Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan Geçen yıl sadece davacıları mı kapsadı ? Yani atıyorum 10.000 sırada ki kişi dava açmadı ama gidemedi, 52.000 sırada ki dava açtı ve kazandı gitti mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@NBayraktar evet, aynen bu şekilde oldu.

• @gucarslan Eyvallah kardeşim başvurumu tamamladım ve ödedim, umarım kazanırız. Hayırlısı 🙂

• bizde davaya katıldık an itibariyle telegram grubuna benide alır mısınız

• Tüm yönlendirmeler için teşekkürler foruma. Biz de az önce davaya başvurumuzu tamamladık. Hepimiz için hayırlısı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ceronimo hayırlı olsun, allah utandırmasın.

• Ödeme aşamasına kadar geliyorum ancak ödeme aşamasında ödeme başarısız hatası alıyordum şimdi faturalandırılma reddedildi mesajı alıyorum bunun ile ilgili sorun yaşayan başka bir arkadaş oldu mu acaba ?

• ⭐⭐⭐

@huseyinbarni Bankanızla görüşün bi'. Yurtdışı işlemi ve yüksek dolar tutarı sebebiyle bankanız ödeme talebine cevap vermiyor olabilirler.

• @Sono banka ile iletişime geçtim ancak bu konuda herhangi bir problem olmadığını belirttiler. ödemeyi gerçekleştirebileceğimi söylediler. denemelerimde halen başarısız oluyorum. ahmet beye yazdım belki bu konuda kendilerinden yardım alabilirim.

• @huseyinbarni Sanal kart açın hocam sorunsuz oluyor. Hesabınızdan sanal karta 5000 tl tanımlayın

• @Cem-Tuna-Yavuz denedim malesef aynı hatayı almaya devam ediyorum

• @huseyinbarni Dolar hesabınız veya kredi kartında dolar ile işlem yapılma müsait mi ? Bir sorun kaynaklı oda banka, sitede bir sorun yoktur.

• 32k CN ile davaya katılmayı düşünüyorum ama bir sorum olacak. Davanın kazanıldığını varsayacak olursak, bu CN ile mülakat sırasının bana gelmeme ihtimali ne derecede? Yüksek bir ihtimal mi, yoksa düşük bir ihtimal mi? Davanın seyrine bağlıysa davadan ne gibi sonuçlar çıkabilir?

• pdf dosyasındaki confirmation number ne ola ki? case numberın kısaltılmış hali mi yoksa evrak onayında gönderilen confirmation number mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@saravakos DS260'ı doldurduktan sonra mail ile gelen confirmation numberı kastediyorsunuz sanırım. çünkü onu istiyorlar davaya katılırken..

• anladım. bakalım katılmayı düşünüyorum ama 500 dolar çok gibi..

• Yasaklı

@saravakos Merhaba, bahsettiği sayfa bu hocam.
    https://i.imgur.com/8p6bh7w.png

Bunu söylemek elbette bana düşmez ama 500 doları her zaman kazanabilirsiniz ama amerikaya her zaman gidemezsiniz. Bir de bu açıdan düşünün.

Davanın kazanılacağı kesin değil ama böyle bir ihtimal var sonuçta. Bildiğim kadarıyla dv2020 için de buna benzer dava açılmış ve davaya katılanlar vize alıp gitmiş. Katılmayanlar alamamış ve gidememişler.

Yine de hatam varsa arkadaşlar düzeltsin lütfen. Yanlış bilgi vermiş olmayayım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Berkan-Durak, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

32k CN ile davaya katılmayı düşünüyorum ama bir sorum olacak. Davanın kazanıldığını varsayacak olursak, bu CN ile mülakat sırasının bana gelmeme ihtimali ne derecede? Yüksek bir ihtimal mi, yoksa düşük bir ihtimal mi? Davanın seyrine bağlıysa davadan ne gibi sonuçlar çıkabilir?

bunu davanın web sitesini okuduysanız görmüş olmanız gerek zaten.

ayrıca belirttiğiniz soruların cevaplarını buradan alma ihtimaliniz çok düşük. zaten bu soruların cevaplarını veriyor olsak, davaları biz açardık. bu sorulara buradan alacağınız cevapları lütfen yatırım tavsiyesi olarak görmeyin. en doğru cevapları avukatlardan almanızı tavsiye ederim.

• dava ile ödemeyi denediğimde olmamıştı ancak daha sonra tarafımdan ödemeyi çekmeyi başardılar. ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra yapmam gereken başka bir nokta varmı ?

• Merhaba
    Telegram grubuna ekler misiniz!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |