Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• diyelimki vizeler dagitilacak. bu seferde acaba sira biza gelecek mi diye karın agrısı 🙂 ama en cok neyi ogrendim: Elinde olmayini asla varmis gibi hareket etme ve de umut baglama.

• @Muhtaradana Hangi eyalete geldiniz?

• @Muhtaradana lise diplomasını e devletten Alıcam. Bu belge asıl belge olarak kabul ediliyor mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mikail-Yıldızhan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana lise diplomasını e devletten Alıcam. Bu belge asıl belge olarak kabul ediliyor mu?

Siz DV2020 talihlisi oldugunuza emin misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2020'ler için bu önemli haberi vermek bana nasip oldu sanırım;

Gomez davasinda, J Mehta tarafından rezerv edilmiş 9095 vizenin kimlere ve nasıl verileceğinin görüşüleceği duruşmanin 19 temmuz'da yapılmasına karar verildi.

vize bekleyen bütün DV2020 talihlisi arkadaşlara hayırlı olması dileğiyle;

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Gomez davasinda, J Mehta tarafından rezerv edilmiş 9095 vizenin kimlere ve nasıl verileceğinin görüşüleceği duruşmanin 19 temmuz'da yapılmasına karar verildi.

Bu guzel haber icin tesekkurler. Umutlar yine yeserdi 🙂

• @pasham38 Merhabalar. Öncelikle verdiğiniz kıymetli bilgiler için çok teşekkür ederim. Sanıyorum bahsi geçen arkadaşınız iki kişilik bir aileydi. Peki konsolosluk ne kadarlık bir miktarı düşük buldu, bunu öğrenme imkanımız var mıdır acaba? Kendimize de fikir olması için soruyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

• @gucarslan mükemmel bir haber bilgilendirdiğiniz için teşekkürler . umarım olumlu bir haber çıkar

• En kısa zamanda yakacağız buraları inşallah

• @gucarslan amen umarim cikar. cok bekledik, sabrettik. "Dileyin, size verilecek; arayın, bulacaksınız; kapıyı çalın, size açılacaktır. 8 Çünkü her dileyen alır, arayan bulur, kapı çalana açılır."

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Çok bekledik, umarım mutlu son olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

19 temmuz'da görüşülecek Gomez davasını, aşağıdaki linkten canlı dinleyebilirsiniz;

Update on Gomez, Goodluck (and other #DV2020 #DV2021 cases) set for hearing on Monday. The court has agreed to broadcast the livestream of the audio here:

• Vizeler 2021 de yetismezse belki de 2020ler gibi rezerv vize verilir ve toplu olarak herkes gider. En mantiklisi bu

• Dana onaylanırsa 2021 ler içinde bir ihtimal doğar belki

• @turcouz vayy be. Muhteşem bir deneyim. Aslında bende sonunda ne olursa olsun moduna girmek istiyorum. Evet kendimi hirpalamdan yapabildiğim kadar. Pandemide herkes kıvranırken iyi maaşa iş buldum. 20 küsur gün sonra işimi Allah'ın Afrika ülkesi mısır da Haşmet li devletimizle aramız bozuk olduğu için vize alamadım. Ve işimi kaybettim. Ekim ayı civarında. Mayıs ta tekrar iş teklifi ve iş başı yapmayı planlarken Green card kazandım. Tabi tekne işi olduğu gitmedim. Evrak vs. şimdi banka hesabı. Aynen senin yaşadığın gibi ülke ekonomisinden daha dip. Çünkü ekside banka kredisi var. Bide 15 bin dolar koyacağız. Zorlamicam kendimi. Bir hayatımız var. Ve gün gerçekten çok kısa. Yazın bana iyi geldi. Senin kelle şifa olman yaradı. Belki banada yarayan bir numara çıkar.

• Kimse bir şey yazmamış ayın 19'unda görülecek dava ertelendi mi acaba?

• Merhaba, benim turist vizem vardı tatil için ABD'ye geldim. Bende 2019 talihli talihsizlerdenim. Sıra numaram 31.000 küsür. Umarım sıra gelirde görüşmeye girebilirim.

• @Odesca dava görüldü. 4.5 saat sürdü. Açıklama bekleniyor. Umarım ay sonunda bayram yaparız. Bekleyen herkes mülakata çağrılır.

• İnşallah arkadaşlar işin sonuna kadar gelmiş olanlardanım bende hayırlısı olsun hepimiz için bunu diliyorum.

• @greennkml, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Odesca dava görüldü. 4.5 saat sürdü. Açıklama bekleniyor. Umarım ay sonunda bayram yaparız. Bekleyen herkes mülakata çağrılır.

Bu ay sonu kesin sonuc mu aciklaniyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

157

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |