi ve şu an evlilik planım var. Nikah yapıp evraklarımdaki bilgileri değiştirsem ve tekrar mail atsam, evrak onay sıramda ya da evrak onayı bekleme süremde bir değişiklik olur mu? Yoksa evrak onayı geldikten sonra mı belge değişiklik talebinde bulunmalıyım?

eşinizi de eklemeniz gerek forma, yani DS260'i actirmaniz gerekli.
    sonradan evraklari tekrardan yollayacaksiniz. onay sonrasi işiniz daha zor olur. ama önce resmi olarak evlilik yapmanız gerek.

• Herkese merhabalar ,

bana herhangi bir mülakat maili gelmedi ancak dvprogram.state adresinden kontrol ettiğimde 13 Ağustos'a mülakat verildiğini gördüm. Daha önce de yazmıştım bana evrak talep veya onay maili de gelmemişti. Aynı durumda olanlar var ise maile ilave olarak siteyi de kontrol etmeyi unutmasınlar.

İnşallah herkes vizesine ve hayallerine kavuşur, bol şans.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Nilena merhaba, hayırlı olsun.
    peki evraklarınızı yolladınız mı KCC'ye?
    evrak onayı gelmedi dediniz ama imzanizda onay aldığınız görünüyor?

• @Nilena Nereden kontrol ediliyor? Link verebilir misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• hala NVC'de..

• @gucarslan çok teşekkürler

• @gucarslan kısa yazmaya çalışırken eksik oldu sanırım. Daha önce başka başlıkta yazmıştım sürecim aşağıdaki gibi olmuştu;

DS260 formunu Haziran ayında doldurmama ve case no düşük olmasına rağmen beklediğim evrak talep maili bir türlü gelmedi. Defalarca email attım (nerdeyse ayda bir) her seferinde proses aşamasındadır şeklinde bir cevap aldım son attığım emaile Aralık ayında acil olarak evraklarınızı hazırlayıp gönderin şeklinde bir cevap ile döndüler. Hemen ertesi gün evrakları gönderdim ancak bu kez de beklediğim evrak onay emaili veya evrak eksik gibi bir email gelmedi. Bir kaç kez de evrak onay emaili almadım, eksik mi var şeklinde mailler gönderdim yine aldığım cevaplar hep aynı oldu proses aşamasında diye. En son Mart başında gönderdiğim emaile karşılık nihayet 24 Mart'ta case number ımın interview için hazır olduğu emailini aldım.:)Bazılarımız için süreç çok da düzenli ilerlemiyor..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Nilena anladım, evrak onayınız olmuş kısaca. hayırlı olsun tekrardan..

• @gucarslan https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?App=NIV
    Buraya baktıgımda benımde NVC'de yazıyor. Bunda benım ıslemler ıcın herhangı bır sorun yoktur yanı dımı.

• Yasaklı

Rüyalarımın tersi çıktı. Dünden beri üzüntüden ağlıyorum. Ruh gibiyim hayat enerjim kalmadı üzüntüden.

Edit: mülakat maili alan herkesi tebrik ederim. Üzüntüden kimseyi tebrik edemedim. Bir de internetim yok, komşudan, misafirlikten bulunca giriyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@BelmaSarvan nvc ise yoktur.

• @gucarslan nvc ne demek ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İpek-Dedemen-Erdur national visa center

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |