Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ceronimo hiç bilemiyoruz.
    yakında anlarız ama.. ankara ikinci mülakatları kabul etsin de.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gucarslan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@godzilla1923, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

vize maili alan arkadaşlar yazabilirse kaç no aralıgına gitti kaç kişiye gitti ögrenme sansımız olur..

ilk 400 800 içinde toplam 7 arkadaşımız aldı. 8-9 temmuz'a..

Sayin @gucarslan , o arkadaslara hatirlatir misiniz? su cizelgeyi de doldurmayi unutmasinlar:

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells elbette. bu konuyu ve deneyimlerin foruma aktarılmasını kesinlikle atlamayacaklar.
    sadece şuan çok heyecanlılar.. sıkı takip ediyorum,merak etmeyin. 😉

• @gucarslan Herkesin gözü aydın. İnşallah tez zamanda herkes vizesine kavuşur.

• @sameterim 2 gün için 7 kişinin mülakat tarihi aldığı yazıldı. Kısa süre içerisinde bu konu ile ilgili sayısal olarak forumda yorumlar başlayacaktır. Takip etmeye devam edin.

• @gucarslan bu listede sırası 13xxx olan birkaç kişiye evrak onay maili gelmiş görünüyor ama bana evrak onay maili gelmedi,sebebi nedir ki?

• @sameterim evrak onaylar çok yavaş ve biraz da şansa bağlı, bazen 15xxx olan birisine evrak onay gelirken bazen de 5xxx olan bir kişiye bile gelmemiş olabiliyor. beklemekten başka yapacak bir şey yok maalesef, sıra numarası 8xxx sonlarında olan ablama da daha 1 haziran'da yeni geldi evrak onayı.

• ⭐⭐

yakında sizlerden mülakat deneyimlerini dinleriz vuhhuuu

• Mülakat maili alan herkes vizesini alır umarım ancak Amerika büyükelçilik sitesini kontrol etiğimde dv işlenmemektedir diyor sonradan mı güncelleyecekler acaba.

• ⭐⭐⭐

@sakaryalı93, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Mülakat maili alan herkes vizesini alır umarım ancak Amerika büyükelçilik sitesini kontrol etiğimde dv işlenmemektedir diyor sonradan mı güncelleyecekler acaba.

İlerleyen zamanlarda güncellenir. Neticede DV mülakatlarını da temmuzdan itibaren yapacaklar, şimdi değil 🙂

• Bugün KCC evrak isteği mailini aldım , umarım 2 ay içine güzel bir planlamayla olabildiğince görüşme yapabilirler .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Melo tebrikler, gözünüz aydin. cn'niz 3. basamağı nedir acaba?
    2? 3?

• Mesela ilk 1000 kişi içerisinde Türkiyden tahmini kac kişi çıkıyor

• @Melo Sistemden sizin adınıza işlem yapmaya çalışacak kötü niyetli bir kişinin aşağıdaki bilgileri de bilmesi şart:

• Soyadınız
    • Doğum tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
    • Confirmation Number'ınız (başvuru yaptığınız zaman verilen şey)

Yani, Case Number'ınızdaki bu kadar fazla sayıda basamağı gizlemenize gerek yok. Hatta, özellikle Confirmation Number'ınıza kimse ulaşamayacağı için, Case Number'ı tamamen yazmakta bile bence bir sakınca olmamalı (Yanlışsam, lütfen biri açıklamasıyla beraber düzeltsin ki ben de aydınlanmış olayım)

• Merhabalar,
    Hala DS-260 formu doldurma sürecindeyim. Daha önce çalışıyor muydunuz kısmı ile ilgili bir sorum olacak. Ben lisanstan mezun olduğunda İspanya'da 1 yıl Comunius Asistanlığı yapmıştım. Bu program öğretmen adaylarının farklı bir Avrupa ülkesinde öğretme ve öğrenme konusundaki yeteneklerini geliştirmeyi,
    farklı yaşam tarzlarıyla tanışmayı ve kendi kültürünü tanıtmayı amaçlayan bir program. Avruba Birliği Bakanlığı tarafından destekleniyordu. Bizlere hibe verilmişti. Bu da bir iş deneyimi olarak yazılmalı mı? Eğer yazılmalıysa iş veren olarak çalıştığım kurumu mu yazmalıyım? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@recentibus, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@Melo Sistemden sizin adınıza işlem yapmaya çalışacak kötü niyetli bir kişinin aşağıdaki bilgileri de bilmesi şart:

• Soyadınız
    • Doğum tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
    • Confirmation Number'ınız (başvuru yaptığınız zaman verilen şey)

Yani, Case Number'ınızdaki bu kadar fazla sayıda basamağı gizlemenize gerek yok. Hatta, özellikle Confirmation Number'ınıza kimse ulaşamayacağı için, Case Number'ı tamamen yazmakta bile bence bir sakınca olmamalı (Yanlışsam, lütfen biri açıklamasıyla beraber düzeltsin ki ben de aydınlanmış olayım)

dediğinizde haklı olabilirsiniz ama bu bir nevi tedbir.
    kazananlar bu tür durumlarda tedirli olmayı her zaman göz önünde bulundurmalı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gozdek, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar,
    Hala DS-260 formu doldurma sürecindeyim. Daha önce çalışıyor muydunuz kısmı ile ilgili bir sorum olacak. Ben lisanstan mezun olduğunda İspanya'da 1 yıl Comunius Asistanlığı yapmıştım. Bu program öğretmen adaylarının farklı bir Avrupa ülkesinde öğretme ve öğrenme konusundaki yeteneklerini geliştirmeyi,
    farklı yaşam tarzlarıyla tanışmayı ve kendi kültürünü tanıtmayı amaçlayan bir program. Avruba Birliği Bakanlığı tarafından destekleniyordu. Bizlere hibe verilmişti. Bu da bir iş deneyimi olarak yazılmalı mı? Eğer yazılmalıysa iş veren olarak çalıştığım kurumu mu yazmalıyım? Teşekkürler.

merhaba. ilk olarak lütfen imzanızdaki bilgiyi güncelleyin lütfen.
    hangi yılın kazananısız? DV2021? DV2022?

eğer bu deneyiminiz sizin için profesyonel bir iş deneyimi ise yazabilirsiniz.
    değilse ve bunu bir iş olarak yapmadıysanız yazmanıza gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kitapsever, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Mesela ilk 1000 kişi içerisinde Türkiyden tahmini kac kişi çıkıyor

bunu yayınlayan resmi bir veri yok şuan için. son 4 yıldır yayınlanmıyor..
    sadece kendi tuttuğumuz excel listemiz var. bu da %100 doğru veri sağlamıyor elbette.

• @gucarslan eski verilere ulaşabileceğim bir link var midir

• Tüm 2021 kazananlarına hayırlı olsun. Umarım herkes mülakata girer ve vizesine kavuşur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

26

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |